Medical Park Banu Çiftç

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve s3nna tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : s3nna
  1. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Günaydın, Bu sabah banu hanıma randevum vardı.Muayene olduktan sonra bana medical parktan ayrılacağını ve kendi özel muayehanesinde devam edeceğini söyledi.senağlama Açıkcası ben çok üzüldüm.Çünkü kendimi yanında rahat hissediyordum ve çok memnundum kendisinden.Doktorumu değiştirmeyi düşünmediğim için muayehanesine gideceğim.
    Giden varmı muayehanesine aranızda ? Fiyatları hastaneye göre çok fark ediyormu?

2. 1 Temmuz 2010
  3. pityone

pityone Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten mı yaaaa...ben de ona gidiyordummm ve memnundumm.. doğumumu da onun yapmasını istiyordum :KK43: muayenehanesinde doğum yapmak istesek de yapamayız ki orada :KK43:( muayene ücreti bildiğim kadarıyla 300tl idi değişmediyse.. ya cok üzüldüm yaaa

4. 1 Temmuz 2010
  5. pityone

pityone Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir de ne zaman ayrılacağını söyledi mi ben bir ay sonra gidicem çünkü muayeneye..gittiğimde orda olmasını istiyorum:KK43:

6. 1 Temmuz 2010
  7. s3nna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tam olarak tarih söylemedi ancak benim 22 temmuzde 2li taramam var.Muayehaneye gelirsin dedi.
    Bende çok üzüldüm ya.300 TL ise çok pahalı :bbo: Gerçi şuan gebeliğini takip ettiğim hastalar için bişiyler yapıcaz gibilerinden konuştu.Randevusu olan hastaları muhakkak önceden arıyıp bilgilendirir diye düşünüyorum.

8. 1 Temmuz 2010
  9. pityone

pityone Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inş. bize bir kolaylık sağlar ama sonuçta doğumu muayenehanesinde yaptıramaz o kadar teşekküllü bi yer değil yanı doğum yaptıracak kadar....yoksa cok güzel bir muayenehanesi var..ben banu hanım ile doğum olsun istiyordum :KK43:( ben de ikili test için gitmiştim muayenehanesine..300 tl olan bir muayene için bizlere ne kadar güzellik yapabilir düşünüyorum :)

10. 1 Temmuz 2010
  11. s3nna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    2li testin ücreti nedir ? Doğum için istediğin hastaneye gelirim dedi.En azından gebelik takibini Banu Hanım'ın muayehanesinde, doğumuda istediğimiz bir yerde yapabiliriz

12. 4 Temmuz 2010
  13. pityone

pityone Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ikili test için de o zaman 300tl almıstı..zaten kan alıyor bir de bebeğe ultrasondan bakıyor..ama benım gittiğimde belki muayenesi 250 falan olabilir..ama suan muayenesi de 300tl.. ayrıntılı da 300tl..banu hanım ayrılırsa ben doğumu ona yaptıramayacağım büyük ihtimalle cünkü hastaneye gelmesi de ayrı bir ücret bir de hastane masrafları bizi çok aşar..şimdiden baska hastane bakmaya basladım...doğum olana kadar da muayene için 300tl veremem..
    bu arada özel mesaj atamadım atamıyormusum suan..o yuzden buradan yazdım...

14. 5 Temmuz 2010
  15. s3nna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok teşekkür ederim 300 tl çok pahalı
    off ya şimdi yeniden doktor aramakla uğrasıcaz

16. 5 Temmuz 2010
  17. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    çok üzüldüm ya.
    ben 17 haziranda sezeryan oldum banu hanımda.
    çok memnun kaldım; 18 gün olmasına rağmen ne ağrı ne sızı.
    ama muayenehanesi de 300 se gerçekten cok pahalıakannehir

18. 6 Temmuz 2010
  19. meryc

meryc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Biraz önce bilgi almak için Banu Hanımın muayenehanesini aradım. Muyene ücretleri medical hastaları için çok uygun. 0.212.2155550 den sizde arayın isterseniz. Ama ikili testle ayrıntılı ultrason aynı fiyat. Doğumu da istediğiniz hastanede yaptırıyor. Medicalde isterseniz medicalede geliyormuş. Ama doğuma ne kadar alıyor kendisiyle konuşmanız gerekiyormuş. Ben tekrar muayeneye gidip detaylı konuşucam. Doğumumuda onun yaptırmasını istiyorum. Bizi kırmayacaktır diye düşünüyorum.
    :gitme: