mayıs ayında negatif sonuç alanlar haydi burda dertleşelim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve firstNimbus tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : firstNimbus
  1. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    mayısın 16 sında 2. negatif sonucumu almış bulunuyorum malesefsenağlama burada benimle birlikte bekleyip gün sayan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.benimle birlikte malesef negatif sonuç alan arkadaşlarımda oldu ve ne yazıkki olmayada devam ediyor.şimdi burayı açtım ki beraber konuşalim,dertleşelim, yeni tedavilerimizi bunlara ne zaman başlayacağımızı paylaşalım.inşallahhhh bundan sonraki tedavimiz son tedavimiz olur:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 26 Mayıs 2009
  3. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben geldimmm...
    canım merhaba nasılsın? görür görmez beni çağırıyor lansor dedim Şeniz

4. 27 Mayıs 2009
  5. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hoşgeldinnnn canım.a.s.aynen öyle canım.eski konumuz eskide kalmalı artık diye düşündüm.sen gelmeseydin çooook kırılırdım.seviyorum ben sizi yawwwfffŞeniz

6. 27 Mayıs 2009
  7. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim sağol biz de seni seviyossss :1hug:
    hamilelerimiz artı kese ne zaman görünür, kalp atışları olmayabilir mi gibi konular açıyorlar tabi bu hususlarda onlara yardımcı olamayacağımız için bize sormuyorlar :çok üzgünüm:
    ya lansorcum biz de böyle şeyler soracak mıyız birgün :çok üzgünüm: ne kadar uzak geliyor bana şuan sanki hiç olmayacak gibi..bir de bişeye daha üzülüyorum ben yaaa bi şekilde bebeğimiz olsa bile çok çocuklu kalabalık bir aile hiç olamayacağız bu da üzüyor beni tabi şu aşamada bir tane bile olsa dünyalar benim olacak ama ben hep birkaç çocuğum olsun isterdim...biz 5 kardeşiz ve çok mutluyum kardeşimi ve ablalarımı çok seviyorum kaydirigubbakcemile3

8. 27 Mayıs 2009
  9. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım desene sende bugün benim gibi depresyon takılıyorsun.bende bugün nedense yaşam enerjimi kaybetmiş gibi hissediyorum.inşallah yarın sabah daha mutlu uyanırım.kafamçokkarıştı hem neden biz kalabalık aile olamayacakmışız ki.CADIARZU bizde aynı anda 2-3 tane doğururuz.birsürü kişi oluveririz aynı anda evde-tatlicadiarzu-

10. 27 Mayıs 2009
  11. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım yaa..birkaçgündür böyleyim..şimdi hani biz 3. denemeye çkadar alışmalar (çay demlemeler diyeyim) yapacağız ya şimdi de ya olursa diye korkuyoruz -tatlicadiarzu- hani biz ikiz üçüz planları yapıyorduk ya tüp bebekte...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: hatta eşim biz gene tüp yapalım diyor o da birden çok çocuk istiyor delikafadulden delikafadulden
    ama bir tanesini yapayım kararlıyım ona bir kardeş yapmaya yerimseniben

12. 27 Mayıs 2009
  13. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    :roflol::roflol: canım biz çayları demleyelim de kardeşide artık tüple yaparız.bu arada sen bu mesajı yazarken bende eşime çay döküyordum gerçektendelikafadulden delikafadulden senin sigarayı bırakma çalışmaların nasıl gidiyor canım:nazar:

14. 27 Mayıs 2009
  15. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hala çabalıyorum canım yaa...eşim bant almış onu deneyeceğim...afiyet olsun bu arada..
    lansorcum eşim film izleme istiyor ben çıkmak zorundayım..iyi geceler görüşürüz öptümmm böyle birdenbire çıkıyorum kusura bakma canım...

16. 27 Mayıs 2009
  17. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sanada iyi geceler canım

18. 27 Mayıs 2009
  19. firstNimbus