Maya Tüp Bebek Merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve sersxoxz tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : sersxoxz
  1. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar maya tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıran varmı?yormlarnız bekliyorum.sonuçlarınıda yazarsanız sevinirim

2. 1 Eylül 2008
  3. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben orada 4 kez denedim ilki tuttu düşük yaptım son denememide geçen ay yaptırdım yine negatif ama merkezden memnunum yine denediğimde oraya gideceğim herkese tavsiye ederim

4. 1 Eylül 2008
  5. merhaba sersöz,ben izmirde oturuyorum,fakat geçmiş yıllarda bir kez oraya muayene için gitmiştim,çalışanları çok ilgiliydi.zaten televizyondan görüp gitmiştim,sadece muayene olmuştum ve spermiogram yapılmıştı.Dr melih beylede 3 öncesine kadar telefonla görüşüyorduk.tüp bebekteki şanslarını ve tedavi şekillerini bilmiyorum.Eğer denizliden ankaraya kadar gidebileceğini düşünüyorsan bence izmirdeki merkezlerden daha iyi olan yerler var..ben irenbe tüp bebek merkezinde 2.denenmemi yaptırdım,şuan 12 haftalıyım hamileyim.gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim,çok iyi bir merkez,çok iyi doktorlar..darısı başına..

6. 6 Eylül 2008
  7. heidicik

heidicik Guest

Merhaba,arkadaşlar.Uzun zamandır siteyi ve yazdıklarınızı takip ediyorum.Ben de Ankarada maya tüp bebek merkezine gittim.Her yönden çok memnun kaldım.BU konuda merakı olan arkadaşlar için yazmak istedim.bir de paragöz diyenler falan olmuş.Ben ve eşim devlet memuruyuz.Devlette rapor için uğraşmadan doğrudan mayaya gittik.maddi anlamda bizi dediğiniz gibi yolabilirlerdi ama sevkli alabileceğimiz ilaçlar konusunda bizi yönlendirip devlet imkanlarından faydalanmamız için de yönlendirdiler.Bu arada hamileyim çok şükür.İnşallah darısı tümünüze.benimle aynı fikirde olmayanlar olabilir tabi ama şahsen hiijyen olsun ilgi olsun her yönden beğendim diyebilirim

8. 6 Eylül 2008
  9. Hullis

Hullis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende ilk denememi orada yaptım ama sonra trabzona döndüm evet hamile kaldım ama sonra birtürlü doktorumuzu bulamadık hep meşguldü ve düşük tehlikem oldu yine ulaşamadık kullanacağım ilaçları buradaki doktorumuza bildirmedi neticede bebeklerimi düşürdüm ama hastaneye gittiğimizde gerçekten çok ilgililerdi yine aradılar tekrar denememiz için ama düşünmüyoruz artık orayı siz oraya yakınsanız aynı şehirde iseniz tavsiye ederim yoksadeğil

10. 8 Eylül 2008
  11. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

merhaba hamile olmana çok sevindim amin darisi tüm isteyenlere rica etsem tedavi masrafin ne kadar tuttu yazabilirmisin şimdiden teşekkürler

12. 23 Ekim 2008
  13. hesretim68

hesretim68 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar tüpbebek zormu yumurta toplama işlemi çok zormu acı hissediliyormu yazarsanız sevinirim

14. 23 Ekim 2008
  15. heidicik

heidicik Guest

yok güzelim,anestezi altında sen uyurken yapılıyor.uyanınca bile acı hissetmiyorsun.hayırlı olsun

16. 23 Ekim 2008
  17. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam ben de iki kez gen artta denedim olmadı cumartesi günü Maya da randevum var. bakalım nasıl geçecek... Mayada mikro yaptıran arkadaşlar masraflarını yazarlarsa çok sevinirim....

18. 1 Şubat 2009
  19. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar bende mayada yeni tedaviye başladım ilk denememiz ikinciyi deneme şansımız yok ilk denemede hamile kalan varmı cevap yazarsanız sevinirim