Maydonoz Yiyip de Selülitlerinden Kurtulan Bir Ben Miyim?

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve ÇXOXMEZ tarafından 15 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ÇXOXMEZ
  1. ÇXOXMEZ

ÇXOXMEZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sağlık adına bir aydan fazladır maydonoz yiyordum bol bol.Bilin bakalım ne oldu ? Selülitlerim % 80 gitti :dance:.Eşime de tastik ettirdim.Hatta muradın selülit karşıtı bakım setini almıştım da kullanamamıştım.Keşke o kadar para vermeseymişim boşa gitti, ama hiç üzülmedim sırnaşık şey.Benden başka bu etkiyi gören varsa lütfen paylaşsın.

2. 15 Mayıs 2008
  3. ftmklc

ftmklc Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    872
    Ödül Puanları:
    188
    hiii acaba maydanozdanmııı:uhm:bende 1 aydır gün içinde aklıma geldikce maydanoz tüketiyorum,bol su içiyorum,günde 1 saat yürüyorum ve sıkılaştırıcı krem kullanıyorum(düzenli değil,aklıma geldikce) benimde eşim tastik etti yerimsenibengercekten bende şaşırdım...selülitten kurtuluş olmadığını sanırdım...acaba maydanozdanmı dedim cünkü ben daha önce maydanoz yemezdim sevmediğimden...

4. 16 Mayıs 2008
  5. ÇXOXMEZ

ÇXOXMEZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    VALLAHİ DOĞRU SÖYLÜYOM ! Ne spor yaptım,ne diyet,ne de krem kullandım tek değişiklik maydonoz yemek ...Üstelik deneseniz ne kaybedersiniz ?
    Yanlızca selülitlerinizi ! :teytey::dance:

6. 16 Mayıs 2008
  7. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende duymuştum etkisini ama denemedim hiç.yanlız ben korunmuyorum bebek için uğraşıyoruz ona ters bir etkisi olurmu.bilginiz varmı.ve nasıl tüketiyorsun maydonozu

8. 16 Mayıs 2008
  9. ÇXOXMEZ

ÇXOXMEZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bebişim inşallah tez zamanda hamiş olusun :KK46:.Ama maydonoz yemenin sana ne zararı olabilir ki sadece iyice yıka sonrada çiğ olarak aklına esen zamanlarda ye okadar.Ben özellikle her öğünde masaya koyuyorum.Muhabbet ederken bir bakıyorum bitmiş.Maydonozda trunçgillerden daha fazla c vitamini vardır.Sana yararı bile olur.Öpüldün !

10. 16 Mayıs 2008
  11. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tşk ederim canım iyi dileklerine.benim evlendikten sonra aldığım bi 5-6 kg falam var onu vermek için bitki çayı bulmuştum içiyorum bildiğimiz otlardan karıştırıp ama nette okudum içlerinden bir tanesi rahimi boşaltıyormuş gibi birşey okumuştum yani bebek tutmuyor diye.ondan sordum cnm

12. 16 Mayıs 2008
  13. ÇXOXMEZ

ÇXOXMEZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok yok haklısın bu konuda.Bence içinde ne olduğunu bilmediğin otların olduğu şeyleri içme.Çünkü etken maddesini bilemezsin ve böyle etkiler gerçekten olabilir.Mesela kuzu kulağı tadı çok güzel bir yeşillik ama meğerse sütü kesiyormuş.Ben okuyunca çok şaşırmıştım.

14. 16 Mayıs 2008
  15. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende maydonuzu çok severim bundan sonra hergün yicem sağolun kızlarrrrr

16. 16 Mayıs 2008
  17. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hamile kalma ihtimalinin olduğu durumlarda lütfen uzak durun , dğru mu bilmem ama duyduğum fazla maydanoz tüketimi düşüğe neden olabilirmiş , doğruluğunu tartışamam sadece duydum , normalde çok yararı ama o dönemde belki de abatılmaması uygundur , dilerim en kısa zamanda anne olursun :KK46:. kiloları da boşver ben 104 kiloyla doğurdum , şimdi 75 kiloyum , 13 ayda , sağlık olsun da , gerisi boş ...

18. 16 Mayıs 2008
  19. primrose

primrose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Maydonoz diüretiktir, ödemi attırır vücuttan-tabi bol su içmek gerek. Başlangıç seviyesinde ise selülit faydası olur.
    Bir de kiraz sapı, mısır püskülünü bir arada çay gibi demleyip içerseniz aynı sonucu alırsınız. Ama dediğim gibi, selülit ileri derecede değilse iyi gelir.