Maydonoz ve süt buharı uygulayanlar... bakar mısınız?

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve hurrem tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : hurrem
  1. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Arkadaşlar ben daha önce bu yöntemle hamile kalmış bayanlar olduğunu duymuştum hem burdan hem çevremden. Bu ay ben de denemek istiyorum. Bugün adetim bitti. Hemen bugün mü başlamalıyım? Kaç gün devam etmeliyim? Bunu uygulayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. olumunekankayizsmile

2. 28 Ocak 2010
  3. hurrem

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kimse yok muuuu?? bilmiyorumkismile

4. 28 Ocak 2010
  5. xxxnezo

xxxnezo Guest

canım slm bende okudum iyi oldugunu bende kullanmak istiyorum bu ay adetin 3 gününden sonra kullanılıyor dile duymustum ama bugun ikinci gününm beni sütün içine maydonuz atılıp kaynatılıyomus ama benim tüpümde tıkalı bana ne derece faydasıda olur bilmiyorum yanlıs birseyde yapmayalım aslında rahimde sarkmalarada sebep oluyomus bu uygulama farklı birşey ögrenirsen bana özelden yazarmısın canım hosçakal...

6. 29 Ocak 2010
  7. hurrem

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım sağol paylaşımın için. yazıyı o kadar kişi okuyor ama kimse bir şey yazma gereği duymuyor. nedendir bilmem.

ben de çok kararsızım yapıp yapmamak konusunda. çok çeşitli şeyler duydum ilişkiden hemen önce yapılacak falan diye... ama deneyenler ya da deneyenlerden duyanlar yardımcı olursa bize daha iyi olur.. fisfisfis

8. 29 Ocak 2010
  9. pptya87

pptya87 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    ben bunu gebe kalmak için değilde sistitim başladığı zaman yapıyorum inanılmaz rahatlatıyor ve içimde bi açılma oluyormuş hissi veriyor.bu konu detaylı şekilde alternatif tıp gebelik öncesi ve sonrası bölümünde yazıyor.

10. 29 Ocak 2010
  11. hurrem

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım peki sende herhangi bir rahatsızlık yarattı mı? açıkçası ben korkuyorum yapmaya biraz

12. 29 Ocak 2010
  13. saziye19

saziye19 Guest

kafamçokkarıştı bu buharı napıyosun anlayamadım ben yaaa... maydonozla sütü kaynatıp buharınamı oturuyosun yoksa napıyon durumu anlayamadımkiii

14. 29 Ocak 2010
  15. pptya87

pptya87 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    yok canım herhangi bir sorun olmadı ama ilk başta buhar feci yakıo çok dikkatli olmanız lazım.
    saziye19 canım aynen sütle maydonozu kaynatıyorsun sonra leğen yada kova gibi birşeyin içine döküyorsun bunu yarım lt sütle yapıyorsun ılımasını bekliyorsun sonrada çıplak bir şekilde üstüne battaniye alıp oturuyorsun buhara alttan buhar içini açıyor saç diplerine kadar ter döküyorsun ama dikkatli olmalısınız üşütmemek gerekiyor.

16. 29 Ocak 2010
  17. saziye19

saziye19 Guest

hadı yaaa cok sasırdım valla hıc duymamıstım ben bunu tsk canım

18. 29 Ocak 2010
  19. pptya87

pptya87 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    rica ederim ama ben sistit olduğum zaman bunu yapınca çok rahatlıyorum hatta içimin açıldığını hissediyorum belki devamlı yapsam ve yumurtlama zamanlarımda belki işe yarar gebe kalmama yardımcı olabilir ama üşeniyorum yapmaya.zemuszemus