Mecburum evliliğe

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve AYLINNN7677 tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : AYLINNN7677
  1. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar..

Artık tıkanıp kaldım...Önüme uzanan yollarda yuruyemiyorum...Oysa şimdi çok mutluyum herşeyim var..Eksik olan bişeyim yok..Özgürlüğüm..Ailem...İşim....vs.....

Ama 30 dan sonra yoluma bir gök taşı düştü...Elimdekiler elimi yakıyor...Bu göktaşı evlilik evlilik........

Artık annemin arkadaşları aralarında iddaya girmeye başladılar...Benim bulduğumla evleneck..Kuzenlerim arkadaşlarım..Bak çocuk yapamıcaksın zor olcak doğum yapman...
    Aldatılan,eşinden şiddet gören,maddi olarak eziyet çeken arkadaşlarım,akrabalarım.Ay evlen ama yeterki evlen olmazsa boşan.secici olma..falan filan akıllar..

ANNEM bak sen varsın bana bakıyorsn sahip çıkıyoruz birbirimize...Peki benden sonra yapayanlızkalcaksın...(Ah anne ya bakalım evlenince çocuğum olcak mı,hadi oldu bakalım hayırlı evlatmı olcak bizler gibi)

Çoğunuz bana belki bu senin hayatın ben olsam etkilenmem tınnn derimmm

Bende etkilenmiyorum...ama daralıyorum...laflar sözler...varmı biri kız demelerdennn..

Yani kurtuluş erkek mi...hayat erkek mi..TAmam seversen tabiki hayatta erkek,nefeste...
    ama illaki öle erkek değil işte...

Ve ben artık aşkı aramaktan vazgeçtim..hayata yenildim...ve bir karar verip Allahın izniylen evlencem...Sizlerden isteğim şu şekilde akıl.evliliğe yakın olan erkek için bana yol göstermeniz..Diceniz bana senin aklın fikrin yokmu..karar senin bizmi evlencez...Yok öle bşey tecrubelerinizi fener yapıcam..ve o fikirle yola çıkıcam..

şimdi gelelim elimdekilere arkadaşlar..ya var ya halime gülüyorum..çevremdeikiler bana erkek olsun camurdan olsun diyorlar...ama sizler öle düşücede olamazsınız zaten....

2. 9 Mart 2010
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.008
    Ödül Puanları:
    463

o ne demek allah aşkına? boşan demek fikir vermek mi yani? bu seferde "aa boşandın sen, dulsun" derler. ne kadar meraklı bir toplumuz yaftalamaya..
    valla arkadaşım bunun bir yolu var mı bilemiyorum. benim de ailemde bekar var, "iyi ki evlenmemişim" der hep. "mutsuz evlilikten" iyidir "mutlu bekarlık"..
    ne kadar yıprandığını anlayabiliyorum, allah sabır versin.. "erkek olsun çamurdan olsun" derler ya, erkeklerin de çoğu çamurdan zaten.. allah hakkında hayırlısını nasip etsin..

4. 9 Mart 2010
  5. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.ERKEK....

marmaristen eski nişanlım..bundan 8 sene evvel nişanlandık..2 sene nişanlı kalıp ayrıldık...
    ailemin vasıtasıylan tanıştık..ama olmadı uzaktı annemden...sonra aileme soğuktu biraz.aslında aşka sevdam yuzumden ayrıldık bunlar manzerretti..illaki aşık olmam lazım deli gibi...olur dedim onlan ama olmadı..ve ayrıldık..bu son 2 seneden beri beni akrabalarımdan sormuş.evlenmediğimi öğrenmiş ve tekrar olmak istiyor...anemle konuşmuş gecen..ve hiç evlenmemiş....

6. 9 Mart 2010
  7. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2.ERKEK....Geçmiş konularda yazmıştım..kız çocuğu vardı...kızı çok sevdiğimden dolayı adamı istemiştim..ama adam 1 değil iki kere evlenmişti...ve benden saklamıştı...ve çok evlenmek istiyor..ailesi çok iyi ama..çocuğa karşı tıkım ben...geçmiş yazdıklaımdada var zaten hikayem...

8. 9 Mart 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.223
    Ödül Puanları:
    463
    aman sakın ha, bence sil bunu seçeneklerden koşarak uzaklaş:hulya:

10. 9 Mart 2010
  11. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3.ERKEK kuzenim gecen beni aradı çıkmayı değil evlenmeyi düşünen biri var dedi.ankarada subaymış..facete resimlerine baktım fena değil hoş çocuk..mesleğide var..ama tanımıyorum huyu suyu ne..çapkın mı huylumu huysuz mu..içki içermi?kısaca sıfır bir insan...ama niyeti görücü usuluylen olcak...

12. 9 Mart 2010
  13. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4.erkek

hayalimin erkeği...beni aldatmıcak...yalanı olmucak...sorumluluk sahibi...insancıl...az sinirli...inançlı...aileye saygılı...yanıma yakışacak biri....

ışte ben buna aşık olabilirm...

ya varmı böle biri...??

tabiki yok...başta böle ama evlilikte anında değişim....

offf offfff

14. 9 Mart 2010
  15. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınızı bekliyorum kızlar...saçma bişey yaptığım ama benim bu yaz evlenmem lazımmmmmmm..

millet derdimden kurtulsunnn:KK43:((

16. 9 Mart 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.223
    Ödül Puanları:
    463
    1. numero diyorum, KK anketleri gibi oldukaydirigubbakcemile3
    illa birini seçcem diyosan, bu adamla evlen diyeceğim, demekki hala unutmamış seni, o senin dediğin gibi deli gibi aşık olmalar falan zaten bi yanılsama ve deli gibi aşık olup evlensen bile o duygular zaten geçiyor geçici yani, ama bu adamla sonuçta nişanlanmışsın ve ayrılıkta adamla alakasız konular yüzünden olmuş, çirkin bi ayrılış olmadıysa aranızda neden tekrar beraber olamayasınız ki

Son düzenleme: 9 Mart 2010
  18. 9 Mart 2010
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Evlilik erkeği kurtuluş olarak görmek değil ki..
    Siz zaten ayakları üstünde duran bir kadınsız anladığım kadarıyla..
    Mesele mutlu olmak..
    Subayla ve eski nişanlıyla görüşün,belki kıpırtılar oluşur..