Mecitefendi defne extral sa bakm maskesi

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve ateş böcüğü tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ateş böcüğü
  1. kızlar mecitefendi defne extralı saç bakım maskesini aldım saç kremi gibi kullanıorum diplerinden uçlarına sürüp bekletmedm hiç..bu ürünü kullanan war mı memnun musunuz bu ürün hakkında bilgisi olan war mı?yardımcı olursanız çok sewinirim

2. 10 Ağustos 2008
  3. Tarrcinn

Tarrcinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben dfn garlı şampuan ve saç bakım maskesini kullanıyorum, baya oldu.. hemen hemen yakın şeylerdir birbirlerine sonuçta ikisi de defne özlü ve doğal diye satılıyo. ben de diplerine hiç sürmedim krem gibi uçlarına sürüp bekliyorum biraz. şampuanın içinde silikon gibi katkı maddeleri olmadığı için maskesi kurtarıcı oluyo..

4. 10 Ağustos 2008
  5. evet canım bende tresan kullanıorum saçlarımı gıcır gıcır yapıo benimde saçlarım oldukça kısa we katlı yani saç kremi nekadar uuraşırsam uuraşıyım diplere değiyo durularken flan..bende o yüzden bunu tercih ettm kozmetik saç kremlerinden bi farkını da görmedm açıkçası bunu sürmeden çıkarsam saçıma tarak girmez zaten -tatlicadiarzu- peki sen memnun musun canım alırken aktar ne dedi bu ürün hakkında..

6. 10 Ağustos 2008
  7. Tarrcinn

Tarrcinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim saçlarım çok fazla dökülüyodu demir eksikliğinden, yarısını kaybettim saçlarımın :çok üzgünüm: kozmetik ürünler ne kadar güzel gösterse de yıpratıyo saçları. ben de zaten çok fazla döküldü ve inceldi, iyice yıpranmasın saçlarım dedim ve defne sabununu denemeye karar verdim, ama hem durulayamıyodum hem de çok matlaştırıyodu. kuaför sabuna anca bi yılda alışır saç, o zaman rahat edersin dedi. sonra bu şampuanı buldum, madem katkı maddesi yok bunda da, sabunla eziyet çekmeyeyim boşuna dedim ve aldım. çok memnunum şimdi matlaşma falan olmuyo kesinlikle. maske de yumuşacık yapıyo saçlarımı a.s ama diplerine sürmeye çekiniyorum...

8. 10 Ağustos 2008

9. peki canım sen o maskeyi ne kadara aldın acaba

10. 10 Ağustos 2008
  11. Tarrcinn

Tarrcinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    şampuan+maske on beş liraydı canım, tek tek fiyatları daha fazlaydı ben alırken.

12. 10 Ağustos 2008
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    arakadaslar bu defne sampuaninin icersine bepanten evigen ampul kirilsa o matlastirici sertlestirici ozelligi gider mi?
    internetten cok fazla tarif buldum ama hangisini uygulayacagimi sasirdim artik kimisi sampuanina bal kat diyo kimisi uclarina menekse yagi sur diyo.. kimisi sac uclarine bebe yagi suruyomus.
    bu defne nin maskesinin icersine de dedigim ampulleri kirip kullanan varmis ancak herkesin cilt ve sc yapisi farkli.. o yuzden ne kullancagimi sasirdim bana bi akil verseniz..

14. 10 Ağustos 2008
  15. Tarrcinn

Tarrcinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben yalnızca maskesini kullanıyorum şampuandan sonra, başka bişeye gerek kalmıyo, yumuşacık ve parlak oluyo zaten a.s

16. 10 Ağustos 2008
  17. canım sen deneyerek buluçaksın saç tipine uygun yöntemi..mesela herkesn saçlarını o kadar güzelleştiren badem yağı annemn saçlarının yarısını döktü kirpiklere yağ sürün dedn bende yağ bezeleri oluşturdu aynı şekilde senin saç tipine uygun olan şeyi sen deneyerek bulmalısın ama bana sorarsan kimyasal içeren hiçbişi kullanma we o witaminleri de şampuana da eğer yağlarla bakım yapıosan ona da katabilirsin ama saçları sertleştirmesini geçirmez o witaminler..onun yerine bizim gibi doal bi saç maskesini ya da kremini kullanabilirsin şampuandan sonra diplere değdirmeden..bir yılın sonunda zaten saçalrın silikondan arınır we sertleşmesi geçer

18. 10 Ağustos 2008
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ya bir yil hakikaten cok uzun bir sure ama ben bu yuzden cidden uzuluyorum saclarim kupkuru ve uclari acaip kiriliyo bu yuzden kestirmektrn yana degilim cunku kesitrince de sorun cozulmuyo..
    herkes kendisine gore bsiler deniyo ama bu deneme yanilma yontemleriyle de oldukca zarar verilebilir saca ve ben asil olarak bunlari denerken daha yipratmaktan korkuyorum bi kere zeytinyagi denedim kuruydu saclarim daha da beter oldu.

simdilerde normal sampuanlarin da kanserojen etkisi oldgunu solediler ben de dogal bisiler bakiyorum ama dogal urunlerin sacimi daha da matlastirmasi kurutmasi beni artik mafeder..

ne yapsam hakikatan bilemiyorum:çok üzgünüm: