Mayıs anneleri'nin ilk bebişi artık aramızda:))

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve ayperin tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

20 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ayperin
  1. ayperin

ayperin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Herkese selamlar..:)

Öncelikle dilekleriniz için çokça teşekkür ediyorum..a.s.Herdaim aklımdaydınız..Tek tek mesajlarınızı okuyamadım,inş herkes iyidir,sağlıklıdır,huzurludur..
    Benim doğum hikayem biraz farklı oldu aslında..doğuma gitmeden bir gece önce spinal sezeryan olmaya karar vermiştim,10 nisan 8.30 da hasteneye gittik,işlemlerimize başladılar,öncelikle omurilikten iğneyi oldum,öyle korkulacak kadar acılı bir iğne değildi,iğneyi pek hissetmedim .kısa bir süre sonra uyuşmaya başladım,herşey hazırlandı,ameliyat başladı,fakat nasıl olduysa ben ufaktan yapılan işlemleri hissetmeye başladım,kısa bir süre sonra acıya dayanamadım,:bbo: ve ameliyat esnasında tümden uyuşmak istedim,sonrasını hayali hatırlıyorum..

odaya çıkarttılar,fakat bebişim benimle gelmedi,hızlı soluk aldığından yoğun bakıma almışlar,ben hastaneden çıkarken hala yoğun bakımdaydı,4 gece kaldı,ben o ameliyatlı halimle hergün sıkça onu görmeye hastaneye gittim,beşinci gün dr dan haber geldi,solunumu normale döndü diye..:teytey: bebeğimi evimize getirdik,ve bende rahatladım..Doğumda 6.30 kilo verdim..sonrasında eve geldiğimde kilo kaybım 10 kilo oldu..:dance:

Buarada bebeğim 3.565 kiloda 50cm boyunda doğdu..ve doğuma gitmeden bir gece önce ismi değişti Nehirsu oldu:) Darısı başınıza kızlar..tabiki sorunsuzsu:nazar:..sormak istedikleriniz varsa cevaplarım..hepinize çokça sevgiler a.s.

2. 20 Nisan 2008
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    allah analı babalı büyütsün allah zor günler yaşatmasın bebeğine ve ailene.

4. 20 Nisan 2008
  5. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ay kimler gelmiş kimler ilk bebeişimizle güzel annesi gelmişşşş
    gözün aydın tebriklerrrrr allh analı bablı büyütsün seni çok merak ettik canım çok şükür iyisiniz maaşaalaah kızında tahminedilen kiloda doğmuş adı da çok güzel nehir su
    senin kilolarında süper ya hadi gzöün aydın canım
    darısı bizlereeeeeee

6. 20 Nisan 2008
  7. sekertas

sekertas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım gözün aydın bebeişin kucağında artık. darısı başımıza. inşallah yaşadığınız tek sorun bu olur. allah anne ve babasıyla hayırlı uzun ömür nasip etsin

8. 20 Nisan 2008
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Gözünaydın olsun güle güle büyüt bebeğini....

10. 20 Nisan 2008
  11. ayperin

ayperin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

teşekkürler canım:) darısı sizlerin başına,inş zamanında gelirler a.s
    kızımın kilosu iyiydi ama yoğun bakımda solunumdan dolayı sık beslenemediğinden bayağı bir gitti..
    kilolarıda düşünme canım..bende bayağı bir ödem olmuştu son iki gün şişlikten el parmaklarımı bükemiyordum...neyseki doğumdan sonra öyle böyle gidiyor,bebişler sağlıklı doğsunlarda gerisi olabilecek şeyler..:içelim:

12. 20 Nisan 2008
  13. BenKardelen

BenKardelen AŞKLARIM BUĞRA&BEYZA Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı uğurlu olsun ilk bebişimiz.:teytey::teytey: Allah analı babalı büyütsün. hayırlı evlat yetiştirmeyi nasip etsin inşaallah

14. 20 Nisan 2008
  15. Naze

Naze Guest

Ayperincim, hoşgeldin cnm...Yazmana çok sevindim..merakta kalmıştık çokca..Bebeğin maşallah nefes probleminide atlatmış...Sağ sağlim evindesin ne güzel..Allah hepimize nasip etsin inşallah...
    Allah analı babalı büyütsün cnm...Sağlıklı mutlu huzurlu günler bebeğinle ve seninle olsun...

16. 20 Nisan 2008
  17. Aslxixxsx

Aslxixxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim Bebişin Anali Babali Huzrlu Mutlu Büyümsi Dileğiyle

18. 20 Nisan 2008
  19. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım inş sağlıkla zamaınıda gelsinler mayıs bebişleri önemli olan o canım benimde sezeryan tarihim belli oldu 1 mayıs olcak büyük ihtimal
    kızında en kısa zamanda kilo alır eminim strese girme sütün kesilir canım tekrar gözün aydın ilk bebişimzin resmini en yakın zamanda istiyoruz ayperin