maya tüp bebek ve fiyatları acil

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve eskisehirli2626 tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : eskisehirli2626
  1. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar ben tüp bebek ıcın ankarada mayayı karar verdım ama fıyatı nrdır basarısı nasıl hıc bılmıyorum mayaya gıden varsa memnun kaldınızmı hamıle kalan varmı ve fıyatlarını merak edıyorum ve mısfırhanesınde kalabılırmıyız eskısehırden gelıcem cevaplarınızı beklıyorum

2. 3 Haziran 2009
  3. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben mayada tedavi oldum 3 ay kadar oluyor ilk tedavimdi tutmadı ama herşey gayet güzel ilgi alka çok iyiydi işlerini iyide yaptıklarına eminim bizimki çok olumluydu ama tutmadı kısmetmiş birdaha denicez yine oraya gidecez inşallah, evet misafiranedede kalabilirsin ama ücretli, maya'ya düşünmeden gidebilirsin çünkü biz çok memnun kaldık

4. 6 Haziran 2009
  5. babytwin

babytwin Cemre Kızım :) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam ben de geçen ay maya'da tedavi gördüm. misafirhanesi güzel. ben kalmadım ama fiyatları da uygun duyduğum kadarıyla. indirim kampanyaları var, devam ediyordur umarım. fiyatları çok uygun. ben 2142 liradan tedavi oldum. osman hoca çok tecrübelibir doktor. ben gebeyim :)

6. 6 Haziran 2009
  7. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gercektenmı tebrık ederım canım
    Allah kucagına almak nasıp etsın amın
    bızımde olur ınsallah hersey dahılmı dedıgın fiyata benım ılk denemem olacak sızde sorun neydı canım bızım esımın sperm hareket yok tutarmı bılmıyorum hergun aklıma geldıkte gercı aklımdan cıkmıyo bebek ıstıyorum butun ısteyenler ıcın ALLAHIMDAN INSALLAH OLUR AMA BU FIYATSA IYI HERSEY RAPORSUZ FIYATMI BU BENIM RAPOR YOK

8. 8 Haziran 2009
  9. babytwin

babytwin Cemre Kızım :) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
  10. 8 Haziran 2009
  11. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öğretmensen indirim yapıyorlar bide

12. 20 Ağustos 2010
  13. crise

crise Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bende ilk denememi maya da yaptım fakat ohss denen bir hastalık oldu fazla yumurtadan dolayı su toplaması o doktorlar okadalr bilgisizmişki bilemediler ve beni 1 ay süründürdüler inanın acıdan 5 dk da bir bayılıyordum böbreğinde taş vardır dediler. bu arada embriyoları da dondurduk. iyileşince tekrar embriyoları koydurmak için gittim bu seferde ilacın birini erken kesmişler transfer sırasında adet oldum. yani anlıyacağınız temiz düzenli fazla ilgililer fakat rezillikte üstlerine yok. adet görürken transfere devam etti paramı geri isterim diye yalnızca ben salaklığıma yanmayımki o osman dr. u mahkemeye vermeyi akıl edememişim. paramamı yanayım yoksa çektiğim eziyete mi. Siz siz olun sakın prof. olmayan tüp bebek merkezine gitmeyin bir ....... tan anlamıyorlar.