maya tüp bebekten olumlu sonuç alan varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve miss_capraz tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yardımcı olabilirmisinizz başarısı az gibi geliyor bana

2. 5 Eylül 2009
  3. Hullis

Hullis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iki kez orada denedim ikiside sonuç verdi biri düşükle sonuçlandı şu an 8 haftalık hamileyim bence başarısı hiçte az değil nasip bu işler canım allah hepimizin yardımcısı olsun

4. 5 Eylül 2009
  5. yasemin33

yasemin33 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Maya tüp bebeği kesinlikle öneriyorum,abimler ve diğer 3 arkadaşıda orda bebek sahibi oldular.Ben şuan 1. aşılamamı yaptırdım olmazsa eğer mayada mikroenjeksiyon yaptıracağım,hatta şuan orda eylül ayı sonuna kadar kampanya varmış tam detaylarını bilmiyorum sitesinden ücretsiz telefonundan öğrenebilirsin.
    Herşeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz gerisi Allaha kalmış,nice insanlar var sorun yokken hamile kalamıyorlar Allah yardımcımız olsun pozitif olalım ,,,,,hayırlı olsun sanada........

6. 5 Eylül 2009
  7. babytwin

babytwin Cemre Kızım :) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de Maya'da ilk tüp denememde hamile kaldım. çok şükür. allah olmayanalra da versin... Hatta benimle aynı dönemde tedavi gören 8 arkadaşımdan 7'si daha hamile kaldı ve hepsinin gebelikleri çok sağlıklı bir şekilde devam ediyor.

tıbbi ve manevi açıdan ne gerekiyorsa herşey yapılıyor bundan emin olabilirsiniz kızlar. Osman denizhan özgün bu sektördeki en deneyimli doktorlardan birisi. ayrıca her zaman hastanın yanında olduğunu hissettiriyor. ben gebelik takibimi de orada yaptırıyorum ve çok memnunum. yakında hastanesi açılacak inşallah bana yetişirse doğumumu da orada düşünüyorum. çünkü kendimi güvende hissediyorum.

Son düzenleme: 5 Eylül 2009
  8. 5 Eylül 2009
  9. esel83

esel83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2 olumsuz denemeden sonra(istanbulda başka bir hastane)
    3.deneme için maya tüp bebeğe gittim ve şuan ikizlerime hamileyim 18 haftalık
    çok şükür gebelik dönemim ve bebeklerim sağlıklı
    bunda en büyük destek doktorum ve hemşirelerim
    kesinlikle tavsiye ederim tekrar yaptırmayı düşünürsem
    yine oraya giderim
    allah sanada nasip etsin
    babytwinin dediği 7kişiden biride benim

10. 6 Eylül 2009
  11. miss_capraz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok sağolun gittim zaten görüştüm ama erkek sorunu olduğu için çok araştırmak lazım artık yoruldum 3 olucak allah ayrdımcımız olsun umarım ümitlerim tükenmez bu sefer olur sizlerin sorun neydi acaba yazarmısınız kızlar

12. 6 Eylül 2009
  13. esel83

esel83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bizde hem erkek hem kadın
    zaten mayaynın erkek konusunda cok iyi oldugunu biliyorum

14. 8 Eylül 2009
  15. miss_capraz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    umarım bende olumlu sonuç alırım 3 denemde olumlu olumsuz yazın fikirlerinize ihtiyacımız var

