Mays 2009 ilk tup bebek denemesn yapanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ayvis tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ayvis
  1. ayvis

ayvis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar, gelın bır arada paylasalım, ben 1 mayısda reglımın 3. gununde tup bebek tedavısıne başladım,karından ığneler yaptım, derken 10 yumurta oldu ve hepsı toplandı, 5 tanesı dollendı, 2 tanesı super kalıte oldu dığerlerı ehhhh.. ıkı emrıyo transferı yapıldı, şımdı ise 1 hazıran test gunum ve beklemedeyım, belırtı dersenız yok... sadece goguslerım agrıyo, ara ara da kasıklarıma agrı gırıp cıkıyo, aslında mıdem bulanıyo ama psikolojıktır heralde :) neyse... aranızda kımler benım gıbı :KK70:
    allahımmm buradan hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmm demek ıstıyorum :) bagırmak ıstıyorum,

2. 23 Mayıs 2009
  3. sevecen18z

sevecen18z Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz seninle aynı gün baslamısız tedaviye benim 6 yumurtam toplandı 4 ü döllendi biri geriden geliyomus 2si iyi diye 2 tane transfer etti dr. bendede bugün kasık agrısı var bayagı bide gögüs hassasiyeti kücük idrara asırı cıkıyorumya o resmen mahvetti beni böle belirtiler olunca cok ümitleniyor insan

Son düzenleme: 8 Haziran 2009
  4. 23 Mayıs 2009
  5. feraye55

feraye55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bugün yumurta toplandı 10 adet...5 mayısta lucrine başladım, ilk denemem...

6. 24 Mayıs 2009
  7. esraberat

esraberat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    yumurta toplama işlemi nasıl bi işlem ağrısı dayanılamayacak gibi mi anesteziyle mi oluyo..
    ben de haziranda başlıyorum inşallah tedaviye doktorum adetin ikinci günü d.kontrol hapı ve korasprin dedi koraspirini şimdiden başlasam daha mı iyi olur sizce..

8. 24 Mayıs 2009
  9. zelal83

zelal83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    108
    slm canım benimde dün yumurtalarım toplandı bugün merkezden haber bekliyorum kaydirigubbakcemile2
    bende gonal-f le başladım ilk denemen inşallah pozitif sonuç alırız hepimiz :lepi:

10. 24 Mayıs 2009
  11. ayvis

ayvis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende gonal iğnelerle basladım, bırkac gun sonra da baska bır igne daha baslıyo, bu da kontrolsuz buyume ve catlamayı onlemek ıcın :) valla kızlar, bekleme surecı can sıkıcı, yeterkı sonuc ıyı olsun gercı dımı :) Sevecen18z sana sorum: sen nerede yaptırıyorsun tedavını? doktor kım? aynı gun baslamıssak buradan aynı gun haykıracagız demekkı :)

12. 24 Mayıs 2009
  13. ayvis

ayvis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bız senınle aynı gun aynı yerde yaptırmısız :) ben de kadıkoy sıfadaydım, hatta transfer edıldıkten sonra hepımız aynı mekandaydık, perdelerle kapalı odalarımızda :) mavı gozlu hemsıre de oradan sorumluydu dımı :) saat 11 den sonra senın transferın oldu, benımkı de 10:30 da :) sen oydun demekkk:) senın esın ve benım esım dısarıda beklıyorlardı hatta :)

14. 24 Mayıs 2009
  15. sevecen18z

sevecen18z Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    siz aylin hanım olmalısınız 2 transfer vardı galiba ogün sadece... ay ins güzel bi haber alırızya

16. 24 Mayıs 2009
  17. ayvis

ayvis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım o benım, o gun benden sonra sen gırdın :) ınsallah hayırlısı olur hepımız adına, sen 1 hazıranda sıfada mı olacaksın?

18. 24 Mayıs 2009
  19. sevecen18z

sevecen18z Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla benim icin bu sürec cok zor geciyo resmen gün sayıyorum böle olucagımı hic tahmin etmiyodum. benimde 1 haziran tahlil günüm tahlili belki eve yakın biyerde yaptırabilirizde ama esim sifaya gideriz diyor biz avrupa yakasında oturuyoruz git gel zor oluyo bizim icin ultrason icinde gidicez test olumlu cıkarsa zaten. ins hayırlı güzel haberler alırız. senin nasıl geciyo günlerin benim asırı zor cok agrım oldu bugün olumlu biseymi olumsuzmu anlıyamadım