mead Meme Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve mead tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : mead
  1. mead

mead Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    En sonunda oldu arkadaşlar. 10 Nisan Cumartesi günü Tuğrul Turan'a göğüs büyütme ameliyatımı oldum. Senelerdir araştırmalarım sonucu en doğru doktorda karar kıldığıma inanıyorum. Bu forum sayesinde doktorumu bulmama yardımcı olan tüm arkadaşlarada burdan selam ederim :) kısaca yaşadıklarımı anlatayım. 1.70 boyunda 64 kiloyum 325 cc kasüstü pütürlü yuvarlak protez meme altı kesisi ile konuldu. ameliyatım lokal anestezi+sedasyon ile oldu. Tam tamına 40 dk. sürdü. çok rahat ayıldım. anestezi almadığım için aneztesi sonrası yaşanan olumsuz durumları yaşamadım.kesinlikle ayıldığımda hiç ama hiç ağrım yoktu. annem bile çok şaşırdı.hatta bir daha ameliyat olsan kesinlikle yine ve yeniden Tuğrul turanı tek geçerim diyor:) saat 10:30 gibi ameliyata girdim. 40 dk sonra çıktım. öğleden sonra saat 4 gibi de hastaneden ayrıldım. doktorum tek kelimeyle harika.herşey önceden konuştuğumuz gibi oldu. ne ağrı ne başka birşey. hastaneden çıktığımıza doktorumuz taksiye kadar bize eşlik etti.ben elimi kolumu sallaya sallaya çıktım resmen. ilk günden itibaren normal hayatıma döndüm. sadece ilk 3 gün yatarken ve kalkarken annemden yardım alıyordum.şimdi onuda almıyorum. birde sırt ağrıları başladı.mecbur sırtüstü yatmak lazım. bu konudada annecim sağolsun.masajları eksik etmiyor.göğüslerim komple bandajlı. sadece bunun sıkıntısını yaşıyorum.hafta sonu bandajlarım alınacak. ondan sonrada gelişmeleri yazarım. herhangi birşey varsa seve seve cevaplarım arkadaşlar.şu anda çooook mutluyum:teytey:

2. 13 Nisan 2010
  3. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım çok sevndem senn adına,okurken bile heyecanlandım.hatrlıomusun senle ben birlikte olcaktık,benm iptal olmuştu.:KK43: kendme üzülüodum ama şmdi senn için çok mutlu oldum.dua et benm içim.banada nasip olmsun inş.çok öpüyorum seni,hayrlı uğurlu olsun inş.:lepi:

4. 13 Nisan 2010
  5. **garfield**

**garfield** Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım.inşallah en kısa zamanda tamamen iyileşirsin..
    ne kadara maloldu?

6. 13 Nisan 2010
  7. mead

mead Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm benim çok teşekkür ediyorum. hatırlamaz olur muyum. umarım sende bir an önce kararını netleştirirsin ve süreci başlatırsın bir an önce. ınşallah düşündüklerin arasında Tuğrul bey de vardır. Kesinlikle tavsiye ederim. Senin için dua edicem canım

8. 13 Nisan 2010
  9. mead

mead Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cnm teşekkür ederim.herşey dahil 6.000 TL ye mal oldu.

10. 14 Nisan 2010
  11. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benm eşim illada bayan doktor istediği için düşünemiyorum.eğer öle bi şaart koşmasaydı hiç düşünmdeen tuğrul beye olrdum hemen.ama ikna edemedim.e bayan doktor desen bi elin parmaklarını geçmiyor.bu yüzden zordayım zaten.Çok üzgünüm çoook senn büyüklüğü nasıl sence,bakabildinmi hiç.

12. 14 Nisan 2010
  13. mead

mead Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cnm, benim büyüklüğüm önceden dolgulu kullandığım 85 sütyen gibi. ne çok büyük ne de çok küçük oldu. şu anda bandajların üzerinden anladığım kadarı ile büyüklüğü tam istediğim gibi. ama şişlikler indikten sonra ve yerine oturduktan sonra sanırım biraz daha küçülür. ama ben zaten çok büyük istemiyordum. yeter ki olsun yani :)) ne de olsa eskisi 0 cc idi :))

14. 14 Nisan 2010
  15. jenna

jenna daughter of the sun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba, geçmiş olsun Mead:) Ağrının olmaması çok çok iyi.Umarım herşey yolunda gider. Bakalım şekil olarak da memnun kalacak mısın.. Tuğrul Bey hiç damla tercih etmiyor sanırım..Biraz zaman geçsin, senden gelişmeleri alırız. Senin mesajını okuduktan sonra ben de telefon edip randevu aldım.

16. 14 Nisan 2010
  17. mead

mead Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Jennacığım çok teşekkürler.inşallah sargılar çıktıktan sonra da memnun kalırım. gelişmeleri mutlaka yazacağım. Evet Tuğrul bey damla tercih etmiyor. Çünkü söylediğine göre zaten bir kadın memesi yuvarlak şekildedir ve ayağa kalktığı zaman iyi yerleştirilmiş bir protez damla şeklini alır. bunun için yuvarlağı tercih ediyor.İnşallah sende randevudan sonra kararını netleştirirsin cnm.

18. 14 Nisan 2010
  19. mead

mead Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu arada az önce ameliyat sonrası sütyenimi almaya marks and spensera gittim. ordaki bayan eleman hemen göğüs ölçümü aldı ve bana uygun sütyeni verdi. Yine hiç ağrım yok çok şükür Allahıma. Cumartesi günü bandajlar çıkacak. gelişmeleri yazacağım..