mavi siyah saçtan sonra yaşadıklarım :(((((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve gumushumm tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gumushumm
  1. gumushumm

gumushumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar şu an berbat moralsizim......... 2 yıldır mavi siyah kullanıyordum beyaz tenli ve yeşil gözlüyüm.olsen twinsler varya onlardan dore kzıl saçlı olanın saçından yaptırmak istedim kuaförümde tmm yapalım dedi.sadece mavi siyahtan açmak yani boyayı akıtmak için 80 ytl aldı. bide üstüne saçım çok kötü soluk bir kzıl gibi açıldı.üstüne sarı bi kaç gölge atılcaktı ama o röfle gibi yaptı. çıkan sonuçu çevremde kimse beğenmedi.toplamda 130 ytl verdim.rengi olsa bişe deil ama olmayınca çok acıdım verdiğim paraya. 2 gün sonra yani bguün gidip koyulaştırdım rengini.

sizce bu fiyat normalmi duyduğum kadarıyla herkes çok diyo verdiğim paraya.çok mutsuzum ben saç ne kadar önemliymiş yaaa:KK43:((((((((((((:-)çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::

2. 5 Mayıs 2008
  3. gumushumm

gumushumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

işte bu da istediğim saç rengiydi.. :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mayıs 2008
  4. 5 Mayıs 2008
  5. kirke

kirke Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım cook gecmıs olsun cok uzuldum sac gercekten de cook onemlı fıyat konusunda bısey dıyemeyecegım ama umarım sacın cok fazla yıpranmamıstır :KK43:

6. 5 Mayıs 2008
  7. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya bildiğim kadarıyla mavi siyah saç çok zor açılan bir renk saçların çok yıpranır ben şu kuaförleri anlamıyorum yapalım diye bir işe soyunuyolar ve ortaya iyrenç bi sonuç çıkıyo yapamıycaksan hiç bulaşma daha iyi saçlarımızı mahvediosn bence verdiğin para normal siyah saçı açtırmak v.b gibi şeyler için ama istediğin sonuçu yapamadıysa hiç vermeseydin bence

8. 5 Mayıs 2008
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    açma kapama parası öyle oluyoo
    o yüzden biraz pahalı oluyo

10. 5 Mayıs 2008
  11. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım..bilirim mavi-siyah boyalı saçın nasıl açıldığını...zamanında ben de yapmıştım o hatayı...bir daha mı ? tövbeler olsun...kızıl da yaptırmam mavi siyah da...

12. 5 Mayıs 2008
  13. gumushumm

gumushumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    desteğiniz için teşekkürler... en kötü huyum bu işte beğenmedim diyemdim kuaföre istediğime yakın olmadı diyebildim dil ucuyla parayı da verdim kuzu kuzu..

bu arada açıcı olarak biocarin color correction diye bi ürün kullandı.yıpranmadı saçlarım allahtan.orielle olsyadı belkide yancaktı bu kadar işleme dayanamıycaktı:KK43: bu arad bu ürünün fiyatı ne bilne varmı bana 45-50 ytl falan dedi.. bilen varsa yazarsa sevinirim...

bu arada foto eklemeyi becerememişim moderatör arkadaşa tşk ederim..

14. 5 Mayıs 2008
  15. geçmiş olsun canım verdiğin para normal bende kızıl renk kullanıyorum 5 yıldır bu sefer bi değişiklik yapıp mavi siyah yaptırdım asla bidaha kızıl istemem yüzümün rengi yerine geldi valla:)

16. 6 Mayıs 2008
  17. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim canım :)
    yine şanslıymışsın geçmiş olsun..benim saçlarım yanmıştı mavi siyahtan kumrala dönerken..mavi renk bi toz kullanıldı..oriyaldi sanırım...tekrar geçmiş olsun..forumda saçla ilgili her türlü bilgi var bolca..biraz gezince derdine derman bulursun umarım :)

18. 6 Mayıs 2008
  19. gumushumm

gumushumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    forumu didik didik ettim akşamdan beri.. verdiğim paranın normal olduğunu söylemeniz bile yetti içim rahatladı. bi süre şu anki saçımı kullanıcam.bir ay sonra falan ya çikolata kahve yada istediğim rengi -tabi yapabilecek bi kuaför bulunca - yaptırıcam inşallah.. ama şunu da anladım ki mavisiyah bana gerçekten en çok yakışan renkmiş.. deneye yanıla öğreniyoruz artık. her kadının bi saç macerası olur ya benimkisi de bu oldu.