Max factor mü M.A.C urünleri mi?

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve sashamia88 tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sashamia88
  1. sashamia88

sashamia88 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba kızlar .makyaj malzemelerinde en çok hangi markayı tercih edersiniz ? max factor mu yoksa mac ürünler mi ?

Son düzenleme: 14 Şubat 2013
  2. 15 Kasım 2008
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    tartişmasiz mac :smiley-cool:
    ama nedentüm ürünlerini tek bi markadan almak istiyorsun onu anlamadım :uhm:
    kimi markanın fondoteni harikayken rimeli cok kotudur yada allıgı iyiyken farı berbattir
    mesela mac'den farlarini concealerını ve fırcalarını al
    allık icin tercihin narsh - orgasm olsun
    fondotende kapaticiliktan ziyade renklendirme istiyorsan kesinlikle helena rubinstein oneririm
    rimelde diorshow
    diorun farlari da oldukca iyi :içelim:

4. 15 Kasım 2008
  5. Barçman

Barçman PR UZMANI Pro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sen yanlış meslek seçmişsin prensesim güzellik uzmanı olacakmışsın bu işlerden onlardan daha iyi anlıyorsun vallahihoyyyt

6. 15 Kasım 2008
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    ilerde bi güzellik salonu acmayi düsünüyorum zaten ablacım :lepi:

8. 15 Kasım 2008
  9. Barçman

Barçman PR UZMANI Pro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle yakışır en sadık müşterinde ben olurum herhalde:teytey:

10. 15 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

kesinlikle mac diyorum ben de.
    gurbaaya katılıyorum. hihoyyyt
    eğer fiyatı sorun değil dersen allık nars al, ama macinkiler de gayet iyidir, fiyatı da daha uygundur.
    far kesinlikle mac.
    rimelde birsürü iyi diyebileceğim var, ysl-faux cils, lancome-hypnose-virtuose-fatale , diorshow, mac-zoom lash, clinique-high definition, .. daha da aklıma gelmiyor şimdilik ama vardır daha. :ecrin_bebek:
    fondöten konusunda araştırıp çok hafif 1 fondoten bul bence, madem sırf renk için istiyorsun, cildine zararı olmayacak birşey bul. mineral markalar tercih edebilirsin bence fondotende. :eek:

12. 15 Kasım 2008
  13. sashamia88

sashamia88 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaslar haklısınızda benım takıntım var bıraz ben kullandıgım makyaj malzemesınde butun urunlerım aynı marka olmak zorunda, cunku atıyorm rımelımı mac alıp fondotenımı dıor dan alırsam kendımı frenlıyemıyrmkaydirigubbakcemile3yanı sadece bı markadan alırsam ıhtıyacım olanları alıp cıkıyorm,fakat bırı farklı dıgerı farklı marka olunca busefer hıc ıhtıyacım olmayan urunude bı bakıyorm almıs buluyormsırnaşık şeytezgahtar ole bı ovuyo ole bı ovuyokı rımel alcam dıe gıdıyorm fondotenınden farına kdr alıp cıkıyorm vala,buna cozum buldum bı markadan alırsam sadece ıhtıyaclarımı alıp cıkarım dıyorm hihoyyyt

14. 15 Kasım 2008
  15. sashamia88

sashamia88 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    bu arada kıslar bazlı fondoten alıyım dıyorm maxfactorden,ama mac dede sprey seklınde bı fondoten varms adını tam olarak hatrlıyamıyorm porselen gıbı yapıyoms varlıgı yoklugu bellı degılms bılgınız varmı

16. 15 Kasım 2008
  17. EU1

EU1 Guest

hepsini aynı marka alacaksan mac ya da lancome derim. lancomeun ruj parlatıcı rimel ve farını kullandım, hepsi gayet iyiydi. fondoteninin de iyi olduğunu duymuştum. mac in çok birşeyini kullandım denemez, farını, rujunu ve gözkalemini kullandım, ama ordaki makyaj uzmanı adam alırken uygulayayım demişti, komple makyaj yaptı, allık rimel vs. çokk güzel olmuştu. o dediğin ürünü de gördüm sanırım, adam bir kıza anlatıyordu kullanılışını, eline püskürtüyorsun biraz, onu fırçayla yüzüne uyguluyorsun demişti, eğer anlattığın fondotense. bu kadar bilgim malesef. a.s.

18. 15 Kasım 2008
  19. sashamia88

sashamia88 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ewt tatlım tıpkı anlattıgın gıbı,dedıgım fondoten,bende mac fazla kullanmadım rımel far ve rujunu kullandım,rımelde bende mac-zoom lash kullandım gercekten cok guzel urun,aslında bende mac e gıttıgımde uygulatıp almayı dusunuyorm,fakat kıslar bılıyosnzkı ozellıkle mac e makyaj yaptrmaya gıdenler var bı yıgın para oduyolar,bende urunlerı alırken uygulatıp aldıgımda profosyonel makyaj karsılıgında ucret odemek zorunda kalmıyım wala oracıkta bayılırm:)