maya tüp bebek merkezi ve dr osman denizhan özgün hakkında bilgi ve fikirleriniz...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EFSANE202 tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EFSANE202
  1. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba ben ilk tüp bebek tedavimi anatolıada yaptırdım ama sonuç negatif çıktı geçenlerde eşimi maya tüp bebek merk. telefon gelmiş görüşelim diye aslında merkezi değiştirmek aklımda yoktu karar vermiş değilim bilgilerinize ve fikirlerinize ihtiyacım var.dr., merkez, fiyat ,ekip,misafirhane, hakkında lütfen yardımcı olun banaCADIARZU

2. 3 Temmuz 2008
  3. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende tüp bebek düşünüyorum beni de arıyorlar sürekli maya tüp bebek merkezinden, ama şehir dışında olduğumuzdan ne zaman yaptıracağımız belli değil, fiyat konusunda da ilaçlar hariç 2 euro demişlerdi. bana pahalı geldi.

4. 3 Temmuz 2008
  5. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok şaşırdım kızzlar. niye arıyorlar ki? hani dershanelerden arıyorlar ya çocuğunuzu bize gönderin der gibi. bence iyice araştırın. bu şekilde davranışları müşteri toplama gibi geldi bana. sakın beni yanlış anlamayın olur mu. kimseyi kırmak yada rencide etmek değil amacım. adı geçen merkezin yerini bile bilmiyorum ama böyle aramaları tuhaf geldi.

6. 3 Temmuz 2008
  7. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben maya tüp bebek merkezine gidiyorum çok memnunum osman hoca çok iyi size tavsiye ederim. Anatolia hastanesinin hep kötü anılarını duydum. Ekip olarak çok iyiler misafirhanesi çok iyi ordaki kalan hastalarla arkadaş dost oluyorsunuz Her yönüyle mükemmel İyi şanslar ben ayın dokuzunda orada olacağım deneyeceğim

8. 3 Temmuz 2008
  9. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bütün merkezlerin kesinlikle müşteri toplama kampanyaları var. bence böyle olmasıda normal çünkü onlar bu işten para kazanıyorlar. beni yalnız ordan değil bir çok yerden aradılar isimlerini hatırlamıyorum bile. ama hangi merkeze mail atsam 1-2 gün içinde arıyorlar.

10. 3 Temmuz 2008
  11. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hımmmm şimdi tamam. mail atıyorsan tabii ki aramaları en doğal şey. ben sadece pazarlamacı gibi başka yerlerden telefon bulup arıyorlar sandım.

12. 3 Temmuz 2008
  13. CAYCAY76

CAYCAY76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar beni 2 sene önce aradilar kuşadasindan kalkip gittik eşimle beraber.osman beyle görüştük.eşime sperm testi yapildi.bana hormon testi falan yapmadi.eşime senin normal yolla çocuğun olmaz aşilama ve tüpte olmaz sadece mikro olur yapisinda bozukluk var dedi.size hemen mikro yapalim dedi.açikcasi bizim pek içimize sinmedi çünkü 3 sene boyunca eşime defalarca sperm testi yapildi sonuçlari hep gayet iyiydi.ankaradan dönünce izmir dokuz eylülde ve özel hastanede testleri tekrarladik .sonuçlar gayet iyi çikti.bunun üzerine dokuzeylülde tedaviye başladim.meğer problem bendeymiş troid hormonum çalişmiyormuş.yani o hastaneye inanip micro yaptirsaydim tutmayacakti,düşük bir ihtimalle tutsaydi bile bebeğim sakat olarak dünyaya gelecekti.o yüzden dolayi ben o hastaneye asla vede asla güvenmiyorum.para kazanmak için herşeyi yaparlar gibime geliyor.o yüzden lütlen iyice araştirin gideceğiniz kurumu.

14. 3 Temmuz 2008
  15. CAYCAY76

CAYCAY76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Orkide sizde problem ne?

16. 3 Temmuz 2008
  17. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eşimde spermde kümeleşme ve hareketsizlik var heryer aynı şeyi söylüyor tek çare tüp bebek mayada ilk yaptırdık hamile kaldım spermlerde bozuk olduğu için düşük yaptım o zaman max yöntemi yoktu daha sonra denedik olmadı şimdi ayın 8-9 gibi tekrar deneyeceğim mayanın başarı şansı çok yüksek 15 hastadan 10 u hamile kalıyor ve doğum yaptılar misafirhanede kaldığımız için herkesle arkadaş oluyorsunuz ve arkadaşlık bitmiyor telefonla görüşüyoruz türkiyenin dört bir tarafından geliniyor ama dert aynı dert olduğu için misafirhanede hiç bitmeyecek güzel dostluklar kuruluyor

18. 3 Temmuz 2008
  19. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    orkide76 öncelikle teşekkür ederim yanlız bazı sorularım var cevaplarsan sevinirim örneğin misafirhanesine ücret ödeniyormu?yemek olayı nasıl?temizmi?dr unla tedevin boyunca görüşebiliyormusun?sadece osman hocamı var?fisfisfis