medical park hastanesinde tedavi olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve lalezar25 tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : lalezar25
  1. lalezar25

lalezar25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben medical park hastanesinde tedavi gördüm ben hiç memnun kalmadım orda tedavi görüpte memnun olan varmı.benim sorunum beni bir dr un takip etmemesi transfer oluncaya kadar 3 dr degiştim bu beni çok rahatsiz etti aynı seyleri yasayan varmı

Son düzenleme: 1 Haziran 2009
  2. 1 Haziran 2009
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    genelde kim ne yazarsa yazsın türkiyede proflar mesela musatfa bahceci mesela aytug kolonkaya bunlar referans doktorlar arasında yer alanlardan bir kacı ,
    düşün onda tedaviye başladın ben mustafa bahcecideyim 2 kere 2 ayrı gün 1'er saatten görüşme yaptık .. bizim gibi gelen bir sürü insan var.. bizimle görüştü ben tedaviye gectim takibi yapması iin onun en güvendiği doktor kimse ona yönlendirmesini rica edince ali mesut beyi önerdi ona yönlendirdi.. bugün takipteydim mustafa bahceciui gördüm görüşmeye gelen çifti ugurluyordu.. gurur duyarım.. gittiğimiz merkezler kalabalık olmamalıymış.. adını vermek istemem adı lazım olmayan çok ünlü bi klimikte akrabam dolandırıldı 2.mm olan yumurtasını toplandılar topladılarki işlem ücretini aldılar.. ne güzel gittiğim klinik referans klinikler arasındaki bu kadar talep var.. başka yerde deniyolar olmadı olmadı napalım dediklerinde belli başlı kliniklere ragbet oluyor..
    hangi kliniiğe gidersen git protokol hep aynı cetrefilli bi sorunun yoksa klasik yurt dışındaki kliniklerde byle dikkat et hep iğneler falan aynı ..
    şimdi gelelim senin konuna.. gittiğin doktor opr. doktor ise seni o takip etmek zorundaydı.. başta belirttim o tarz bi doktorsa 2.doktor Allahın emri..
    ama 3.doktor araya nede karıştı.. bi talihsizlik olmuş..
    benim kuzenim çapada tüp bebek bölümünde.. ben istesem hatta o gel dese ona giderdim gelme aman gelme dedi.. detay girmicem devlette yaptıranlar olduğundan dolayı.. oda mesela başarı şansımı nası artırabilirim dedim başka yere gitsem dedim 1.tüp başarısız olunca , oda dediki başarıyı artıran tek şey doktor ile hasta arasındaki olumlu ilişki..
    artık ben sana söyle söylim benim burnum yere düşse ben yerden almam belki ama ben 2.tüp için mustafa beyle görüşmeue gittiğimde ellerine sarıldım adamın ağladım ne olur diye.. duygu sömürüsü değildi nası gelişti bilmiyorum ama hakketten iyide oldu.. ekstra bi ilgi ve özen gösteriyolar artık bana

4. 1 Haziran 2009
  5. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    amma uzun yazmışım yaaa

hangi şubesinde yaptırdın

6. 26 Haziran 2009
  7. almiran

almiran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bende medıcal parkta yaptım 3 kere olmadı ama şimdi alman hastanesinde yaptırdım yarın sonuç alcam ben memnundum çok ilgilendiler benimle medıcal de ama olmadı eltimde orda yaptı ilk seferde tuttu kısmet meselesi

8. 13 Aralık 2009
  9. SUSKUNUM57

SUSKUNUM57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar bende medikal parkta tüp bebek yaptırcambu 4. denemem olucak en son alman hastanesinde yaptırdım tutmadı herşey kısmet alllah isteyen herkese annelik duygusunu tatdırsın.

10. 16 Aralık 2009
  11. NERMXIXN1982

NERMXIXN1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya bende gÖrÜŞtÜm ama fıyat pahalı ama sız hangı doktora gıttınız

12. 16 Aralık 2009
  13. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    medikalllparkk fatihdee akrabam 2 kez denedii fakat olmadıı......ama ilgiden memnun kalmışş bana tavsiye etmiştiii orayı....