Medıcal park fatih

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nur1 tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : nur1
  1. nur1

nur1 Guest

günaydın arkadaşlar ben medıcal park fatih hastanesine gidiyorum dr. leyla ercan

aramızda bu hastaneye giden ve doğum yapan arkadaşlar varsa memnun kalıp

kalmadıklarını yazarsa çok sevinirim.

2. 22 Aralık 2008
  3. defnecim

defnecim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    Amcamın kızı ve yakın bir arkadaşım orda doğum yaptılar doktorlarının ismini hatırlamıyorum ama bayandı, ikiside memnun kaldı, ma ben Çapacıyım iki doğumumu da Çapa Tıpta yaptım ki içim rahat etsin. Size kolay gelsin umarım sağlıklı bir bebişiniz olur

4. 23 Aralık 2008
  5. nur1

nur1 Guest

teşekkür ederim
    inşallah canım

6. 6 Ocak 2009
  7. simay1980

simay1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Ben de medicalpark fatih leyla ercan a gidiyorum.Hamile kalmayı istiyorum ama bir türlü iyi bir doktor blamadım.Ayşegül sofuoğlunu söylediler gittim ama çok yoğun aralıkta aradım şubat a randevu verdiler o yüzden ben de gitmekten vazgeçip leyla hanım a randevu aldım.ilk görüşte iyi bir izlenim verdi ama içim de bir acaba var.Bu konuda yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.

8. 13 Ocak 2009
  9. sinem_ozler

sinem_ozler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba

ben kızımı Medıcal Park da dogurmustum Aysegul hanım dı Doktorumuz cok memnun kaldım onerırım.

10. 25 Ocak 2009
  11. GiZZe

GiZZe Sağlıkla Gelin... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım. Ben de Ayşegül Hanım'a gidiyorum. Gerçi ilk doktorum Leyla Ercandı ama sonra Ayşegül Hanım'a geçtim. Bir kez randevusuna gittim ama çok memnun kaldım. Hastaneden memnun kaldın mı peki?