Mecit Efendi Selülit Yağı

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve ebrunazlxix tarafından 21 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ebrunazlxix
  1. ebrunazlxix

ebrunazlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mecitefendi selülit yağını kullanan arkadaşlar var mı? Bu markanın saç bakım ürünlerini ve kremlerini çok beğeniyorum.Selülit yağında da başarılılar mı ,kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim..

2. 24 Mayıs 2008
  3. ahmelege

ahmelege Guest

ben 2 gündür kullanıyorum. günde 1 kere kullanın dedi aktar. bu hoşuma gitti. bakalım. sonuç n eolacak. yazarım.

4. 24 Mayıs 2008
  5. Princess

Princess Guest

eğer faydalıysa ben de aliyim. tek bacağımda selülit var..

6. 22 Ekim 2008
  7. jade35

jade35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende bunun lahana yağını kullanıyorum sonuçlarını paylaşırız:asigim:

8. 22 Ekim 2008
  9. nila16

nila16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende bugün aldım ve sürdüm bakalım önümüzdeki günlerde gelişmeleri yazarım.

10. 23 Ekim 2008
  11. ceydanur

ceydanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benım bacaklarımdada var ama görünüşte bişi yok sadece kendimi kastığım zaman meydana çıkıyo bende aktardan selülit yağı aldım bır haftadır kullanıyorum henüz bir gelişme yok...olursa yazarım....ya bıde bişi sorcam bunları doktora sormadan kullanmamız doğrumu sizce???

12. 23 Ekim 2008
  13. weaselflowerss

weaselflowerss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar sonuçları yazarsınız artık gerçekten etkili olursa çok ii.. bence doktora sormadan da kullanılabilir neden dersen canım sonuçta yağ krem gibi olduğu için zararı olacağını düşünmüyorum..hap vs. gibi kana karışan bişey değil.

BlackCrow bunu beğendi.
  14. 24 Ekim 2008
  15. b.akdag

b.akdag Guest

bende kullanıyorm yağı ama her banyodan sonra hergün uğrasılmıyo ki 2 günde bi kullanmıs oluyom yani ama sıkı bi masajla kullanmk lazımmıs yağı mecitefendinin sampuanı ben mahvetti saclarım dökülüyordu fena hemde ama selülüt yağı iyi kısın kuruyan cildede iyi geliyor die düsünyorm bide mecitefendinin selülüt sabununu aldım kabak lifle kullanıyorm her banyoda iyi oluyor

16. 13 Kasım 2008
  17. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    günaydın.
    ben bu mecit amcanın sabunundan aldım kabak lifiyle birlikte.
    1 aydan fazla oldu galiba..
    haftada 4 kez kendime gün belirledim , önce selülit yağıyla yarım saat masaj yapıyorum ( masaj aletiyle ) sonra banyoda bu sabunlar yıkayıp kabak lifiyle bacaklarımı kazıyorum :))))
    allah sizi kahretsin işaallaah diye küfür ederekten daha bi gaza geliyo insan :)))
    derim gerildi baya toparladı.. kabak lifi sanırım peling etkisi yapıyor ..selülit konusunda da fazla mı taktım abarttım mı bilmiyorum ama cok büyük etkisini görmedim henüz..gerçi daha cok yeni ..1 ay oldu tedavi ama accık var sanırım düzelme.
    bu arada ben sporda yapıyorum step ve plates filan deli gibi su içiyorum kola-kahve yi boykot edıyorum , sigara dumanında duramam filan fıstık..
    bakalim nolcek :)
    yaza kadar zmanın var allahtan ve sabrımda var , aksatmadan devam edersem sonuç alacağımı ümit ediyorum ..

18. 16 Kasım 2008
  19. winss

winss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba jade35
    bende bu gün lahana yağı sipariş ettim. Yaklaşık 1 ay kadar önce kullanmaya başladığınızı yazmışsınız ama sonra birşey yazmamışsınız merak ettim memnun'musunuz acaba? Sonuçları yazarsanız memnun olurum....
    Teşekkürler...