Maxim Roll on kullanıcı yorumları

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve xsxehrazat35 tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : xsxehrazat35
  1. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar şu sıcaklardan terlemeyen yoktur.Özellikle annem yaz kış çok terler,koltukaltları hep yaştır,gittim anneler gününde hem ona hemde kendime şu terlemeyi kesinlikle önleyen maxim roll on aldım.O günden bu yana kullanıyoruz,yine terliyoruz,aşırı kaşıntıda yaptı üstelik.Ben fazla terlemediğim halde yine kesmedi üstelik kokuyu bile geçirmiyor.Her akşam banyo yapan (hatta 2-3 kere) biriyim.Acaba biz mi yanlış kullanıyoruz diye araştırdım,akşam banyodan sonra kuru cilde uygulanır yazıyor,öylede yaptık yine olmadı.Allah aşkına kullanan varmı aranızda...

Son düzenleme: 2 Temmuz 2008
  2. 3 Temmuz 2008
  3. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım gece yatmadan önce kuru ve temiz cildimize sürüyoruz annemle,ama birimize yarasa sevinicem,keşke 1 tane alıp deneseydik,ben gidip 2 tane aldım,düşünemedim.

4. 3 Temmuz 2008
  5. MxuxLTeCi

MxuxLTeCi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle bi doktora gidip terlemenizin altında bi neden var mı onu öğrenirseniz daha iyi olur.eğer altta bi hastalık varsa bu roll-onun işe yarayacağını düşünmüyorum.bende kullanıyorum çok memnunum ama bendede kaşıntı yapıyor.

6. 4 Temmuz 2008
  7. mirliva20

mirliva20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende certain dri ürününü kullandım hiç bir işe yaramadı.. çok da özenli kullanmıştım.. maximi mi alsaydım diye tereddüt etmiştim ama onun da faydasının olmadığını gördüm.. 2 milyar verip lokal anesteziyle ter bezlerini aldırmak ya da klipsli ets yaptırmak.. ben başka kesin çözüm bulamıyorum.. diğer ürünlerde kanser riski olduğunu da çok duydum.. doktora gidip ben bu ürünü kullandım yinede terlemem geçmedi dedim sakın kullanma hem paran boşa gider hem de sağlığından olursun dedi.. en iyisi ameliyat bence... üstelik 1 doktor da değil en az 10 tane doktorla görüştüm yüzyüze konuştum.. ameliyat yine ameliyat :))

8. 13 Temmuz 2008
  9. xsxehrazat34

xsxehrazat34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sehrazatcim
    benimde sorunum ter kokusu degil kol alti islakligiydi kesinlikle
    ve ne yaparsam yapiyim islaklik gitmiyordu
    ve turkiyeye izine geldigimde netten onume gelen ilk eczaneden siparis ettim izmiden geldi istanbuldaydim
    zaten arama motoruna yazarsan ilk siralarda cikiyor
    ve 70 milyon odedim kargo ucretiyle beraber
    kullanmaya basladim
    geceleri surdum ama kuru olmasina dikkat ettim tenimin
    ve sifir kollu ile yatip kollarimi yukari kaldirdim oyle yattim cok kasindi hemde cok
    ve cok terleyen ben ne zamandir giyemedigim dar badimi giyim yaklasik 11 saatlik bir gezme turuna gittim vee inanamicaksin bir gram ter yoktu kol altimda ne islaklik nede baska bisey cok sukur ya
    devamli almayi dusunuyormuyum hayir cunku kansser riski yuksekmis aliminyumu cok icerdiginden
    o yuzden ets olucam tamamen kurtulucam bu arada maximle kol altini engelliyoruz ama inanin baska yerleriniz bu sefer daha cok terliyor benden bilgiler bu kadar sormak istediginiz varsa sorabilirsiniz a.s.

10. 28 Temmuz 2008
  11. baxsxaxgxrxixsxix

baxsxaxgxrxixsxix yeni gelin (: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ...................................................................

Son düzenleme: 29 Temmuz 2008
  12. 29 Temmuz 2008
  13. NAZ__24

NAZ__24 Semih ve Duru*nun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.017
    Ödül Puanları:
    188
    Arkadaşım benim nacizane fikrim doktorlar koltuk altı deodorantlarını ve de bu sabun şeklinde güzel kokuluları bile önermiyor göğüsde kist yapıyor diye bağırıyorlar kullanmasanız daha iyi cildinize hava aldıran fakat terlediğinizde pis koku yerine mis gibi parfüm kokusu yayan sabunlar var ben kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim a.s.a.s.

14. 3 Ağustos 2008
  15. edna1905

edna1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bu koltukaltı ter bezlerini aldırmak gerçekten kesin çözüm mü? Veya şu ets dediğiniz şey nedir?? Bende düşünüyorum bunları ancak fiyatları filan pahalı gibi geldi bana...

16. 3 Ağustos 2008
  17. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106

nazcım ne kullanıyorsun sen? kendim için değil eşim için alayım bari. çok şükür byle bir sorunum yok.:nazar:

18. 25 Ocak 2009
  19. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    maxim'i gece temiz koltuk altına sürüp, sabah yıkamanız lazım. vücutta sürülü kalmamalı. eğer tüylerinizi aldıktan sonra yaparsanız, feci yakar (tecrübeyle sabittir):mymeka: yeni epilasyon yapılmamış olmasına dikkat edin. ayrıca ince tabaka yeterli oluyor. ben 13-15 ay kullandım. ama 12 günde bir falandı başta. sonra da 1-1,5 ayda bir. burada hangi başlığa yazmıştım hatırlamıyorum ama ağustos'ta en son kullanmıştım. hala sürmedim.kaydirigubbakcemile2 sorunum da yok. sositososito

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.