Medical Park (Bahçelievler) Dr.Latif Celal Küpelioğlu'nun hastaları buraya

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve kaswa tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : kaswa
  1. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bir kaç gün sonra tedavime başlıyorum.İnşallah hayırlısıyla sonuç alırız.Çok yer araştırdım ama, içime ve aklıma en çok burası yattı.Bu işler kısmet işi.Burada tedavi gören ve görmüş arkadaşlarla paylaşım oluşturalım.kaydirigubbakcemile5

2. 4 Mart 2009
  3. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hiç kimse yok mu arkadaşlar burada tedavi gören?

4. 7 Mart 2009
  5. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Latif Bey'e muayeneye gittiğim zaman yoğunluktan oturacak yer bulamıyorum.Neden burada kimseyi göremiyorum ?

6. 17 Mayıs 2009
  7. lightlife

lightlife eylülde geeeeellll :) Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Ben latif beyin hastasıyım ama tüp bebek için değil.Nisan 14 ünde bebeğimi düşürdüm ozaman gittim..ılgisi iyi ama randevuları çok sarkıyor.Çok yoğun dediğin gibi.. kesin seni görmüşümdür.Ben herhafta salı günü gidiyorum takibim yapılıyor..Bu arada orda randevuları ayarlayan kızlara uyuz oluyorum :)))

8. 19 Mayıs 2009
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar merhaba ben latif beyin hastasıydım mikro tedavimi kendisi yaptı kesinlikle tedavide çok iyi ve başarılı benim eşimde sorun vardı bende pkoyum .....çok güsel ilaç düzenlemesi yaptı ve benim yumoşları 10 .günde topladı 20 den fazla yumurtam oldu ama 6 tanesi çok müsayitti 6 yumurta döllendi ikisi şuanki kuzularım ikisi donduruldu ikisi gitti....tedavi sürecinden ve çalşmasından çok memnun kaldım ki sonuç pozitif olunca dahada güsel oldu herşey ......ama kendisini bıraktım 6 ayda

birkere gebeliği hiç iyi takip etmiyor sıkıntılı dile getiriyorsun çok alakalı gibi duruyor ama değilmiş
    muaynelerde en az 45 dk. bekletiliyorsun.....,
    hep tv.kanaldan gelemsi uzun sürüyor....
    birgün zarif hanımın randevu iptaline tanık oldum kıza diyorki gebeleri iptal et ön görüşmeleri al...

gebeler artık gebe olduğundan önemsemiyolar ...ön görüşmeye gelecekler taze para
    ama gebeler o görüşmeleri iple çekiyolar .....bunu unutup ticari bakıyolar işe

ben çok sorunlu bir gebelik yaşadım 4 ayda kanamam oldu latif bey seyhatteyim dedi sadece tlf bilgi verdim ben ona oda beni yönlendirdi serkan beye oda bu zamandaki kanamalara engel olamiyoruz düşerse düşer yaşarsa yaşar dedi.....

ama jane hanım teşhisi koydu (bence latif bey kadar bilgili başarılı ve latif beyde olmayan bişey hastalarla alakalı ben latif beyin hastası olduğum halde benle çok ilgilendi kendisi

hastane olarakda hastalara para gözü ile bakılıyor en son 6 aylık hamile biri olarak aciline gittim
    oradaki doktor ateşimi düşüremedi ve eve yolladı burayada gelmeyin capaya yada cerrahpaşa gidin dedi.

diyeceğim o ki beni cerrahpaşaya yönlendirdiği için allah binkere razı olsun
    ama çok paramı yediler gebelik sonrasında oda allaha havale olsun

tüp bebeği yaptırın ikiz olursa riski herzaman vardır derim gidin cerrahpaşaya oradaki bir hocaya ben öle yaptım ve çok sağlıklı doğum yaptım ellerinden geleni yaptılar gebelerle çok ilgililer ama hocanın özeline giidin sizi orada ssk nızla çok iyi bakıyolar hocanız ilgileniyor ben öle yaptım ve bebeklerim küveze girmektten kurtuldu ....1 ay yattım erken doğüum riskinden çünki

10. 21 Kasım 2009
  11. demrem

demrem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ya galiba bu işler şans işimidir nedir,ondan derler yaa doktor kimseye önerilmez diye:)) bende aksine Latif beyden çok çok memnunum..ilk denemem daha 5.iğnemi vuruldum Allah inş,sonundada aynı cümleleri söyletir ama şimdilik herşey iyi gidiyor.zaten gebe kaldığınızda başka doktora görünün aklınız kalmasın bende öyle yapacağım kısmetse..herkez hakkında hayırlısı olsun ..

12. 22 Kasım 2009
  13. h_l_c

h_l_c Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba Demrem,
    bende yeni başlıcam bu işlere kısmetse. Latif beyin adını daha önceki forumlarda gördüm. iyi diyolar genelde. bahçelievler bana çok uzak. eğer araştırdıysa benim için nereleri önerirsin?

14. 6 Aralık 2009
  15. BANKACI35

BANKACI35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar, ben de Dr Latif Bey'in hastasıyım.
    Bana bir böbrek borçludur:)
    transfer günü kendisini çok bekledim
    ama tedavi süresince ilgiliydi,hak yemeyeyim

Sonuç mu?
    negatif

yine de kendisini tavsiye ediyorum
    bu iyiliğimi de unutmasın:)

herkese bol şans
    Sevgilerim ile....

Son düzenleme: 22 Mart 2010
  16. 29 Aralık 2009
  17. heredotiye

heredotiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    latif beyle aynı sorunu bende yaşadım tavsiye etmiyorum...

18. 23 Mart 2013
  19. menis_

menis_ Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba konuyu acalı cok uzun süre olmus ancak yinede yazmak istedim umarım cvplarsınız..
    yaptıgımız arastırma sonucunda ;eşimden kaynaklanan sorun nedeniyle latif küpelioğluna gitmeye karar verdik, sizin sorununuz neydi?çözüme ulastı mı ?sürekli sayfaları okuyorum ancak latif küpelioğlu hakkında en azından 2013 yada 2012 yılına ait bilgi bulamadım