maximum kart borç ödeme

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve mai_anemon tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : mai_anemon
  1. mai_anemon

mai_anemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar, buradan herkesi bilgilendirmek için yazıyorum. Maksimum kart hesap özeti borcunu, bankamatikten ödediğinizde kalan para üstü vadesiz hesabınıza aktarılıyor. Daha önceden borç ödediğinizde para üstü kredi kartı hesabında kalıyor ve eğer borcunuz varsa borcunuzdan düşüyordu. Ancak yeni düzenlemeyle para üstü vadesiz hesabınıza aktarılıyor, borcunuzdan düşmüyor. Yani 40 tl borcunuz var siz 50 tl yatırdınız para üstü olan 10 tl vadesiz hesaba aktarılıyor. Kredi kartı hesabında kalmıyor. Toplam borcunuzdan düşmüyor. Ben de bunu araştırarak buldum. Para üstünün hesap özetinde gözükmediğini ve toplam borçtan da düşmediğini görünce panikledim. Para üstü kayboldu zannettim ancak internetten interaktif bankacılık işlemlerini kullanarak para üstünün vadesiz hesaba aktarıldığını gördüm. Neyse ki internet üzerinden vadesiz hesaptaki parayı kredi kartı hesabına aktarabiliyorsunuz. Ancak böyle bir değişikliği İşbankası nasıl bize haber vermeden yapabilir anlamıyorum. :eek:klava:

2. 25 Mayıs 2010
  3. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    parayı önce mevduat hesabına yatırıp sonra kredi kartı hesabımdan ''hesap özeti borcu ödeme'' yi tıklarsan tam o küsurat kadarını ödüyor kalan mevduatta kalıyor. ama annem babam dediğin gibi yapıyor onlara söylüycem bilgilendirdiğin için teşekkürler. her ay 3-5 tl dünya para ederbilmiyorumkismile

4. 28 Mayıs 2010
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    hepsininde canı cehenneme

müthiş bi dolandırma piyasası yapmışlar

yapıkrediyle sataştım bende az önce:kızgın::kızgın:
    50tl kart ücretim gelmiş:mymeka::mymeka:

sinirlenmemek elde degil 50 tl kim sokaktan topluyorki onlara versin:kızgın::kızgın:

müşteri temsilcisinede aynen böyle dedim zaten...
    asgari ücretle calışan bi insan akrtınızı kullanıyorsa vay haline dedim.
    50 tl yi size ödücegine o 50 tl ye cocuguna evine neler alır dedim:kızgın:
    bankasya da öyle bi kart ücreti yok zaten kartımda var cokda iyi...
    onu bile söyledim bunlar kart ücreti almıyor en iyisi ben bunu kullanayım siz iptal edin dedim:roflol::roflol:
    90 günde 750tl alışveriş yapmalıymışım öyle ödemezmişim
    tamam dedim... ama şimdilik 90 gün sonra görürsünüz:kızgın:

50tl yasal haklarıymış yemişim yasal hakkınızı
    benimde yasal hakkım var o zaman kartınızı kullanıyorum
    sizde bana verin o zaman senelik 100 tl-tatlicadiarzu-