MD Ürünlerini Kullanan Var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve halea tarafından 2 Kasım 2007 başlatılmıştır.

2 Kasım 2007
    Konu Sahibi : halea
  1. halea

halea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hanımlar uzun zamandır sivilce sorunum var.doktora da gittim ama çare olmadı.en son gittiğim bir güzellik merkezinde uzman dr bana md ürünlerini tavsiye etti.reçeteye de yazıldığını söyledi.daha önce kullanan ya da kullananı tanıyan var mı?

2. 3 Kasım 2007
  3. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ben kullanmadım cnm ama iyi bir dermokozmetik marka oldugunu duymuştum ..

4. 3 Kasım 2007
  5. neyra

neyra Guest

iki marka var md formulations ve md skin care (dr dennis gross diye de geçiyor) her iisi de çok iyi markalardırşakkıdı

6. 3 Kasım 2007
  7. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben uzun süre kullandım ve çok çok memnun kaldım,temizleme jelini,2 ayrı çeşit nemlendiricisini ve peeling ini kullandım ama çok pahalı o yüzden devam edemedim,30 ml bi nemlendirici 120 milyondu 2 sene önce,ürünler çok güzel ama dediğim gibi pahalı
    md formulations benim kullandığım

8. 3 Kasım 2007
  9. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benim bahsettiğimde md formulation. benimde cildim problemli md formulation yada la roche posay effaclar ın ürünlerinden almayı düşünüyorum. evet md gercekten pahalı bu arada :KK43:

10. 3 Kasım 2007
  11. halea

halea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet oldukça pahalı.siparişlerini verdim ama tereddüt ediyordum.o kadr ürün ve ilaç kullandımki artık güvenemiyorum.deneyenlerden fikir almak istedim.

12. 4 Ocak 2008
  13. BenCano

BenCano ~HürGeneral~ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    yazılıyomu yazılmıyomu şimdii onu anlamadım ben:)

14. 5 Ocak 2008
  15. yesil_23

yesil_23 Guest

ben md formulation ürünlerini kullanmış biriyim ve kesinlikle tavsiye etmem. ne temizleyicisini ne nemlendiricisini ne de sivilcelere özel ürünlerini. sadece 140 ytl ye sivilceler için kullanılan ürüne verdim ve yarısı bitmeden çöpe attım. onun yerine 8 ytl verip differin jel alıp kullandım çok çok daha iyi geldi. kozmetik değil dermatolojik ürünler sunuyoruz deselerde emin olun etkisi öyle aman aman değil. 2-3 ytl lik nedikal ürünler kadar etkisi yok. en az 10 senedir dermalogica nın temizleyicisini kullanıyorum cildimde mucizeler yaratmıyor. normal bir temizleyiciden farkı yok. benim size tavsiyem sivilce çıksın istemiyorsanız kolesterolünüzü düşürün derim. bildiğim kadarıyla testeron hormonunun yapı taşı kolesterol. vücuttaki testeron düşünce kıllanma sivilcelenme oldukça azalıyor. günde 2 elma yediğinizde 2 ay sonra oldukça hızlı bir düşüş yapıyormuş. çok kısa şunuda ekleyeyim; gittiğiniz güzellik merkezlerindeki doktorların çoğu aile hekimidir. 2 aylık cilt üzerine eğitim aldıktan sonra size hizmet vermeye başlar. ve size tavsiye ettiği ürün iyi gelmediği zaman size yine o markanın başka bir ürününü tavsiye eder ama şunu anlamamakta ısrar eder o markanın hiçbir ürününü cildiniz kabul etmez. bu yüzden böyle merkezlere gittiğiniz zaman size yardımcı olmaya çalışan kişinin bir dermatolog olduğundan emin olun. bu konudaki tecrübelerime dayanarak yazıyorum bunları. dikkate alırsanız gerçekten sevinirim.

16. 7 Ocak 2008
  17. ozlemim

ozlemim hasreti yendik biz bir'iz Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    108
    ben kullandım. bana doktor tavsiye etmişti. göz çevresini, nemlendiricisini, yüz temizlemesini, güneş koruyucusunu kullandım. ama epey pahalıya malolmuştu :-) bulması da biraz güç.. ama güzel kaliteli ürünlerdi de. pahalı geldiği için bi daha almadım.

18. 8 Mayıs 2009
  19. mc2704

mc2704 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende yeni kullanmaya başladım.daha önce sebamed temizleyici ve gündüz kremi kullanıyordum.ama temizleici jel cildimi kuruttu ve nemlendiricisi o kadar etkli değildi.bu üründen çok memnumum...