Medical Park Dr. Gökmen İyigün ACİL!!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve donurlu tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : donurlu
  1. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar acil yorumlarınıza ihtiyacım var. Hamileliğimi öğrendiğimden beri sürekli gittiğim doktorumun çalıştığı hastaneden telefon geldi bugün ve bana doktorumun hastaneden ayrıldığı ve bir süre başka hastanede de çalışmayacağı söylendi. 37+5 hamileyim ve bebeğim gelişimini 2 hafta öncesinden tamamladığı için heran doğumum söz konusu. ve yaşadığım şoku sizlere anlatamam doğurmak üzereyim ama doktorum resmen yarı yolda bıraktı beni, üstelik pazartesi gittim daha ve hiçbirşeyden bahsetmedi bile. Şuanda sancılarım başlasa gelip doğumumu yaptıracak bir doktorum bile yok açıkcası. Mecburen bu saatten sonra tekrar doktor arayışına başladım ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle Medical Park'ta bulunan Gökmen İyigün'den yarın için randevu aldım.
    Kısacası 9 aydır başka hiçbir kimseye gitmeden veya danışmadan devam ettiğim doktorumdan böyle bir şok yaşadığım için inanılmaz güven sorunu yaşıyorum. Bana Gökmen Bey'in hastası olup da yorumda bulunabilecek arkadaşlardan ayrdım bekliyorum...
    Şimdiden teşekkürler

2. 14 Kasım 2008
  3. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım. ben gökmen beyin hastası değilim ama hastası olan iş arkadasım var. şeker gibi bir doktor ve işinde çok iyi olduğunu anlatmıştı. bende bunun üzerine bu ay gokmen beyden randevu almak istiyorum. ve internettende okuduğum yorumlara gore anadolu yakasının en iyilerinden biriymiş kendisi.
    doktorunun senı yarıyolda bırakması için çok üzgünüm canım endişelerini anlayabiliyorum ama şimdi arkadasıma tekrar sordum ve gökmen beye gerçekten güzenebileceğini iletti.

4. 14 Kasım 2008
  5. bigudi54

bigudi54 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

hiç bozma morelını bende medıcalparka gidiyordum mehtap hanıma oda ayrıldı 10gün önce bende yarı yolda bırakılmıs gıbı hıssetmiştim kendımı 15.haftadayım zamanım cok allahtan.senın durumun bıraz daha acıl tabıı hıc üzme kendını sitede gökmen bey ıcın kotu bısey dıyen duymadım hıc hemen randevu al bı gıt kendın gör bence.inşallah memnun kalırsın gamyoncuiremsu

6. 14 Kasım 2008
  7. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cevaplar için teşekkürler, geceyi o kadar zor geçirdim ki anlatamam sizlere. Normalde sürekli regl olacakmışım gibi ağrılarım var ve bazen müthiş artıyor, belki biraz psikolojik ama gece baya ağrım oldu ve açık söylemek gerekirse endişelendim çok doğum mu başlıyor diye. Bugün 1:40da randevum var Gökmen Bey ile ve umarım o saate kadar doğpum başlamaz, yoksa mecburen herhangi bir hastanenin aciline gitmek zorunda kalacağım. Birisine bu kadar çok güvenip yüzüstü bırakılmak, hele böylesine hassas bir dönemde çok ama çok zormuş.

8. 14 Kasım 2008
  9. glckynr

glckynr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gökmen beyi tanımıyorum ama eğer o olmazssa can şener beyi denemeni tavsiye ederim.ben onun hastasıyım

10. 14 Kasım 2008
  11. nmb2358

nmb2358 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar aynı üzüntüyü bende bugün yaşadım hamile kalmaya çalışanlardanım dr hastanede ayrılmış çok üzüldüm dr arayışı içerisindeyim avrupa yakasında oturuyorum türkiye hastanesini aradım 1 ay sonraya gün veriyolar canım çok sıkkın bu yüzden ve bugün regl olucam 3. günü gitmem lazım yumurtlama takibi için :KK43:((((((((((((((((( ne yapcam ya bi fikir veren olursa

12. 15 Kasım 2008
  13. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ben gökmen beyin hastasıyım kesinlikle git derim işini gerçekten iyi yapan ilgili güler yüzlü başka bir doktor bulamazsın ben çok memnunum tavsiye üzerine gittim kesinlikle pişman olmadım eşim başka bir doktora gitmemi istemiyor gökmen beye çok güvendi ve ben özel göztepe hastanesinde çalşırken hastasıydım ayrılmadan bir ay önce bize bilgi verdi ne zaman arasam ulaşabiliyorum içim rahat yani

14. 15 Kasım 2008
  15. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bende avrupa yakasındayım buralarda bulamadm malesef bir doktor ve hastane şu anda doğum için hastane araştırıyorum ama malesef yok her ay gidiyorum karşıya ama değiyor gökmen beyi tavsiye ederim gerçekten

16. 15 Kasım 2008
  17. MUGYAT

MUGYAT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153
    Bende avrupa yakasındayım.Ama Gökmen Beye gidiyorum.Çünkü çok memnunum.Hiç endişelenmeden güvenebilirsin.

18. 17 Temmuz 2009
  19. karamelito

karamelito Guest

evet bu eski bir mesaj ama ben daha yeni Gökmen Bey'e gittim. Kendi doktorumun tedavisini teyid için.

Çok ama çok çok çok memnun kaldım. Güler yüzü, konuşması (ki dr.lar genelde konuşmaz)

En kısa zamanda kendi doktorumu bırakıp Gökmen Bey'e gitmeyi planlıyorum