Maydanoz gögüsleri büyütüyormus amaa....

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve capkinkiz tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : capkinkiz
  1. capkinkiz

capkinkiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bir süre önce burda bir arkadas Üniversite yillarinda bir kac ay Maydanoz sucu ictigini söylemisti zayiflamak icin, de sonra gögüslerinin büyüdügünü ve simdi 90 beden di galiba kullandigini söylemisti de kendisi Maydanoz sayesinde büyüdügünü fark etmemisti biz sorarak o yillarda her sabah yemekten yarim saat önce bir bardak Maydanoz suyu ictigini söylemisti ve heralde bu sayededir demistik ki Maydanoz icerisinde bildigimiz kadariyla östrojen vardi galiba... Neyse bunun üzerine bende dün Annem Maynadoz almis bende 1-2 tutam maydanoz u kaynattigim suyun icine atiyim de iceyim dedim de o nasil bir tat öyle ne berbat bir tat kücük bir fincanin yarisina kadar zor ictim az kaldi kusuyordumm, simdi size soracagim su kizlar hani Maydanoz u icerken nasil icebiliriz o hala östrojenini kaybetmeden mesela icine limon felan katsak veya ne biliyim tadini az da olsa icilecek hale getirebilemezmiyiz kii?? Hadi kizlar yardimlarinizi bekliyorumm ki Maydanoz icelim ve gögüslerimizi büyütelimmmm demii??...:eek:

2. 18 Temmuz 2009
  3. 35ozge

35ozge bebegım dualarım senınle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya canım bence maydonoz sadece zayıflatır goguslerını buyuttugunu ılkkez duyuyorum valla :umursamaz:

4. 18 Temmuz 2009
  5. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen hiç uğraşma maydonozla falan bak tadıda iğrenç diyosun..ben sana benimkileri yollayım :)) kurtulayım :))

6. 18 Temmuz 2009
  7. deu_lolita

deu_lolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bi salata yapsan maydonozun suyunu da döksen karıstırıp yesen??nası fikir?:sm_cool:

8. 18 Temmuz 2009
  9. DisiAnka

DisiAnka 26 Ağustos ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    10.095
    Ödül Puanları:
    198
    biara bende detoks olsun diye içeyim dedim ama dedigin gibi tadı çok kötü geldi içim kalktı içerken limon falan sıkayım dedim ama gene de içemedim walla nasıl içilir yapılır bilmem.. gerçi tadı kişiden kişiye değişir ama bende içememiştim kafamçokkarıştı

10. 18 Temmuz 2009
  11. capkinkiz

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Nur_elnur öyle birsey yapabiliyorsak hemen gönder seninkileri :KK66:)

- Salata olayi da iyi de hergün hergün insan bikar ama gercekten melekimsi sana katiliyorum berbat igrenc bir tat öyle alip alip agzima atayim diyorum o da öyle kuru kuru gitmiyor bakin aklima ne geldi normalde büyüteyim diye Narli franbogazli bir sallama cayim var onun icine 1 tutam Maydanoz yapragi katsam olur mu? Belki tadi cok da fena olmaz ozaman...

12. 19 Temmuz 2009
  13. fenomen

fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    tatlım limon içindeki maddeyi kırıyormuş bi programda sölemişlerdi böle maddeleri direk içicekmişsin yoksa bi etkisi olmuyomuş :KK66:
    buarada içemiyosan çokta zorlama bence yani zorla içtiğin şeyin ne faydası olsun ki dimi ama :KK66:

14. 20 Temmuz 2009
  15. capkinkiz

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Evet bende iste limon eksi birsey ya öle diye düsündüm biraz da, da naapiyim sen bi tadina bak direk suratima kusarsin elleham:roflol:
    Dee diyorum taze taze yeyim suyla yutarim olmaz mi ki kizlar? günde kac yaprak yemek lazimdir öyle de??:eek:

16. 20 Temmuz 2009
  17. fireattack

fireattack Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar maydonoz mantıklı geliyor neden derseniz teyzem hamileyken de bebeği olduğunda da sütü arttırıyormuş diye sürekli maydonoz yiyordu...Süt bezlerini etkiliyorsa büyümesinde de belki faydası olabilir. Tabi bir de teyzemin göğüsleri küçük de değildi normalde de bu da bilginiz dahilinde olsun. Ancak yine de hamile arkadaşlar doktora danışmadan bitki bile olsa kullanmasınlar.Doktorlarına danışsınlar.

18. 20 Temmuz 2009
  19. _iLLeqaL_

_iLLeqaL_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de içiyorum arada bir, maydonoz suyunu koyduktan sonra biraz bekle, hızLı içebiLeceğin kadar ıLısın burnunu tıka ve iç hemencecik:sm_cool: ben öyLe yapıyorum çok koLay oLdu:smiley-cool: