medical park suat süphan erşahin

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve askbuya tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : askbuya
  1. askbuya

askbuya oğlum benim sçs Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar medical park suat süphan beye giden arkadaşlarım hepimiz burda toplanalım..yorumlarımızı bebişlerimizi paylaşalım.:CüvCüv:

2. 8 Nisan 2009
  3. ERMAER

ERMAER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tamam dır canım.sanırım bayağı var suat beye giden

4. 9 Nisan 2009
  5. askbuya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım sanırım var.bende hepimiz burda olalım istedim.ee sen nasılsın memnunmusun hastane ve suat beyden ne kadarlık bebiş.

Son düzenleme: 9 Nisan 2009
  6. 9 Nisan 2009
  7. ERMAER

ERMAER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    henüz 6,5 haftalık.daha yeniyiz yani:) Suat bey ile 2 sefer görüştük şimdilik.ılk görüşme biraz tanışma havasındaydı.ikincisinde de fena değil.Zaten küçük olduğu içinde konuşulacak bir durum da yoktu açıkçası.Bakalım ilerleyen zamanlarda daha iyi anlaşılır.Sen kaç haftalıksın.

8. 9 Nisan 2009
  9. askbuya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    oo ne güsel 6 haftalık henüz bakalım neyn olcak allah gönlne göre versn canm.suat bey ii bi doktordur.ben 15 haftalığım canm..ben ilk gittiğimde 5 haftalık felandı suat beye..:):)

10. 10 Nisan 2009
  11. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende gitmeyi düşünüyorum ve bebeğim 10+1 haftalık.acaba elleri gelişmiş falan gibi herşeyi açıklıyomu.yoksa küçük diye herşey normal gibi şeylermi söylüyo.kızlar benim için önemli.yardımınızı bekliyorum.

12. 11 Nisan 2009
  13. askbuya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canm ilgili bir doktor bebğin hareketlenmeye başladıysa tabiki bu eli bu tırnakları bak baabası işte parmaklarını görüomusun felan gibi şeler sölüo bize fakat bebğin küçükse daha gelişmemişse kan pıtsıysa bakıo bebek ii dio çünkü dicek bişey yok ebklerde ölümleri iise olşmasını beklicesn.ben sana keslkle tavsiye ederm.geçen biz cnsyet için gttik baya uğraştı hatta bebşle bile konuşuo hadiii göster doktor amcana az kaldı yaramazlk yapma falan şeler bile söledi:):):)

14. 12 Nisan 2009
  15. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben bu hafta gitmeye karar verdim.çok sağol

16. 12 Nisan 2009
  17. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende suat beye gidiyorum çok ilgili her detaya bakıyor ve insana güven veriyor....bebeğin her organını bana tek tek gösteriyor...cinsiyeti 12 haftalıkken söyledi yoğun ısrarlarıma karşılık olarak ama 2 hafta kesin bir şey söyleyecek bakalım doğru bilmişmi...

18. 12 Nisan 2009
  19. askbuya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    oo maşallah ya erken sölemişn ben sordum sölememeişti:)napcan karnıan düşmüş bi kere dedi ama anlamştı çnkü gülümseyerek söledi ben anladm anladığını:)bizde gittiiik veee erkek dedi 14+4 ken gtmiştim erkek dedi inş yanlma olmas pek sanmıyorum yanılcağını fakat beni gören herkes senin kızın olcak dr gördüğü kordondur diolar ve sinir ediolar:):):)zeynep şimdi ne kadfarlıksın cinsiyeti neymş bebişin:)ha bu arda nerde oturuosunuz kıslar yakınmıyız merk ettim:)