Medical Park Göztepe Hakkında

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve PassioneLore tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : PassioneLore
  1. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar
    ben gebelik öncesinden beri medipol'de takip oluyor ve testlerimi yaptırıyorum.
    aslında sımdılık memnunum ama doktorumun ayrılması ıle farklı hastane arastırmasına basladım.
    doktorum pınar hanım sıfa hastanesıne gıderken dr.mehtap hanımda medical park göztepe ye gecmıs
    su an leyla hanımda takıp oluyorum ama medical park acıldıgı ıcın bılgı amaclı aradılar ve bılgı verdıler hastane hakkında
    hıc medıcal parkta takıp olan ve ya dogum yapan var mı?
    memnunmusunuz? :uhm:

2. 4 Haziran 2008
  3. terken

terken Akif Emre & Elif Serra Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba canım ben ilk başta pınar hanımın hastasıydım ayrılmış daha sonra mehtap hanıma geçtim oda ayrıldı tam anlamıyla mağdur oldum yani bildiğim kadarıyla hastane yönetimiyle doktorlar arasında bir problem var medipolden iyice huylandım bende göztepe medicalae geçicem ama bir türlü açılamadı oda arıyoruz telefonlara çıkan yok geçen gün eşim gitmiş çok güzel diyor ve birçok şubesi var normal doğum 1000 sezeryan 1750 ytl miş ama ben bu fiyatları bahçelievler medicalden aldım göztepedede aynı olur herhalde yani ben oraya gideceğim daha randevu almadım sana medical park nasıl bilgi verdi

4. 4 Haziran 2008
  5. PassioneLore

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende pınar hanımın hastası ıken ayrılması benı cok uzdu
    aslında memnunum ama medıcal parkında cok methını duydum gecebılırım dıye dusundum
    medıcal park acıldı artık muayenelerı basladı
    acılmadan evvel bılgı almak ıcın aradıgımda cagrı merkezı telefonumu almıstı ve arayarak bılgı verdıler
    muayene 30,00 ytl
    normal dogum 1.000,00 ytl
    sezeryan 1.750,00 ytl dedıler

ama hastane doktorlar ve ekıbı hakkında hıcbır bılgım yok

6. 4 Haziran 2008
  7. ZeaMays

ZeaMays ♥♥♥canlarımsınız♥♥&# Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende medipole devam ediyorum dr. bahar hanım'a. ama şimdi yazdıklarınızdan sonra bende huylandım.
    medical park nasıldır acaba? bebek yoğun bakım ünitesi varmıdır? iyice araştırmak lazım.

8. 4 Haziran 2008
  9. siyah-beyaz

siyah-beyaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    medical park göztepe hakkında hiç bir bilgim yok ama fatihteki medical parkta kardeşim ocak ayında doğum yaptı hastaneden çok memnundu gerçi senin soruna cevap değil ama yazmadan geçemedim

10. 4 Haziran 2008
  11. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada arkadaslar medical parkın fiyatları medipole göre çok daha uygun bende mehtabın hanım hastasıydım oda medical parka geçti zaten ama ben şimdilik medipolde kalcam çünkü ikili testler için randevu aldım ikili testin piri de hakan bey o da medipolde belki daha sonra mecal parka geçeri.

12. 5 Haziran 2008
  13. PassioneLore

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında medipol de anadolu yakasındakı kalıtelı hastanelerden bır tanesı ama
    aynı anda 2 tane doktorun ayrılması dıger doktorların yogunluk yasamalarına sebep olduklarından dolayı ve hazır doktorumdan ayrılmısken ıyı bır tercıh yapma dusuncesı benı farklı hastane arastırmasına soktu ama :utangac:
    dun yıne medıpoldeydım testlerımı hakan bey yapacagı ıcın sımdılık baska bır yere ayrılmıyorum leyla hanım ıcın cok ıyı bu konuda dıyorlar zaten sırın bır hanım :nazar:
    aslında ben mehtap hanımı hıc tanımıyorum ve hakkında hıc bır bılgım yok :bbo:
    mehtap hanımın hastaları bu konuda bılgı verırse sevınırım zaten medıcal park hastane olarak kalıtelı bır hastane
    ama mehtap hanımın hasta-hekım dıyalogu nasıl onemlı olan o :uhm:

14. 5 Haziran 2008
  15. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :nazar::nazar::nazar:Ben Mehtabin Hanimin Hastasiydim Hekim Olarak Bana Da Eşimin Bi Doktor üşterisi Tavsiye Etmişti.ayrilinca Banuya Devam Ediyorum Hem öyle Fazla Başi Kalabalik Bi Doktor Değil Gayet Rahat Rahat Bakiyo.benimde 2li Test Zamanim Geldi Randevu Günümü Bekliyorum Inşallah Sonuçlar Bebişimin Sonuçlari Iyi Olur:nazar::nazar::nazar:

16. 5 Haziran 2008
  17. gozde0120

gozde0120 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben biraz önce aradım
    normal doğum2467 ytl dediler.acaba sizin aldığınız fiyatlar ssk lı fiyat mı?

18. 5 Haziran 2008
  19. PassioneLore

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ssk lı fıyatlar benım yazdıklarım