Maya güncem.... Adım adım tüp bebek........

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve cans tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : cans
  1. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    BÖLÜM 1..
    16 Mart 2009 ..... Pazartesi sabahı gözlerimi açtığımda yüzümde bir tebessümle uyandım ...... çok ilginç ve bir o kadar da güzel bir rüya görmüştüm ... Rüyamda bir kız cocuğumun oldugunu söyleyip bana gösterdiler ... çok güzeldi ... Eşime anlattıgımda buruk bir gülümseme ile '' hayırlı olur inşallah '' dedi ....... İnşallah olur......:1rolleyes:

2. 29 Mart 2009
  3. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    BÖLÜM 2
    Aynı gün saat 10 00 ..... Telefon çalıyor .... Tanımadığım bir numara açsam mı acaba? ... Aslında hiç müsait değilim .. Ama içimden bir ses açmamı söylüyor... Açıyorum ... Oldukça güvenli, kendinden emin , net bir erkek sesi ... ... ''Merhaba ... Kadınlar kulubünden Kazen '' diyor.......... Bir an anlamıyorum ... Ne? ... Kim ? .... Kadınlar kulubü mü ? ... Telefon numaramı nereden buldunuz?.....gibi sorularla bayıyorum adamı....:eek:

4. 29 Mart 2009
  5. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    BÖLÜM 3
    Ses sabırlı ve anlayışlı ..... '' Tüp bebek çekilişi diyor ''.... ''Siz kazandınız diyor '' '' Ücretsiz MAYA tüp bebek çekilişini siz kazandınız diyor '' :uhm: ...... Allahım şimşekler çakmaya başladı..... ''Ben mi ? '' diyorum ..... başka da bir şey diyemiyorum zaten .... çok mutluyum çoook .... Bir an rüyam geliyor aklıma ....:dance:

6. 29 Mart 2009
  7. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    BÖLÜM 4
    Kadınlar Kulubü ...... İnternette her zamanki gibi kadın saglığı ve bebek konusu araştırma yaparken tesadüfen bulduğum ve üye oldugum bir internet sitesi ........ Her geçen gün biraz daha sevdiğim bağımlısı oldugum bir site ... Hatta eşe ,dosta, akraba bütün tanıdıklara hararetle tavsiye ettiğim inanılmaz güzel , sadık , merhametli , inançlı , kırılgan . inatcı . azimli ve kişilikli dostlarımın toplandığı bir kulüp ..... bu kadar sevdiğim kulubümün bana böyle bir mucizeyle gelmesi sadece bir tasadüf mü ? yoksa ilahi bir mesaj mı ? ... çok mutluyum .. iyi ki varsın kadınlar kulubü :enbuyukkk:

8. 29 Mart 2009
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    inşşşşşşşş...............canım herşey yureğine göre olur.................ruyan hayırlara vesıle olur...........

10. 29 Mart 2009
  11. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    BÖLÜM 5
    Hikayemi bilen ve beni tanıyan arkadşlarım az çok bana hak verirler ... Beş yıldır verilen bir mücadele.... Sayısız tedavi sayısız doktor kontrolü ... Hayal kırıklığı , umut ,sevinç , kederden oluşan zorlu bir süreç ... tıpkı buradaki yol arkadaşlarım gibi düşe kalka yürüdüğümüz uzun bir yol .... Mucizelerle dünyama giriveren iki meleğimin beni sessizce bırakıp gitmesi ....... Sözün bittiği yerdeyim ama ben yine de devam edeyim .... ilkini üç sene önce11 haftalıkkken kaybettim .. Minik kalbi duruverdi .... üzüntü ,acı . hayal kırıklığı ........ Pes etmek yoktu ... kalktım ayağa tozlarımı silkerek ve çok sevdiğim allaha sıgınarak .... diğerini ise kaybedeli 5 ay oldu ....... 18 haftalık melek oğlum bu dünyaya dayanamayacağına karar verdi ... veee bıraktı beni .... çektiğim acıları anlatmam imkansız .... ama acılarımı paylaştıgım kederimi kimseye anlatamadıgım zamanlarda kadınlar kulubündeki arkadaşlarım destek oldu bana.... Bir kez daha şükrettim o zamanlar ... iyi ki burası var .. iyi ki böyle arkadaşlarım var .... Acıların paylaştıkça azaldıgını bir kez daha anladım ....... iyi ki varsınız canım arkadaşlarım.kaydirigubbakcemile5

12. 29 Mart 2009
  13. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    BÖLÜM 6
    MAYA TÜP BEBEK tedavim beni aramalarıyla başladı .... Mayadan Dilek hanım bu ayki çekilişin talihlisinin ben oldugumu söyledi ...Aslında benim dışımda herkes bana yardımcı ve istekliydi .... ama heyecandan mıdır nedir bilmem ? .... Sözleri iyi anlamayan ve hala şoku üzerinden atamayan ben , pek bir tutuk kaldım telefon konuşmasında ......... Neyse sonunda randevu gününü tespit edebildik ..ve karşılıklı iyi dileklerle telafonu kapattık ... Yerimde duramıyordum arkadaşlar ... Mutluluk, heyacan , panik hepsi birbirine karıştı .... herkesi aradım ... insanlar da şaşırdı tabii ...tam bu ay tüp bebek için tedaviye başlayacakken böyle bir şansın beni bulması hepimizi çok sevındırdi .....
    arkadaşlar şansınızı ve inancınızı kaybetmeyin .... en canlı tanıgı ve örneği benim ... şansınıza ve kulube güvenin ...çünkü bu kampanya gerçekten gerçek a.s

14. 29 Mart 2009
  15. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    devam edecek ....şutarafagitti

16. 29 Mart 2009
  17. esel83

esel83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım cok sevindim senin adına bende tedavime mayısta başlıyorum sen ne zaman başlayacaksın keşke orda görüşebilsek ne iyi olur

18. 29 Mart 2009
  19. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım ... senin benım ve umut bekleyen tum anne adayları için ugurlu gelır burası .. benim tedavım nisanda.... mutluluga az kaldı ....:CüvCüv: