mayaya gidip pozitif ve negatif sonuç alan kişiler merkezin başarı oranı nedir

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve SA_AY_SAF tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : SA_AY_SAF
  1. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

mayaya gidip pozitif ve negatif sonuç alan kişiler merkezin başarı oranı nedir

2. 7 Nisan 2009
  3. pampal

pampal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşım ben 7 ay önce yaptırdım sonuç negatif ilgilenmeleri güzel başarı oranı hakkında bişey diyemiyecem

4. 7 Nisan 2009
  5. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

teşekkür ederim arkadaşım öncelikle geçmiş olsun inşallah rabbim ikinci seferde nasip eder başarı oranı hakında yorum yapmamışsın ama yinede iyi veya kötü bir izlenimin olmuştur en azından seninle aynı dönem tedavi görenlerin sonucu nasıldı yazarsan fikirlerini inan beni çok sevindirirsin. Ben 2, deneyeceğim ilki başka bir merkezdi ve sonuç negatif ikincide ise kafam çok karışık tedavi olmaya karar verdim fakat merkez hakkında karar veremedim şimdiden teşekkürler

6. 7 Nisan 2009
  7. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

ya arkadaşlar hiçmi mayadan memnun kalan veya kalmayan yok inanın çok kararsızım ve yardım ve yorumlarınıza ihtiyacım var

8. 7 Nisan 2009
  9. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım ben pazartesı tedavıye başlıyacagım ... şu ana kadar cok memnunum çok ılgılıler..osman hoca da deneyımlı bır doktor...

10. 8 Nisan 2009
  11. pampal

pampal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşım birkere yazdım başım çok agrıdı aynen benimde kafam çok karışık evet ilgilenmeleri çok güzel hocalar ve persolen çok güzel ilgileniyorlar hemşireleri günün 24 saati araya bilirsin çok temiz bir hastanede inş canım rabbim isteyen herkese sanada inş nasip eder.Nezamn düşünüyorsunuz tedavi görmeyi

12. 8 Nisan 2009
  13. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

canım teşekkür ederim ben mayısta düşünüyorum fakat kafam çok karışık bu 2, denemem ilk denediğim yeremi tekrar gitsem yoksa mayayamı gitsem karar veremiyorum düşün düşün kafam iyice karışıyor amin canım rabbim bizlerle beraber isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

14. 8 Nisan 2009
  15. pampal

pampal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk denemenizi nerde yaptırdınız ? Ben raporlu yaptırdım ve birinci hakkım gitti ikinci hakkım kaldı bunu cok iyi degerlendirmem lazım iyice araştırmama lazım gerci mayayıda bir seneden beri araştırmanın üzerine karar kıldık konuşmadıgımız merlek kalmamıştı ikinciye girersek eger gene ilk sırada maya var çünkü herşeyini biliyorlar tanıyorsun belki birazdaha rahat olurum diye düşünüyorum ama kafamda 2 3 merkez daha var gerçi ben gidene kadar ne olur bilmem

16. 8 Nisan 2009
  17. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

ilk denemeyi gazi üniversiteside yaptırdık bende ilkini raporlu yaptırdım şimdi bir hakkım kalınca daha çok tereddütlerim oluyor bildiğim bir merkezmi yoksa yeni bir merkezmi karar veremiyorum

18. 8 Nisan 2009
  19. pampal

pampal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rabbim yardımcımız olsun çok zorya rabbim kimseyi düşürmesin.Sorun ne sizde benim eşimde sperm azlıgı var:KK43: