Mayıs ayında hamile kalanlar bizimde bir topiğimiz olsun ne dersiniz?

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve Asaely tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Asaely
  1. Asaely

Asaely Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar,

SAT'a göre 27 Mayıs'da hamile kaldım. Şuanda 11 haftalık hamileyim. 2 hafta sonra ikili testimiz yapılacak nasipse. Gelin buradan birlikte ilerleyelim. Tüm heyecanlarımızı, mutluluklarımızı hafta hafta birlikte yaşayalım.

2. 13 Ağustos 2010
  3. mutluson

mutluson Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    96
    Ödül Puanları:
    108
    benım sat 15 mayıs 13 haftalık hamıleyım ıkılı test sonucunu pazartesı alcam senıde tebrık ederım saglıcakla kucagımıza almak nasıp olur ınş

4. 13 Ağustos 2010
  5. Asaely

Asaely Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende seni tebrik ederim canım. İnşallah sonuçlar iyi çıkar. Sonuçlarını paylaşırsan çok sevinirim. Bende şimdiden heyecan yaptım. 13 haftada bulantılar hafifliyormu? Ben sabah akşam kusuyorum. 2 kilo verdim. Ne zaman yemek yemeğe başlayacağım diye merak ediyorum. Umarım bebeklerimiz sağlıkla gelir. Dünyanın en güzel duygusu. Allah olmayan herkese nasip etsin....

6. 13 Ağustos 2010
  7. camce

camce Gamze Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba benim sat 29 mayıs bende 11 haftalık hamileyim bu ayın 21.de ikili test yaptıracağım randevum var yanlız benim karnım çok büyüdü sizinkiler nasıl beni gören 2,5 aylık deyince şaşıyor bende mi anormallik var

8. 13 Ağustos 2010
  9. mutluson

mutluson Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    96
    Ödül Puanları:
    108
    camce kışıden kışıye degışıo sanırım şişkınlıkte vardır.. bende yenı yenı bıraz çıktı.. ıkılı test ınş ıyı çıkar paylaşırım sonuçları benım bulantım olmadı şükür Allah olmayanlara versın
    5 sene beklettı benı kendı geldı bakalım ınş kucagımızada alırız goguslerım cok şiştı ve agrıyo

10. 13 Ağustos 2010
  11. Asaely

Asaely Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Camce,
    Bebeğin hayırlı olsun. İnş sağlıkla kucağına alırsın. Senle benim SAT çok yakınmış. Aynı karın sorunu bende de var. Ben 57 kilo ile hamile kaldım. Şuan 55'e düşdüğüm halde neredeyse 4 aylık hamile göbeğim var. Hamilelik öncesinde hiç göbeği olan birisi değildim. Hamile olan bir arkadaşımda karın içi dar ve daha önce göbeği olmayan kadınların göbeğinin çabuk çıktığını duymuştum. Belki doğru olabilir. Hatta göbeğim çatlamasın diye lierac çatlak kremine başladım. Benim doktorum 13. haftada cinsiyetini görebileceğini söyledi. Bakalım 26 Ağustos'da randevum var. Hem ikili test yapacak hemde cinsiyetini görmeye çalışacak. Eli ayağı düzgün olsun, sağlıklı olsun zaten cinsiyet önemli değil...

12. 13 Ağustos 2010
  13. su_su

su_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    21 mayıs benim sat.....bende de 24 saat mide bulantısı oluyor allah kolaylık versin canım inş 4 .ayda geçer...ben 2 li test oldum sonuçlar haftaya çıkacakmış....sevgiler....

14. 13 Ağustos 2010
  15. Asaely

Asaely Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Su aramıza hoş geldin. Bebişin hayırlı olsun. Kızlar birde benim bebiş haftasından 4 gün önde gidiyor. Acaba neden diye merak ediyorum. Sizlerin bebeklerinizin gelişimi nasıl?

16. 15 Ağustos 2010
  17. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    selam bende mayıs ayında hamile kaldım
    5 mayıs benim son sat
    benim allaha şükür hiç bulantım vs. yok umarım hep böyle gider
    2 li testimin sonuçları iyi çıktı. 21 ağustosta randevum var tekrardan cinsiyetini öğrenicez büyük ihtimal.
    Siz öğrendiniz mi kızlar

Eda deniz bunu beğendi.
  18. 15 Ağustos 2010
  19. dillerim_lal

dillerim_lal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    108
    selam kızlar bu topikte 2011 şubat anneleri topiği gibi böyle bölük pörçük olmuyomu biryerde toplansak aslında

bende mayıs ayında hamile kaldım sat 20 mayıs 12+3 haftalık hamileyim.bulantı falan bitti Allaha şükür.yarın 11 de randevum var ikili testimizi yaptırcaz hayırlısıyla inşallah

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.