medical park(bursa)hakkında bir sorum var...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Yeliz tarafından 27 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Yeliz
  1. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bir sorum var.benim doktorum zübeyde hanımda ama doğumum medical parkta olucak önümüzdeki hafta.medical parkın sezeryan ücreti hakkında bilginiz varmı.doktorum normalde medicalde çalışmıyor dışarıdan bir doktor getirince fiyat daha yüksek oluyor yanlış bilmiyorsam.bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinir.teşekkürler..

2. 28 Temmuz 2008
  3. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yokmuuuuuuuuuuuuuu..........

4. 28 Temmuz 2008
  5. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    sezeryan fiyati 1900 ytl olduğunu duymuştum.ama sen yine de hastaneyi ara ve sor tatlim hayirlisi olsun

6. 29 Temmuz 2008
  7. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    öğrendim aslında telefonda fiyat vermiyorlardı gelin burada görüşelim dediler.bende yalovada olduğumu hemen gelemiyeceğimi söyledim.onlarda 2,490 dediler.doktor parası hariç doktorum medikalin doktoru olmadığı için bu kadar tutuyormuş tabi ayrıca doktorada para verilecek.birde yine doktor medikalin olmadığı için sağlık karnesi geçmiyor.

ayrıca bursa vatan hastanesinede sordum oradada 2,000 tutuyor doktor parası yine hariç..benim durumumdaki arkadaşlarada belki yardımı olur.sevgiler..

8. 1 Ağustos 2008
  9. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eveeet bugün doğum için vatan hastanesinden gün aldık oğluşum 15 inde kucağımda olucak inşaallah.medical park telefonda sorun çıkarmadı ama gidip görüşünce burada yapamazsınız dedi.bende vatan hastanesine gittim çok iyi karşıladılar.odamızı belirledik,gün ve saatte anlaştık.
    medical dışarıdan doktor getirmeyin bizim doktorumuz yapsın sezeryanı dedi.bu zamana kadar gittiğim doktoru nasıl bırakayım dedim o zaman kabul etmediler.
    bu arada vatan hastanesi sgk ile anlaşmasını fesh etmiş bilginize..şayet gidecek olursanız ya özel sigortanızın olması gerekiyor yada para peşin kırmızı meşin..sevgiler...

10. 13 Ekim 2008
  11. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhaba.
    dr ahmet yılmaz medical park hastanesinden ayrılmış. ahmet beyin birsürü hastası vardı sitede. acaba nereye gittiği konusunda bir bilginiz varmı?

12. 13 Ekim 2008
  13. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben onun osmangazi tıp merkezine gitiğini duymuştum ama emin değilim,

14. 13 Ekim 2008
  15. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aa öylemi canım çok sağol. ben bir araştırayım. gerçi benim şu an dr um farklı. kendisinden çok da memnunum. ama bu dr dan önce ahmet yılmaza gidiyordum, sorunlarım vardı. buna rağmen bana çok moral verdi ve yardımcı oldu sağolsun. ben de teşekkür amacıyla bir uğrayıp görüşmek istedim ama hast.den ayrıldı deyince çok şaşırdım. çünkü çok hastası vardı ve hastalarla çok ilgileniyordu. çok efendi biriydi ayrıca. duyunca şaşırdım. nereye gitti diye sordum bilmiyoruz dediler. yine de sağol canım.

16. 13 Ekim 2008
  17. romantik

romantik Guest

yapraknilcim canım bende ilk ay ahmet yılmaza gittim ayrılınca nuray hanıma dvm ettim ahmet bey anadolu hastanesine gitti ayrıca f.s.m. bulvarında kendine muay. açtı bilgin olsun canım

18. 14 Ekim 2008
  19. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkürler canım. çok yardımcı oldun. ziyaretine giderim bir ara.