Medeni Hal Bilgisini YASAL OLARAK KESİN ÖĞRENİNİZ?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve sempatik tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sempatik
  1. sempatik

sempatik Guest

2. 3 Nisan 2009
  3. sempatik

sempatik Guest

Kolaylık olsun diye yazının içindeki linki ekliyorum.
    Öncelikle aşağıdaki linki tıklıyorsunuz medeni hal öğrenmek için.

S.B. Personel Bilgi Sistemi

Bu linki tıkladıktan sonra, kullanıcı işlemlerini seçiyorsunuz.
    Daha sonra Kullanma kılavuzunu okudum ve işlemime devam etmek istiyorum yazan ortadaki yazıyı tıklamanız yeterlidir. Gelen yerleri doldurtuktan sonra sorgula denildiğinde Nüfustaki medeni hal bigisi gelecektir.

Kolay gelsin

4. 5 Mayıs 2009
  5. _nazenin_

_nazenin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    aile sıra no nasıl bulunuyor acaba?

6. 6 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ayol bilmmediğim yere sevdiğim adamın neden tc nosunu yazimkii?? hem güvenmiyorsam nie birliktelik yaşimki?? böle şeylerle kafa yorucağıma gider adam gibi sorarım güveniyorsam inanırım güvenmiyorsamda çelişkili bir durum varsada gidene dur idyemem giden gitmiştir zaten şarkısını söylerim:):) nüfus cüzdanına bakmak yeterli az birazda araştırma yap ailesini tanı oldu bu iş hee birde güven varmı güvenn varsa tamamdır şekerler..

8. 6 Mayıs 2009
  9. mujdeci

mujdeci Sevgi Neydi? Sevgi EMEKTİ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

kesinlikle katılıyorum...

10. 6 Mayıs 2009
  11. TheShe

TheShe Guest

Öyle demeyin arkadaşlar, bir çok kişi burada da anlattı, evli adamlar kendilerini bekar diye tanıtıyorlar. Öyle tanıyım güveniyim ilişki yaşıyım olaylarına girmeden şüphe varsa öğrenilmeli ki iş işten geçmesin. Yukarıda verilen link çalışıyor mu bilmem ama bu uygulama çok önceden olmalıydı bence, hatta alo sevgilim evli mi hattı bile kurulabilir :içelim:

12. 6 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

yok artık yyahu, istersen peşlerine ajan tutalım dedektif tutalım hatta fbı'dan gelsinler bi araştırsınlar tamam sağlam çıkabilirsiniz desinler olmadı...

14. 6 Mayıs 2009
  15. TheShe

TheShe Guest

Sert bir üslup kullanmak istemiyorum, şöyle açıklıyayım senin yaşındayken evli bir insanla tanışma olasılığı düşük olabilir, ama benim ve yaşıtlarımın sevgilileri 30 yaş üstü. Karşındaki insanı okuldan ya da iş ortamından tanımıyorsan hakkında çok şey bilemezsin, 30+ bir adamın da evli olma olasılığı fazladır, bu adamların da bazıları boşanmış olduğunu iddia eder.
    Şimdi senin ilk yorumuna gelirsek de, sevdiğim adamın diyosun, biz sevilen bir adamdan bahsetmiyoruz, ben de sevdiğim adamın tc nosunu yazmam bir yere ama yeni tanıştığın adamın evli olma olasılığı varsa yazarsın, adam gibi sorarım diyosun, tabii ki herkes sorar zaten ama karşındakinin güvenilir bir insan olduğunu nerden bileceksin, ilk tanışmadan bahsediyoruz. Nüfus cüzdanına bakmak, araştırma yapmak, ailesini tanımak bu aşamalarda mümkün olmayabilir.
    Burda herkes sevgililerinin tc nosunu yazsın denmiyor zaten ama bir çok kız da bekarım, yeni boşandım vs denilerek kandırılıyor, adama bağlanınca gerçeği öğreniyor ve bazen kopamıyor, bir sürü sorun, tüm bunlar yaşanmasa olmaz mı..

16. 6 Mayıs 2009
  17. deren23

deren23 Guest

ilginç....

18. 6 Mayıs 2009
  19. EU2

EU2 Guest

ay neyse ya isteyen baksın isteyen dedektif taksın isteyende fbı'dan yetkili kişiler yönlendirsin ben evlenicem yada çıkıcam sizin onay vermeniiz gerek benim kafma basmıyor ben anlayamıyorum ben konuşmalarından bakışlarından anlayamıyorum ilk günlerde ailesini tanıyamam sorup soruşturamam desin. isteyende ben çok güveniyorum tanıdım tanicağı mkadar güvenmesem inanmasam bu ilişkiye başlamam desin, isteyende güven olamadan tanımadan etmede bui ilişkiye başlamaam desin...karar hayat ilişki sizin şekerler siz yazın erkek arkadaşlarınızın tc nosunu hee ilk günden kimliğe bakmam diyorsanız nasıl tc nosunu öğreniceksiniz orasıda meçhul yani bunun için anne baba ismi soyismmi lazım ee sonuçta biişiler soruluyormuşş dimi??....:jeyyar::kahve: