Mayıs 2010 da Aşılama Yaptıranlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve meldi tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : meldi
  1. meldi

meldi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ben 22 nisan 2010 da reglimin 2. günü dr ye gittim. daha önce tedvi olmadım.sadece hsg çektirmiştim.33 yaşındayım reglimin 5. günü serephone 50 mg ilaç kullandım 5 gün 2 gün sonra dr ye gittim ve yumurtalrın olgunlaştığını2 tane olduğunu söyledi hemen oviterlle çatlatma iğnesi vurdu saat 18.00 de ertesi gün 4 mayıs 2010 da aşılamam ypıldı. 4 saat hiç kaldırmadan yatırdı.bugün 4. günüm.ilk aşılamam çok meraktayı. karnımda şişkinlik bazen hafif ksık ağrısı ve bel ağrısı oluyor. bu süreci beraber yaşadıklarımız burada buluşalım. belirtilerimizi sizin uygulamalarınızı paylaşalı.milk aşılamad hamile kalanlarda yazarlarsa bize umut olurlar. bekliyorum

2. 7 Mayıs 2010
  3. meldi

meldi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    farklı topiklerde herkesin hikayesini okuyorum. her dr tarzı ve uygulamaları arasında farklılıklar var.kimisi cinsel perhiz veriyor kimisi tersine öneriyor. kimisi aşılamadan sonra yarım saat yatırıyor benimkisi 4 saat yatırdı.o yüzden doğru olanın ne olduğunu bulabilmek için tecrübeleri paylaşmakta fayda var diye düşünüyorum ve bu süreci en iyi aynı şeyleri yaşayan insanların bir araya gelerek daha kolay atlatıcağına inanıyorum.
    herkese bol şans diliyorum.

4. 8 Mayıs 2010
  5. hayalbaz

hayalbaz nokta içinde noktayım... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    meldi biz NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR topiğindeyiz.çoğu arkadaşın mayısa sarktı istersen sende oraya gel biz güzel paylaşımlar yaşıyoruz

6. 8 Mayıs 2010
  7. meldi

meldi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ok canım iyi olur.birrada aynı süreci yaşamak inanılmaz bir motivasyon.

8. 9 Mayıs 2010
  9. meldi

meldi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nisan 2010 topiğine bktım ama ordakiler süreci karışık yeni başlayan pek yok birbirini tanıyanların motivasyonu var. mayısta başlayan veya sonucu mayısta belli olucaklar bekliyorum. bapıyosunuz. fiziksel olark hissettikleriniz nelerdir...doktorlarınızın uygulamalaı nelerdir.bunları paylaşmalıyız.

10. 9 Mayıs 2010
  11. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun aşılaman. nisanda aşılama yaptıracaklar topiğinde çoğumuz aşağı yukarı seninle aynı haftada aşılamamızı olduk ve sonuç bekliyoruz. benimde 5 mayısda oldu benimle aynıgün alfkaya oldu. ve yine aynı hafta 3 arkadaşımız daha aşılama oldu.

12. 9 Mayıs 2010
  13. meldi

meldi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aren sanada hayırlı olsun. o zman seninle aynı durumdayız. belirtilerin neler.

14. 9 Mayıs 2010
  15. sfyctnr

sfyctnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    günaydın meldi
    büyük bi sabırsızlıkla sonuç bekliyorum bugün 14. günüm artık sabredecek gücüm kalmadı allahım hepimizin yardımcısı olsunnn n:nazar:

16. 9 Mayıs 2010
  17. meldi

meldi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inanmıyorum bende bugün ekenden kalkıp bilgisayarı açmamda senden bir haber gelir alabilmek için. bende çok heyecanlandım lütfen sonucu bildir.sana dua edicem. merakla bekliyorum..

18. 9 Mayıs 2010
  19. meldi

meldi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca bugün çok özel bir gündüşünsene anneler günüde belli olucak. ben sonucun negatifte olsa senin ve bu sitedeki herkesin anneler gününü kutluyorum çünkü her kadın potansiyel annedir.

bol şans sana...alllah yardımcın olsun..