medical park göztepe-hsg filmi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Patricia tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar şimdi medical park ı aradım göztepe kliniği. ordaki yetkili teknisyenle konuştum.hsg filmi için fiyat olarak 180ytl dediler +196ytl anestezi fiyatı verdiler.
    yani illaki anestesilimi olmam gerekiyor diye sorduğumda evet aksi çok zor olur dediler. çok aklım karıştı şimdi benim yaa. ayrıca merak ednler için soylüyorum spermiyogram testinede 100ytl dediler. ama niye hsg bukadar pahalı yawww. göztepede hsg çektiren varmı aranızda nasıl geçti?????:çok üzgünüm:

2. 4 Ekim 2008
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    mrb.hsg filimini biz çekıyoruz.anestezi isteyen hastalarımızda oluyor tabiki sizin ağrı duyunuza göre değişiyor..sadece adet sancısı gibi bir ağrı duyabilirsiniiz.bazı hastalarımız ağrıyı fazla bazıları ise fazla hissetmiyor.ben size okmeydanı memorial hastanesini tavisiye ederim ordakı cihazlar çok iyi.yinede siz bilirisiniz geçmiş olsun hoşçakalın..

4. 4 Ekim 2008
  5. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba :nazar:
    öncelikle dertli başımı anlayıpta cevap yazdığın için çok teşekkür ederim.ama ben pendik tarafında oturuyorum acaba bu taraflardan tavsiye edebileceğiniz bir yer varmıdır?:nazar:

6. 5 Ekim 2008
  7. nurseay

nurseay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim oncelikle gecmis olsun.Bende hsg cektirdim evet cok kolay degil ama benim gibi evliliginin ancak besinci yilinda jinekolojik muayene olabilmis biri cektirdiyse durumunu bilmiyorum ama sende cektirebilirsin herhalde.Neden boyle soyledigime gelince senin yazdiklarindan anladigim kadariyla direk arti anestezi, diger turlu zor olur dediklerine gore bu biraz para isini insanin aklina getiriyor yani isin ticari boyutunu bence filmde herseyden once dr un cok nazik,yulusak olmasi onemli ustelik benim filmimi ceken dr kesinlikle nazik ve yumusak biri degildi.Insallah sende iyi bir dra denk gelirsin canim sonucta 20 dakikalik bi islem sonra hersey bitiyor.Kolay gelir insallah.Gecmis olsun.

8. 6 Ekim 2008
  9. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok sağol. ya okadar okudum ki bu konuyu, işte standartı yok herkeste farklı oluyormuş. kimileri hiç hissetmezken kimileri acıdan bayılıyormuş:eek:klava:
    ahh aahhhh bende eşimle yaklasık 7 senelik cinsel hayatımız var :eek: bir senelik evliyiz.
    inan bende ilk defa jinekoloğa gittim. ve acayip utandım 27 yasında ilk defa doktora gitmekten :eek:
    sen çektirdikten sonra oldumu canım gebelik?

10. 10 Kasım 2008
  11. ebrubu

ebrubu STRESIN ANNESIYIM BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selin merhaba...kaça çektiriliyor memorial da

12. 11 Kasım 2008
  13. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet kızlar ya çok pahalı bir işlem ne yazıkkı , çektirenler kaça çektirdiniz nolur yazın.

14. 13 Kasım 2008
  15. esrako

esrako HOSGELDİN KIZIM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben sisli de echomar diye bir goruntuleme merkezi var subat yada mart ayıydı sanırım bu sene orda cektirdim aneztezisiz ama. anezteziye gerek olan bir islem asla deil. bes dk lık birsey.
    300 ytl idi normal fiyatı.
    dr um sislide oldugundan bu yerle anlasması oldugundan dr la anlasmalı rakam olarak 200 ytl odedim. ama fiyatlar bucivarlarda genelde rahim filmi çok ucuz bir islem değil

16. 13 Kasım 2008
  17. ebrubu

ebrubu STRESIN ANNESIYIM BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba, ben medmar a sordum 485 YTL dedi...o odadan nefes almadan nasil ciktigimi hatirlamiyorum bile...ben de eve bi tane alacam, ucuza cekerim kk uyelerine :p

18. 14 Kasım 2008
  19. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ümraniye erden hastanesinde 200ytl miş. bi topicte okudum . bayan çektirmiş ve yazmış 200ytl inanamadım yaw
    bi arayıp sorun isterseniz