medela mini ve medela swing pompaları

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve hanifta tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : hanifta
  1. hanifta

hanifta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    internette ve burdaki forumlarda medela mini elektrikli pompayı çok tavsiye ettiler işe başlarken almam lazım ihşallah sütüm olursa alacakken şimdide ve medela swing pompası çıktı sizce çok fark varmıdır swing iki katı fiyatı daha iyiyse alıcam tabii ama kullanan arkadaşlar varmı ne önerirsiniz acil yazarsanız sevinrim sipariş etmeliyim hemen çünkü gerçekten memnun kadığınız ürünü yazın lütfen teşekkürler iyik,i varsınızhihoyyythihoyyyt

2. 4 Temmuz 2009
  3. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bende mini electric var. ben de önce swing alayım diyordum çünkü swing de emme taklidi yapıyormuş,kendin ayarlayabiliyrmussun falan ama sonra görümcem bana mini electric verdi deneyeyim, olmazsa swing alırım dedim ama gerek kalmadı. mini electric bence çok rahat, hiç sıkıntı vermedi. Aradaki fiyat farkına değmez diyorum.

4. 4 Temmuz 2009
  5. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlaaarr bende madela mini elektrikliyi kullanıyorum:))çok rahat hiç gerek yok çok paralar vermeye:KK66:))))

6. 4 Temmuz 2009
  7. hanifta

hanifta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun kızlar daha çok kullanan varsa yazsın lütfen ama aklımı çeldiniz:) hani bazısı tam çekemiyo hala süt kalıyo diyolarda ondan çok tittizim sağımı nasıl iyi çektiğini düşünüyormusunuz

8. 4 Temmuz 2009
  9. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    610
    Ödül Puanları:
    113
    canım sütün varsa mini medela en ideali.. ama sütün azsa profesyonel bir makina kiralamanı öneririm.

10. 17 Temmuz 2009
  11. akvaryumm

akvaryumm o benim dünyam Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ben medela mini kullanıyorum çok memnunum.süt varsa bir damla dahi bırakmıyor canım.tavsiye ederim.