Medical Park Fatih Hastanesinde Doğum Yapanlar!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve harzemsah tarafından 7 Haziran 2008 başlatılmıştır.

7 Haziran 2008
    Konu Sahibi : harzemsah
  1. harzemsah

harzemsah Üye Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar Medical Park Fatih hastanesinde doğum yapan veya yapacak olan var mı? Ben orda yapmayı düşünüyorum normal doğum ssk ya 1250 dediler. Daha önce burda doğum yapmış olanlar siz ne kadar ödediniz acaba sonradan ek ücretler çıkıyor mu? Bu paracı bir hastane mi? Siz memnun kaldınız mı?
    Birde bazı hastaneler hasta bezi bebek bezi bakım ürünleri falan veriyormuş. Medical park veriyor mu bilmiyorum bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim. Hastane çantamı ona göre hazırlıycamda.

2. 7 Haziran 2008
  3. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    harzemşah benim bi tanıdığım orda yaptı doğumunu çantasını herşeyini o hazırladı yani oraya güvenerek almamazlık yapmadı. birde doğum ücreti olarak senin dediğin ücretle aynısını ödedi. hayırlı doğumlar

4. 7 Haziran 2008
  5. harzemsah

harzemsah Üye Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Sağol sevocan. Birde doktorum Ayşegül hanım hakkındaki yorumlarınızı da bekliyorum arkadaşlar.

6. 8 Haziran 2008
  7. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    rica ederim benim tanıdığım kişiyi esra hn doğurttuu

8. 8 Haziran 2008
  9. BAYAN MERAK

BAYAN MERAK 76 dan 60 a uzun yolculuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HANGİ HASTANE OLURSA OLSUN HASTANEYE GÜVENİLİPTE HASTANE ÇANTANI HAZIRLAMAMAZLIK YAPMA BENCE BENDE O HASTANEDE KÜRTAJ OLDUM HEMDE AYŞEGÜL HANIMIN HASTASIYDIM HEM HASTANEDEN HEMDE DOKTORUMDAN ÇOK MEM NUN KALDIM AMA HASTANE NORMALDEN ÇOK PAHALI KÜRTAJI KAÇA OLMUŞTUM HATIRLAMIYORUM AMA MUAYENESİ FELAN OLSUN ÇOK PAHALIYDI BEN BAGKURLUYUM HEM HER AY BAGKURA PARA VERİP HEMDE ORADA YÜKSEK FİYATLAR ÖDEMEK OZAMAN NEDEN BAGKURLUYUZ DEDİK BİZE HEM BAGKUR ÖDE HEMDE HASTANEYE OKADAR PARA ÖDE BİZE BİRAZ ENAYİLİK GİBİ GELDİ OYÜZDEN ŞİMDİ BAŞKA HASTANEYE DEVAM EDİYORUM BU HASTANEDE ÖZEL HASTANE VE ŞU ANDA ÇOK MEMNUNUM AMA TAVSİYE ET DERSENİZ BEN MEDICAL PARK I VE AYŞEGÜL HANIMI TAVSİYE EDRİM TERCİH MESELESİyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

10. 8 Haziran 2008
  11. harzemsah

harzemsah Üye Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Evet biraz pahalı ama Ayşegül hanım çok iyi gerçekten. Sen hangi doktora gidiyorsun o hastanenin fiyatlarınıda yazarmısın canım?

12. 8 Haziran 2008
  13. BAYAN MERAK

BAYAN MERAK 76 dan 60 a uzun yolculuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktor ve hastane ismi vermek te bir mahsur yoksa veririm canım

14. 8 Haziran 2008
  15. harzemsah

harzemsah Üye Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    ne mahsuru olucak ki söyliyebilirsin tabiki

16. 8 Haziran 2008
  17. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm cnm bende medical parkta ayşegül hnmda yaptım çok memnun kaldım.her yönüyle çok güzel ilgileniyorlar maddi açıdan bi problemin yoksa yap derim..biraz pahalı ama ben başka dr güvenipde gidemedim ayşegül hnmdan snra açıkcası çok ilgili bi dr ve güler yüzlü....
    halamın kızıda ona gidiyodu erken doğum sebebiyle bebeğini kaybetti:çok üzgünüm:ayşegül hnm çok moral verdi...
    çanta işine gelince herşey veriyolar ama bebek kıyafetlerini falan koy kendi kıyafetlerini koy genede sen hazırlıklı git ama eksik kalanı veriyolar ayrıyetten hastaneden çıkınca mamalar önlükler bezler falanda veriyolar 3aylıkken eve tekrar bi paket yolluyorlara.s
    başka yardımcı olabileceğim bi konu varsa edeyim cnmyerimsenibenne kadar kaldı doğuma bu arada:sm_confused:

18. 8 Haziran 2008
  19. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kız meraklı bayan sende mi burdasın:roflol::1shok:yakaladım senijeyyar
    söliyim mi drunujeyyar