Medical Park Göztepe Op.Dr.Serdar KOÇ

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve wavy tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : wavy
  1. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Medicalpark Göztepe Tüp bebk Sorumlusu Serdar Beyin hastası olan veya bu hastanede Tüp bebek yaptırmış olan arkadaşlar varmı? Varsa bildiklerini paylaşırlarsa sevinirim.
    Teşekkürler

2. 30 Aralık 2008
  3. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hımm sanırım kimsenin bi fikri yok bu konuda. kararımı tekrar gözden geçirsem iyi olacak..

4. 9 Ocak 2009
  5. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu başlık kimsenin dikkatini çekmediğine göre Serdar beye giden yok sanırım:KK43:((

6. 3 Şubat 2009
  7. canzi3445

canzi3445 ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben bugün serdar beye gittim canım ama beni pek tatmin etmedi sanki bu işi biraz para için yapar gibi bir hali var ama tabi bilmiyorum inşallah senin için hayırlı olur

8. 6 Şubat 2009
  9. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben serdar beyde bi aşılama yaptırdım başarısız oldu. ilk görüşmemizden beri bizi tüp bebeğe yönlendiriyor. ama onlara 4000 tl vereceğime acıbademde 5000 tlye yaptırırım diye düşünüyorum. çünkü hastane ile ilgili çok aksaklık var. bi tek sen ve ben gitmişiz galiba koca sitede:KK43:
    hakkımızda hayırlısı olsun.

Son düzenleme: 23 Haziran 2009
  10. 11 Şubat 2009
  11. gizlove

gizlove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben serdar beyin hastasıyım serdar beyin sayesinde tüp bebek tedavisinde ilk denemede 1 kızım oldu. ALLAHIN izniyle şimdi ikinci bebeğimin olması için tekrar tedavi görüyorum.serdar bey benim için çok mükemmel bir doktor işinide çok iyi ve severek yapıyor.ben kesinlikle işini para için yaptığına inanmıyorum.Serdar bey harika bir kişi ben kendisini çok seviyorum.

DerinSu bunu beğendi.
  12. 11 Şubat 2009
  13. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle adına çok sevindiiğmi söylemek istiyorum. allah kızını analı babalı sağlıklı büyütmenizi nasip etsin. inşallah bu denemenizde tutar.Serdar beyin ilgisine yada doktorluğuna kesinlikle sözüm yok benim. çünkü çok ilgili ve rahatlatıcı bi doktor. ama sanki o değilde hastanenin kendinde bi ticaret havası var.aşılamada bunu yaşadık biz. eşim kredi kartım arabada testi verip ondan sonra getireyim diyor. o gün transfer olacak düşün. onlar hayır önce kart diyolar. ve bizi strese soktular. ve tabii başarısız bi deneme oldu. hakkımızda hayırlısı canım..

14. 12 Şubat 2009
  15. gizlove

gizlove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim .hastane konusunda yorum yapamam.çünkü ben 2 sene önce tüp bebek denedim serdar bey o zaman başka hastanede idi. ben serdar beyin 4 senelik hastasıyım ama serdar bey işini severek ve isteyerek yaptığına inanıyorum. kesinlikle para için yaptığına inanmıyorum. bu kadarını söyleyebilirim. Harika bir kişi

DerinSu bunu beğendi.
  16. 15 Şubat 2009
  17. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Ben Serdar Beyin hastalarında biriyim.Serdar Bey bahsedilenin ve düşünülenin aksine,çok ilgili,sakin,anlayışlı,nif bir doktor gerçekten.Serdar Beyin hastalarını bulun,onun hastaları kendisine fan derecesinde bağlıdırlar.Çünkü kendisi dışarıdan reklam kokup işin içine girdiğinizde ilgisiz bir doktor değildir asla.Biz de şu anda tüp bebek denemesi ile yaklaşık 5 haftalık bir hamilelik içindeyiz.Ayrıca Serdar Beyin ısrarla sizi tüp bebeğe yönlendirdiğini söylemişsiniz.Serdar Bey bu konuda çok gerçekçidir.Eğer başarı tüple gelecek durumdaysa sizi buraya yönlendirir.Mesela bize de önce aşılama deneyelim demişti ama biz beklemek istemediğimiz için kendisine tüp açısından biz ısrar ettik bilakis.Yani sizi bu işe yönlendiriyorsa bir bildiği vardır,eminim.Sonra Serdar Beyde 4000 lira tüp bebek ücretinin içinde yaklaşık 1000 lirayı geçen ilaç tedavisi ve tüm muayene süreçleriniz dahil.Bu parayı verdikten sonra (BHcg tahlili hariç) cebinizden 5 kuruş çıkmıyor.Fakat Gidin Acıbademe orda doktorlar bu işlem için sadece bahsettiğiniz parayı istiyorlar.Muayene için ayrı,ilaçlar için ayrı ücreti bu işlemler için hesaba katın.Biz muradımıza önce Allah sonra kendi sayesinde ulaştık.İsteyen herkese en kısa zamanda iyi doktorlar vesilesiyle yavrularına kavuşmasını diliyorum..

DerinSu bunu beğendi.
  18. 16 Şubat 2009
  19. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar:
    sanırım kendimi iyi yansıtamadım. yanlış anlattım serdar bey ile ilgili hiç bi sorunum yok. çok ilgili ve sevecen bi doktor. hsg mi de o çekmişti elide çok hafif. gel gelelim hastane ile ilgili sıkıntılar yaşadık. bu nedenle soğuduk biraz. sonuçta önemli bir süreç ve bizde ilgi isteyten bebekler gibi oluyoruz. ama malesef personeli yeni bi hastane olmasından dolayı olabilir tam yetişmemiş.. tabi bu benim düşüncem. herkesin farklı olabilri.
    bugün acıbadem Cem beyle görüşmeye gittik. ilaçlar muayene dahil. uzun protokol uygulanıyor.4200 e anlaştık. inşallah hakkımızda hayırlısı olur.
    düşüncelriniz ve paylaşımınız için hepinize teşekkür ediyorum.:1hug:a.s.