Mecitefendi ampuan ve sa bakm kremi

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve duuyguu tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : duuyguu
  1. duuyguu

duuyguu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar mecitefendi diye bi şampuan aldım aktardan doğal diye.defnelisi falan da var ama ben ısırganlı aldım,sizce nasıl?kullanan var mı memnun kalan falan var mı?bi de dfn garlınınkini alacaktım kocaelide hiçbir aktarda kalmamış çok üzüldüm.dfn garlının saç bakım kıremi bitmek üzere mecitefendini var defneli saç bakım kremi,sizce nasıl??

Son düzenleme: 23 Şubat 2009
  2. 4 Mart 2009
  3. efsun142

efsun142 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm duygu bende aktardan habiboğlu ısırgan otlu şampuanını kullanıyorum ayrıca habiboğlu ısırgan otu özlü yoğun saç baın maskesini süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tek kelime ile eğer denemek kullanmak istersen bunu dene derim:)

4. 4 Mart 2009
  5. duuyguu

duuyguu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım verdiğin bilgilere bi dahakine deneyeceğim deiğini

6. 5 Mart 2009
  7. efsun142

efsun142 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence denemelisin daha öncesinde dfn garlı almıştım ama çok karıtı saçlarım bi daha tabi yaklaşamadam bu tür şampuan ve saç kremlerine aktara gittim tabi yine yağları almaya saçlarım röfleden yandı habiboğlunu gördüm sadece saç yoğun maskesini aldım 10 lira nereye atmıyoruz en azından kuaförlere verdiğimiz parayla saraya alırdık öyle değilmi:dance::dance:aldım deneyeyim dedim kullandım inanamadım yumuşacık oldu hemen 2 gün sonra şampuanını almaya bide ben şampuanın içine 1 kapak susam yağı 1 kapak hint yağı 1 kapak badem yağı 1 tane de bepanthen ampul koydum her yıkamada çalkalıyorum sonuç süperr-----Ama en uzucu tarafı artık saçım barby bebk saçı gibi oldu yada bana öyle geliyordu ve gittim 5 numaraya vurdumdum ama şuan daha iyi yaptığım bakımlar boşa gitmiyorrkaydirigubbakcemile3 kısa saç güzel yıka ve çık üşenmiyorsunda kurutma derdi yok uğraşma yok ama artık saçlarım uzasınnnnnnnnnnnnnnnnnnn:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

8. 21 Nisan 2009
  9. Blondegirll

Blondegirll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar mecitefendinin ısırgan otu şampuanı olduğunu duydum, peki yine mecitefendinin ısırganotu saç kremi varmı?

10. 9 Haziran 2009
  11. shesnirvana

shesnirvana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm efsun142 bende gecen gun aktara gıttım banada habıpoğlu ısırgan otlu sampuan onerdi aldım ama daha kullanmadım ıyı gelırmı acaba ben bıtkı derman kullanıodum ama oda baya pahalı bu sefer baska alıyım dedım ama kararsız kaldım :bbo:

12. 8 Ekim 2009
  13. panties

panties Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mecitefendi ısırgan otlu sampuanın ıcıne cam terebentin yagı bepanten ve evigen ve bal koysak bişi olurmu ??

14. 8 Ekim 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    macitefendi balli sampuanini denedim..
    kuru saclara onermem.. daha cok kurutuyor..

16. 8 Ekim 2009
  17. panties

panties Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevap verebılcecek varmı ısırgan otlu mecitefendi şampuan kullanıorm içine çam terebentin yagı ve bepanten evigen koymayı dusunuorm sizce ne yapıyım

18. 9 Ekim 2009
  19. panties

panties Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ??????**