Mavi su kullananların yorumları

Konusu 'Saç Şekillendirici Ürünler (jöle, krem, sprey ...)' forumundadır ve ela tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

arkadaşlar saç kremi niyetine kıullanılan mavi suyu kullnanlar memnun olup olmadıklarını belirtebilir mi
    saçlarım röfleli açılmıyor önerirmisiniz bu mavi suyu?

2. 19 Mart 2009
  3. punk_chick

punk_chick Guest

ben kullanıyorum canım ama saç kremide kullanıyorum banyoda , banyodan çıkınca havluyla kuruluyorum taramadan önce mavi suyu sıkıyorum daha kolay açılıyo ama saçta kalıcı bir yumuşaklık sağlamıyo sadece kolay açılıyo tararken tek işlevi bu o yüzden saç kremide kullanmalısın mutlaka . benim saçlarımda çok dolaşır yıpranmış oldukları için tarıycam diye tel tel döker koparırdım artık öle bi sorunum olmuyo ilk şişemi bitirmek üzereyim 2. alıcam :1rolleyes:

4. 19 Mart 2009
  5. Sitarem

Sitarem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende saçım ıslakken uyguluyorum, kolayca taranıyor..tavsiye ederim :))

6. 24 Mart 2009
  7. Ben de totex in mavi suyunu kullanıyorum gerçekten çok çok memnunum. Ki ben bu tür şeylerin hepsini deneyen birisi olarak bu gerçekten çok hoşuma gitti diyebilirim, daha önce fonexinkini kullandım o güzel gelmedi ama totex kullanmanızı tavsiye ederim tek sorun her yerde bulunmuyor ama bulursanız fiyatıda çok uygun. Kolay taranır dolaşma olmaz ve elektriklenme olmaz ayrıca kokusu çok harika kullananlar bilir. ısteyene temin konusunda yardımcı olurum.

8. 11 Nisan 2009
  9. Cerenx

Cerenx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kullanıyorum mavi suyu. saçta herhangi bi yumusaklık parlaklık saglamıo fakat kolay açıyo sen genede banyoda kremden vazgeçme derim ikisini birden kullanabilirsn hem. a.s.

10. 17 Nisan 2009
  11. ela

ela Guest

o zaman ne önemi kaldı ki ben zaten saç kremi yerine kullanmak istiyordum.

12. 16 Nisan 2010
  13. magrite

magrite Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mavi su, kuaförlerin kullandıkları su mu acaba, nerelerden alınabilir bilen var mı?

14. 17 Nisan 2010
  15. demode

demode Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt cnm genelde kuaförler kullanır fön cekerken daha kolay olması için kuaförlerde bulabilirsin ama bence onlardan alma 2 hatta 3 katı daha pahalı satıyolar kuaför mazemeleri satan yerde yada kozmatiklerden temin edebilirsin cok cok daha ucuza:eek:

16. 7 Mayıs 2010
  17. yoknedemek

yoknedemek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende Magicare marka mavi su kullandım nefret ettim neredyse dolu halde attım şişeyi.Saçlarımı tararken sorun olmadı ama kuruttuğumda kaskatı yaptı.Mavi su yerine saçın daha kolay taranması için gliss in sıvı saç kremini tavsiye ederim.

18. 8 Mayıs 2010
  19. ceresis

ceresis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    magicare berbat gerçekten ben de kullanamadım attım dolu şişeyi saçlar nemliyken yapış yapış yapıyo kuruyuncaysa kupkuru oluyo kısaca kimseye tavsiye etmem:eek:lmaz: