medical park göztepe dr.can şener bilgi..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve glckynr tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : glckynr
  1. glckynr

glckynr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb.4,5 aylık hamleyim.doktorumdan memnun değilim dr.can şener için randevu aldım. nasıl biridir.pişman olmam inşallah sürekli bir doktora ihtiyacım var..bilgi verirmisiniz onun hakkında:CüvCüv:

2. 1 Eylül 2008
  3. glckynr

glckynr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bilgi lütfen. doktoruma tatil günleri ve mesai saatleri içinde ulaşamıyorum

4. 1 Eylül 2008
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım hastane yeni-personel ilgili...can bey i bilmiyorum..bana bu sitede mehtap hanım ve şule hanım ı meth etmişlerdi...ben yarın için mehtap hanım a randevu aldım ama 10 gündür ameliyat veya doktor yoğunluğu sebebiyle erteleniyordu randevum...bakalım yarın bende kadın doğum kısmına ilk defa gideceğim...doğumumu orda yapmayı planlıyorum...mehtap hanım ın bu yoğunluğu sürerse şule hanım a geçeceğim...ssk geçiyor...sezaryen 1750, normal doğum 1000 ytl...inşallah tekrar ertelenmezde ben de yarın takiplerime orada başlayabilirim...ancak bu bilgileri verebileceğim sana...

6. 1 Eylül 2008
  7. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada ben üroloji bölümüne gittiğimde doğum katını gezdim...hemşireler filan çok güleryüzlü...1-2 doğum yapmış bayanla konuştum gayet memnun kaldık dediler....bende 16. haftama girdim bugün...inşallah bu son doktorum olur benimde...

8. 1 Eylül 2008
  9. glckynr

glckynr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben önce mehtap hn.dan randevu aldım kaç gün önceden tavsiye üzerine burdaki yazılanlardan ve internetten okudum. biraz gudubet birine benziyor gördüm.o gün gittiğimizde doğuma girmesi gerektiğini söyledi asistanı orada sap gibi kaldık. hiç hoş değildi..önceden bir haber verilseydii daha acemilk var personelde.eşim can beyi görmüş hastalarını kapıya kadar geçiriyordu dedi.bakalım ne olacak randevum haftasonu

10. 1 Eylül 2008
  11. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163
    bende mehtap hanımın hastasıyım memnunum şimdilik ama hastane yeni inş sistem biran önce rayına oturur ne diyim bende başta çok mağdur oldum doktorlarım hep hastaneden ayrıldı önceden medipoldeydim hastanemide değiştirmek zorunda kaldım çok iğrenç bişey zaten hassas bir dönemdeyiz birde böyle olumsuzluklarla karşılaşınca kötü oluyor insan ben yinede içime sinmedi bugün medipolde leyla hanıma göründüm inanılmaz tatlı bir kadın keşke başta ona gitseydim ama mehtap hanımdanda memnunum bilmiyorum bu saatten sonrada doktor değiştirmek istemiyorum yeter ya

12. 1 Eylül 2008
  13. glckynr

glckynr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mehtap hn. belki iyidir ama soğudum o günki olaydan dolayo

14. 1 Eylül 2008
  15. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    aynı hastanede çalışan gökmen iyigünü önerebilirm can beyi bilmiyorum bu üçüncü gidişim ve hiç problem yaşamadım gayet ilgili bir doktor internettende araştırabilirsin referansları süper

16. 1 Eylül 2008
  17. glckynr

glckynr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karar vermek zor can beyden randevu aldım bile.onu tanıyanlarda iyi diyorlar ama.. hala tam bir hastasıyla karılaşmadım.

18. 1 Eylül 2008
  19. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mehtap hanım bence tecrübeli ve süper ilgili bir insan biz de bir kere gittiğimizde doğuma gitti.Sonuçta o doğumu yapan bende olabilirdim.Bekletmesi hoş olmazdı değil mi ????