medical park b.evler

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve mysever tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Nisan 2008
    Konu Sahibi : mysever
  1. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar ben kontrollerime medical park b.evleri düşünüyorum hastane hakkında bilgisi olan ve önerebilceginiz bi doktor varmı?

2. 20 Nisan 2008
  3. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım öncelikle bebişin hayırlı uğurlu olsun ben tüpbebek le hamile kaldım ve bahçelievler medical parcda oldu şimdide kontrollerime oraya gidiyorum doktorumdan ve personelden çok memnun kaldım gerçi benim kontrollerim hala IVF ( TÜPBEBEK )3.KATTA oluyor orda serkan bey ve latif küpelioğlu var sanırım kadın doğum bölümünde ki jinekolog doktorlar farklı onlar hakkında bişey söyleyemiyeceğim hayırlısı olsun canım ama hastane çok süper personel olarak da çok iyiler güler yüzlüler ben çok memnun kaldım inş.sende kalırsın

4. 21 Nisan 2008
  5. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    canım seninde bebişin hayırlı olsun allah kucagına almayı nasip etsin. şimdi medical parkın internet sitesinden doktorlar listesine baktımda kadın doğumda senin verdiğin isimler yok cnm

6. 21 Nisan 2008
  7. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm hamiş değilim :KK43: ama oradaki kadındoğum doktorlarından tülin kocatepe ki kağan kocatepenin eşii iyi diyor arkadaşım gidiyor harika geçiyor gebeliği çokda memnun ve seçil hn var cnm ama tülünden çok memnun arkadaşım
    ve arkadaşın saydığı doktorlar tüp bebek doktorları cnm küplioğlunda buradaki arkadaşım hicran hamiş kaldı aşılma ile cnm

8. 21 Nisan 2008
  9. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    sagol cnm bende tülin kocatepeyi düşünüyorum secil hanım için burda bikaç forumda biraz ters ve ilgisiz biri oldugunu okudum.kendi doktorumda öyle pek ilgilenmiyo oyuzden degiştirmeyi düşünüyorum güler yüzlü motive edici biri olsun istiyorum tülin hanımda öyle birimiymiş arkadaşın nasıl bahsetti?

10. 21 Nisan 2008
  11. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    cnm bu arada inşallah allah sanada en yakın zamanda hamiş kalmayı ve bebişini kucagına almayı nasip etsin..

12. 21 Nisan 2008
  13. LAZ KIZI

LAZ KIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    prof..fahrı beyı onerırımm..........

14. 21 Nisan 2008
  15. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm güsel dilekelrin için sağol inş.olur ...
    tülin hanımdan çok memnun oda bana seçil hanımın biraz asabi olduğunu söyledi cnm ama herkesin tercihi sonucda tülin hanım çok iyiyimiş arkadaşım 8 ayında gayet iyi gitti hiç canının sıkılacağı bir durum olamdı yaniii
    hastane olarakda çok güsel benim evime yakın ben daha önce medicana gidiyordum ama artık berbat bir hastane olduğu için medical parka gidiyorum
    git dene ancak kendin bi çözersin ama tülin hn.iyi bir doktor.

16. 21 Nisan 2008
  17. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    sagol cnm çok yardımcı oldun.

18. 28 Nisan 2008
  19. Strawberry_83

Strawberry_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163
    selam cnm bende medicalde düşündüm ama medicalde sezeryan düşündüğüm için 1750 dediler ama kendi isteğiniz ile olursa 2050 ytl oluyor ve kasımda doğumum olacağı içinde o zamana kadar fiyatlarının değişeceğini söylediler bende bunu gözönünde bulundurarak hospitalıuma gitmeye karar verdim orada civan beye muayene oluyorum iyi bi doktor sadece biraz soğuk ama ii biri fiyat olarakta 1000 ytl dediler iyi bir hastane araştırmada yaptım ve doktorun elinin çok ii olduğunu öğrendim tavsiye ederim ama medicali tercih edersende orayıda araştırmıştım tülin kocatepenin iyi olduğunu biliyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.