Medical Park Göztepe Dr.Serdar Koç hastaları gelin deneyimlerimiz paylaşalım.....

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve gizemli83 tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gizemli83
  1. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili arkadaşlar aranızda serdar koç hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum 1,5 hafta önce kendisinde tüp bebek tedavisine başladım ve deneyimlerimizi paylaşalım istiyorum....

Son düzenleme: 1 Nisan 2010
  2. 2 Nisan 2010
  3. SEBOO

SEBOO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben serdar beyin hastasıyım gerçekten çok iyi bir doktor ben transferimi oldum şimdi bekleme sürecindeyim inş herşey güzel sonuçlanır

4. 2 Nisan 2010
  5. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım cvp yazdığın için benimde transferim yarın bakalım nasıl geçecek....inşallah sende pozitif sonuç alırsın...

6. 3 Nisan 2010
  7. gunes1977

gunes1977 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkaşlar ben serdar beyin eski hastasıyım serdar bey cok iyi bir doktor fakat benim tedavim tam bir rezaletdi diger tedavilerime bakarak onuşuyorum cok kötü bir tedavi gecirmişim bünyemden dolaymıdır yoksa cok baskılayacı kulandıgı için yumurtalarımmı gelişmedi bilmiyorum
    ama ben iyi bir tedavi gecirmedim ama tüp bebk degilde hamile kalmış olsam ona kesin giderdim
    tüp bebek olayında pek basarılı olduugnu dşünmüyorum lütfen kmseye üzmek yada karamsarlıga itmek istemme ama ben 2. tedavimde bana maddi anlamda yardımcı oldugu için ona gitmiştim
    ilk tedavimde 7 yumrtam oldu serdar beyin yapmş oldugu . tedavimde 3 yumurta oldu 3. tedavimde 24 oldu in siz iyi bir tedavi gecirisiniz bebklerinize kavuşursunuz ben son gitigim yerden cok memun kaldım orayala devam ediyorum inş hepimzi kavuşuruz

8. 7 Nisan 2010
  9. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sebocum kaçıncı günündesin canım belirtin falan var mı ne durumdasın

10. 7 Nisan 2010
  11. SEBOO

SEBOO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM SON GÜN 11. GÜNÜM YARIN TEST TARİHİM ÇOK HEYECANLIYIM KISMET BAKALIM .. BENİM BELİM VE KASIKLARIMDA SANCI VAR AMA O KADAR ABARTILI DEĞİL YA BEN DAYANAMADIM İDRAR TESTİ YAPTIM 2. ÇİZGİ SİLİK ÇIKTI DÜN YAPMIŞTIM BAKALIM KISMET OLURSA HEMEN BİLDİRİRİM :KK46:bayanssulusmile

12. 7 Nisan 2010
  13. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy seboşşşşşşşşş kesin hamilesin canım he yarın kan vermeye bizim hastaneye mi gidicen seninde hemişren selcan hemşire mi

14. 7 Nisan 2010
  15. SEBOO

SEBOO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    EVET CANIM SELCAN HEMŞİRE BAKICAM BELKİ ORAYA GİDERİM BELKİDE BANA DAHA YAKIN BİR YERDEN YAPTIRIRIM SONUÇTA AYNI SEVİYEDE OLUR DİMİ FARK OLMAZ YANİ... İNŞ CANIM YA BEKLİYORUM SAATLER GEÇMİYORopuyorumnanaktan

16. 7 Nisan 2010
  17. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sen nerede oturuyorsun canım ben taa bakırköyden geliorum oaraya medical parkbahçelievlerde yaptırıcam testimi bende bakalım ne çıkıcak sen yaron kaç gibi kan vericen erkenden ver bari hemen çıksın öğleden sonraya bırakma benim normalde doktorum gökmen bey oda aynı hastanede kadın doğumcu beni serdar hocaya o yönlendirdi

18. 7 Nisan 2010
  19. SEBOO

SEBOO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    BENDE ÖYLE GÖKMEN BEYİN HASTASIYDIM GÖKMEN BEY SERDAR BEYE YÖNLENDİRDİ ÖYLE YAPICAM BÜYÜK İHTİMAL SABAHTAN GİDERİM ÇÜNKÜ ARTIK SONUCU ALMAK İSTİYORUM: ALLAHIN İZNİYLEemir_bebek: