medical park bahçelievler..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve oylum27 tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : oylum27
  1. oylum27

oylum27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ay arkadaşlar burda dğum yapanınz var mı?bende nevin numanoğlunun hastasıyım doktorumdan memnunm ama hastane ücretleri oldukça pahalı..doğum ücretleri hakkında bi bilginiz varsa paylaşırmısınız??bilmiyorumkismile

2. 18 Ağustos 2010
  3. spring78

spring78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende aynı hastanede suat beyin hastasıyım.. doğumuma daha 10 gün var oyuzden hızmetini bilmiyorum ama baskalrından ıyı seyler duymustum.. tek sıkıntım benım drum normal doğum için hazırlayıp çatı muayenesinde darlık var dıyerek son dakka sezeryan için konusuyor demişlerdiki gercekten bendede öyle oldu.fiyatlar sgklı için normal dıoğum 1680tl zorunlu sezeryan 2300tl isteğe bağlı sezeryan 2700tl yatışlar kan tahlilleri bebeğin ilk kontrolleri oda suslemesi vs falan paket kapsamında..

4. 18 Ağustos 2010
  5. yamyam

yamyam LR ALOE VERA SAĞLIKLI HAYAT Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar

Bende 15+4 haftalık olmama rağmen hastane aramalarına tekrar girdim...

Şimdi özel dr.gidiyorum.anlaşması sanırım medikal park b.evlerde aradığımda dr.nuz dışardan gelirse ssk geçmez dediler.Şok oldum...Zaten dr.parası birde doğum derken uçacağız

Birkaç yeri aradım bazıları 2000-2500 arası fiyat dedi...bu sezaryan için normal de 500 farklı anlayacağınız

her hastane kendi bünyesindeki dr.doğum yaptırırsa normalde ssk geçiriyor sanırım

Birde Avrasya Hospıtal var..orasıda güzel...ama işte aklım karıştı benimde ne yapacağım bu fiyatlarla

6. 20 Ağustos 2010
  7. kardelen02

kardelen02 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86

doktorunuzun anlaşması zaten varmış medikal park ile. kendi anlaşması oluınca siz doktora extra bir ücret vermiyorsunuz paket kapsamına dahiloluyor doktorun parasıda. ablam geçen hafta doğum yaptı 2300 tl sezeryan..

bende hamileyim doktorum orası ile anlaşmalı mecburen oraya gidicem inş. ama arkadaslar 2 gün ablamın yanındaydım tamam her çağırdığında geliyorlar ilgileniyorlar güleryüzlüler ama 2300 tl ne kadar da olsa bence fahiş bir fiyat. yanı okadarda hak etmiyorlar bence. ama yapacak başka birşeyimizde yok

8. 20 Ağustos 2010
  9. tubaay

tubaay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    banada bir komşum önerdi bahçelievler medicalparkı. bende 33 haftalık gebeyim bütün takiplerimi batıbahat (ikitelli) hastanesinde yaptırdım ama doğum için başka hastane araştırıyorum. hastaneyi çok öneriyorlar ama doktor ismi alamadım. yani beni normal doğuma motive edecek, sezeryan sabit görüşlü bir dr istemiyorum çünkü.

10. 4 Ekim 2010
  11. kitapkurduyumben

kitapkurduyumben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben 24 haftalık hamileyim ve en son muayenemden sonra Medical Park Bahçelievler'i bıraktım.Doktorum Eda Köseoğlu idi.İlk zamanlar iyiydi ama son bir-iki muayenemde hiç memnun kalmadım.Biz dışarıda muayene olmak için beklerken o temizlikçilere odasını temizletti.Sonra ultrasonda doğru dürüst bakmadı,geç aldığı için muayeneye,fazla vakit harcamak istemedi yani.Üçlü tarama testine gerek olmadığını söyleyip,bir sonraki randevumuzda üçlü tarama testi yaptırmıştık size değil mi diye sordu!Ayrıca hastanenin diğer çalışanlarından da memnun kalmadım.Detaylı ultrason için Cihat Hoca'dan randevu aldık ama sonra hocanın dersi çıktı diye ertlemeye kalktılar.Bende bir daha hastaneye gitmeyeceğimi belirttim ve şikayette bulundum internet sayfalarından.Sonra beni arayıp gerekli görüşmelerin yapılacağını,doktorlara gerekenlerin iletileceğini söylediler.Çözüm bu yani!O da ne derece yapılır bilmiyorum!

12. 4 Ekim 2010
  13. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar doğum değil de muayene ücreti için ne alıyorlar, SSK var bende.