Medela süt makinası kullananlar yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Shbo tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

24 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Shbo
  1. Shbo

Shbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar medela ürünlerinin yedek parçalarını arıyorum.Medela elektirkli ve pilli mini süt pompasının biberon kısmına takılan sarı aparata ihtiyacım var.Sanırım mambran ismi hani o beyaz lastiğin takıldığı kısım.bebişim emmeyi bıraktı daha 5.5 aylık eltim dün gönderdi sanırım kargoda poşet değişimi yapılırken kaybolmuş.Nette araştırdım valf olarak yani o beyaz lastik sadece satılıyor sarı aparatı yok.Yedek parçalarını satan bi yer varmı yardım ederseniz çok sevinirim,küçük bi aparat için yeni makina almak istemiyorum.

2. 30 Ekim 2010
  3. tttugba

tttugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    medela.com satıyor yedek parça ben almıştım canım kargoya gönderdiler

4. 10 Kasım 2010
  5. Merekila

Merekila 4 BEDEN tek RUH olduk :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ankara da olsaydın yardımcı olabilirdim.Şuan 4 aylık bebeğim var bende bu makinayı kullanıyorum.

6. 13 Kasım 2010
  7. Shbo

Shbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Teşekkür ederim temin ettim netten.Biraz uzun sürdü temin etmesi ,sanırım sütte azaldı o zamana kadar.Makina çok çok iyi çekmiyorsen memnun musun bir seferde kaç ml çıkıyor?

8. 13 Kasım 2010
  9. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bende tam göndereyim diyecektim bulmuşsun canım.ben 7 ay kullandım çokta memnun kaldım ilk altı ay sadece sağarak verdim anne sütünü ama 1 ay içinde nedenini bilmiyorum ama sütüm çekildi şimdi mama kullanıyorum başlarda çok üzülmüştüm ama napalım sağlık olsun en azından altı ay aldı diye teselli ediyorum kendimi.inşallah seninki 1 yaşına kadar gelir her 5 saatte bir sağ mutlaka az gelse bile sağmaya devam et. sağlıkla büyüt bebeğini..

10. 26 Kasım 2010
  11. Joyful_84

Joyful_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar benimde bebeğim 4 aylık emmeyi bıraktı sütümü sağıp vermek istiyorum.bi tanıdığım bana verdi medelanın elektrikli süt sağma makinesni fakat motor kısmı arızalıymış siz nerden temin ettiniz neolur banada yardımcı olun.Şevval sen gönderirim demişsin bana gönderebilirmisin ne olur:KK43:((