16. 13 Eylül 2009
  17. twetty

twetty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar yorum yazmayım dedim ama dayanamadım.Bende 1 senedir mayayı takip ediyodum bazı işlerin yoluna konması için hep erteledim.Karar verip mayaya gitim çünkü aklımda hep maya vardı macs yöntemi falan tvde çıkıyoya(bu arada bazı doktorlar onun yeni bir yöntem olmadığını zaten genelde yapılan işlem olduğunu söylüyolar tv de çıktı orasını ben bilemem) Mayaya telefon ettim ilk görüşmeye gidecem ve hemen tedaviye başlayacaktım osman hocanın orda olduğunu söylediler randevu verdiler.Binası üst tarafa taşınmış geçici olarak temizlikten yoksun bi yer tuvaletleri iğrençti biraz kafam karıştı aldırış etmedim neyse dedim osman hocayı sorduğumda şehir dışında sizi başka bi doktorla görüştürecez dediler artık ben yavaş yavaş sinirlenmeye başladım çünkü ilk defa muayene gidiyorum beni osman hocayla görüştürecekler derken bide ısrarla ordamı diye telefonda sorarken olmaması çıldırttı.Bunada pek aldırış etmemeye çalıştım bekliyorum artık diğer doktoru oda tedavi olan hastaları ultrasyona sokuyomuş hani banada randevu saati verdiler ya beni araya alacak zannettim 1 saat bekledim almıyolar gidiyorum sekreteri sıkıştırıyorum 2 saat oldu hala alan yok bana 5 dakkika 10 dakkika doktor bey çıkacak diye inanın abartmıyorum şu mübarek günde tam 3 saat bekledim ama nasıl küplere bindim okadar sinirlendimki beni 3 saat beklettiniz diye hemşireye söyleniyorum görevlilere söyleniyorum olur böyle şeyler bi aksilik oldu diye yatıştırmaya çalışıyolar onlarda farkındalar 3 saat beklediğim kabul ediyolar tam doktorla görüşecem 3 saatin sonunda derken yemin ederim doktor gitti ya ben ilk muanemde hemşireyle muattap oldum hemşire adetimim 22-23.günüydü verdi elime lucrini şöyle vurulacan diye bana anlatıyo artık kan beynime sıçradı dedimki ya ben buraya ilk defa geldim beni 3 saat beklettiniz doktorla bile görüştürmediniz beni dedim muayene etmeden nasıl ilacı dayarsın belki bende kist var belki benimki kısa protokol iltihap var ultrasyona bile tutmadınız dedim hemşire sen kisttenmi şüpheleniyosun dedi Allah var beni çok yatıştırmaya çalıştı ama hepsi baştan sona hata olmaması gereken fiyat konusunu konuşuyoruz Özgül hanımla görüşün dedi havalı bir kız anlattı neyse lucrini onlardan almadım kafam karıştı iyice çünkü çıktım kafama bişey takıldı parayla ilgili geri döndüm Özgül hanımı çağralım dediler tel ettiler odasına bekliyorum bu seferde o gelmiyo odasının önüne gittim iş arkadaşıyla sohbet ediyodu beni görünce kalttı hanfendi zahmet edip yanıma geldi benim orda beklediğim ona telefonla söylenmiş olmasına rağmen sohbet ediyo hala havalı havalı cevap verdi hiç hastaya güleryüz yok zaten tamda anlatmamış ben dışarı çıkınca başka bi hastadan sgk ile ilgili şeyleri hastadan daha iyi öğendim ay çok yazdım ama anlatırken bile hala çok sinirleniyorum bu olay benim 2-3 ay önce başıma geldi.paylaşmak istedim anlattıklarım tamamiyle doğru şu mübarek günde yalan söyleyecek değilim gitmeden mayaya bi kere daha düşünün derim

18. 13 Eylül 2009
  19. twetty

twetty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mayanın başarısı düşük olduğunu bende çok duymuştum gitmeden önce ama hep Allah verecek dedim pek aldırış etmedim gittim temizlikten ilgiden yoksun kampanya yapıyolar insanlara fiyat cazip geliyo macsda varya bi fabrikaya sokar gibi herkese aynı protokol tutan tutuyo tutmayan tutmuyo önemli olan para ben ondan sonra başka bi yer araştırdım en sonunda zekai tahirde yaptırmaya karar verdim ve orda başladım devlet hastanesi olmasına rağmen doktorların ilgisinden çok memnunum özelde yaptırmadan önce devlet hastanelerini deneyin derim zaten sonra özeldeki hastalarda geri devlete dönüyo BEN BAŞIMDAN GEÇENı ANLATTIM ıNANIN YALAN SÖYLEMEK ıÇıN Bı AMACIM OLAMAZ MAYAYA GıTMEDEN ÖNCE ÇOK ARAŞTIRIN DÜŞÜNÜN DERıM