maxi cosi quinny zapp bebek arabası

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve ines tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

17 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ines
  1. ines

ines Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba şekerler....

maxicosi quinny zapp bebek arabası almak istiyorum..1 yaşına kadar oto koltuğu ile kullanılıyor.sonra arabaya geçiliyor.

yalnız cok kararsız kaldım bu arabadan alan var mı? bir kaç kişi arabanın dengesinin zayif olduğunu ve devrilebileceğini söyledi..

katlanınca az yer kaplayan görünüşü güzel ve rahat bir bebek arabası arıyorum ama bulamıyoruuum...

2. 19 Haziran 2009
  3. NADYA 81

NADYA 81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben maxi cosinin anakucağını aldım.
    ama bebek arabası olarak buggster aldım.
    hem çok hafif.hem de çok tavsiye edildi bana.
    buda 3 tekerlekli.
    jokerden aldım.netten araştır bir bak.
    fiyat olarak ben aldığımda ouinny 599 du.benimki 649.
    heee birde neden bunu aldıum.çünkü maxi cosinin ana kucağı ile uyumlu.yani bir aparatla beraber kullanılıyor .

4. 25 Haziran 2009
  5. ines

ines Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet bende buggster almaya karar verdim yalnız piyasa da iki çeşit var biri ayak koyma yeri falan diğeri klasik...kararsız kaldım yine..CADIARZU canım sen ne renk aldın ben kırmızı ve siyah düşünüyorum...ama renkte de kararsız kaldım ay cok kararsız bir insanım :bbo:

6. 25 Haziran 2009
  7. ozlew

ozlew Daha ne olsun! Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben maxi cosi aldim..
    henuz kullanmiyoruz daha dogmadigi icin..
    denge problemi 3 tekerlilerde var ama yandan siddetli bi carpma oldugunda..
    oyle durduk yerde bi dengesizligi yok...
    ama guvenmiyorsan 4.tekerliside var..
    kolay katlaniyor..biraz kaba bi araba ama ben cok begeniyorum

8. 26 Haziran 2009
  9. scedcedu

scedcedu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    quinny zap bildiğim kadarıyla arkaya yatmıyor yani çocuk oturur pozisyonda uyumak zorunda kalıyor. benim için daha erken ama ileride quinny speedi ya da maxi cosi muro almayı düşünüyorum. bunlar biraz daha pahalı ama arkası yatabiliyor. bi de eğer yurt dışından getirtme imkanınız varsa çok daha ekonomik oluyor ben şahsen öyle yapmayı düşünüyorum

10. 10 Şubat 2010
  11. selma2429

selma2429 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gökkuşak gözüm üstündeealsanaalsanasmile evine dön artık

12. 10 Şubat 2010
  13. helin25

helin25 Guest

buggster bebek arbası hem yatarlı hem hafif ve maxcosi taşımasına uyumlu aparatı var sırtdestegi viskopetlı ichacim rakiplerine göre bebek icin bayagı geniş bebek sıkılmaz teker milleri orjınal celik
    sürüşü cok rahat test ederseniz aradaki farkı yakalay bilirsinz siyah renk isterseniz şuanda piyasada pek yok ben bebek ürünleri sektöründe calışıyorum bilgim var araba hakkında .eger istanbulda ikamet ediyorsanız ..selma ablanın dedigi gibi saracane haşim işcanda araştıra bilirsiniz..

14. 31 Mart 2010
  15. dandeliontr

dandeliontr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaba
    bebek arabalarıyla ilgili tüm başlıkları inceledim ve şu selma ünal, pembe 77, helin 25 vs farklı isimlerle giren ama editörün de uyarısıyla bir mağzanın reklamını yapan aynı kişi olan şahıs sen ne kadar terbiyesizsin. ve editöre sesleniyorum site yönetimi bu kişilerin üyeliklerini neden hala iptal etmiyor. chicco gibi bir markayı uyduruk iftiralarla diğer başlıklarda nasılda karalamışlar. arkadaşlar size tavsiyem bi başlığa başladıysanız sonuna kadar okuyun sahtekarlar bi şekilde ortaya çıkıyor. yanlış yorumlarla kafanız bulanmasın. burada ne hikmetse sitenin adını vermemişler sanırım güven kazanma çabaları var sadece marka adı vermişler ama eminim 2-3 yazı sonra o sitenin ismini yine verirlerdi. ama sitenin ismini editör yayından kaldırmış.

16. 1 Nisan 2010
  17. Chocuk

Chocuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    Yahu hakkaten bıkmadılar reklam yapmaktan.Böyle övdükleri markalardan soğuyorum.Bebek arabası alamadım hala, hangi yorum gerçek hangisi sahte insan anlayamıyor.

18. 1 Ocak 2011
  19. manikk

manikk Kızımla gezmelerdeyiz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    herkese merhabalar ben quinny zapp extra aldım çift yönlü modelinden şuan maxi cosi anakucağı takılı ilk öyle kullanacağım için ama bişey sormak istiyorum arabanın tutacak yeri yani üst kolları fazlaca oynuyor gibime geldi tüm modellerindemi böyle yoksa benimkindemi sorun var merak ettim.Birde bi arkadaşım oturma yeri takıldığında kendi oturma yeri yani yandaki gri düğmelerden birinin zman zaman içine basılı kaldığını söylemişti.Böyle bir problem yaşayan var mı aranızda.Zapp kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevirim.İyi günler.