Medical Parc'a gidip mutlu sona ulaan var m yada memnun kalmayan..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve biozard tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : biozard
  1. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlarrrrr!
    medical parc'ta tedavi görüp olumlu sonuç alanlar ve ordan memnun kalmayanlar bilgi verebilirmisiniz lütfenn.
    bide raporlu fiyatını yazarsanız sevinirim.

2. 12 Eylül 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm benim ben medıcal parkda tedavi oldummm b.evlerde doktorum latif küpelioğlu
    çok memnun kaldım gerek personel gerek doktorummmmm

inş.yarında güsel sonucu inş. alacağımm

4. 12 Eylül 2008
  5. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allahım inşallah senin yüzünü güldürür.
    lütfen yazmaya devam edin bende tedaviye başlarsam hangisine gideceğime karar veremedimde.umut çok ii diyolar ama karşıda.bide medical parc çok ii dediler ama başarı oranlarına bakmam lazım.memnun olmayan varmı acaba.bide ne kadar ödedin sorabilirmiyim toplam.

6. 12 Eylül 2008
  7. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm ben özel yaptırdım 5000 liraya mal oldu....valla arkadaşım latif beyde aşılama ile hamile kaldı....

birde geçen gün latif bey esra ceyahndaydı 10 tane hastası çıktı hepsi hamiş

çok güven biri...yaptığı işden çok emin ve herzaman şunu der ben en iyisini yaptım gerisi allaha kalmış..çokda inaçlı kendisi...ben çok memnunum

burada bir arkadaş vardı ..koceliden gelmiş yaptırmışş latif beye micro kendisi hamiş şuan
    kendiside memnuniyetini yazmış bir sayafa boyunca

8. 12 Eylül 2008
  9. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya benim bu 3.denemem olacak.o yüzden çok ii bi merkez bulmam lazım.bide artık çok para harcayamam.bende ilkinde senin gibi 5 milyar para harcanım tutmadı.şimdi o parayı bir daha veremem.rapor çıkarttırıcam acaba ne kadar olurki o zaman.umut tüp bebekte sadece 402 ytl imiş ilaçlar hariç.zaten ilaçların sadece %20sini ödüyorsun.oda 400-500 tutuyomuş yani en fazla 1 milyara hallediyosun.ama medical parcta sanırım daha fazla 2,500ytl falan tutuyomuş galiba raporla bile.maddi yönüde çok önemli benim için malesef.bide umut bahçeci ekibininmiş herkes çok güveniyo.bilmiyorum ya kafam karıştı.medical parcta bana yakın.çok yolu yok en azından.

10. 12 Eylül 2008
  11. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm evet raporlu o kadar sanırım cnm.....sen daha önce nerelerde yaptırdın

ve tüp bebekmi micromu cnmm

12. 12 Eylül 2008
  13. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    birde cnm her denemende ne zaman regli oldun yani test yapacağın dönemdemi oldu

benim yarın 11.günüm....yarın test yapacağımmdaa

14. 13 Eylül 2008
  15. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    2 denememide pakize tarzi tüp bebekte yaptırdım.ilkinde test yaptırmadan adet oldum ama çok geç transfer yapılmıştı ondan herhalde.bide tam adet günümde kanamam başlamıştı.benim test günümde 3 gün sonraydı.bide ben testi 10.gün yaptırmıştım.bizim merkez öyle istiyordu.ama zaten kanamam olduğu için ben negatif olduğunu biliyordum.ikincisi ise dondurulmuşlarla olmuştu.erken koyulduğu için adet tarihime denk gelmemişti.negatif sonucu aldıktan bikaç gün sonra adet olmuştum.ben ikisindede dayanamayıp idrar testi yapmıştım.yine negatifti o yüzden ikisininde olmayacağını biliyordum.10. günden sonra idrar testindede çıkıyo zaten.ikinci çizgi silik çıkıyo sadece.sen yapmadınmı idrar testi?

16. 13 Eylül 2008
  17. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sen bugün sonucu alacaksın zaten herhalde bizede haber ver bekliyoruz.zaten bugün idrar testide yapsaydın çıkardı.umarım hayırlı haberler alırsın canım.bugün senin gibi sonuç alacak biri daha vardı burda esin diye biri.inşallah ikinizde güzel haberlerle gelirsiniz.dualarımız sizinle.

18. 13 Eylül 2008
  19. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm pozitif değerim 311 çıktııı