Medical Park tüp bebek ve micro tese yaptıranlar?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve tu_runcu tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : tu_runcu
  1. tu_runcu

tu_runcu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    113
    merhabalar biz ocakta tüp bebek tedavisine başlayacağız medikal parkta ama kafam çok karışık eşim de micro tese olacak lütfen bu hastanede tedavi olanlar iki satır bişey yazıp beni rahatlatın çok ihtiyacım var buna :KK43:

2. 29 Aralık 2009
  3. heredotiye

heredotiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben aşılama yaptırdım pek memnun kalmadım...doktorum tv den tv ye koştuğu için sürekli randevu saatlerini değiştiriyorlardı ve eşim için baya zor oluyodu....

4. 6 Ocak 2010
  5. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    bende medical parkta aşılama oldum 2.de bebeğime kavuştum dr önceleri çok yoğun değildi hamileliğimin sonuna doğru yoğunlaştı ama çok sorun yaşamadım 1-2 defa ekipten diğer dr lar ile görüştüm sadece ama onlarda iyilerdi zaten memnun kaldım yni bide arkadaşımı götürdüm hatta oda micro tüp bebek yaptırdı benim dr da ve ikiz oğlullarıvar şimdi ama onun dönemde dr baya yoğunmuş arkadaş sölüyordu ama öle çok büyük sorun değil bence önemli olan işlemin iyi ve sonuç vermiş olması değilmi zaten nasip bu işler bide allah nasip ederse herşey olur
    şimdide eşimin kuzenini götürüyorum kısmetse micro yapılacak onada inşallah oda bebeğine kavuşur hayırlısıyla

6. 27 Şubat 2010
  7. cerenduru

cerenduru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi günler kızlar ben bu siteye yeni üye oldum ama uzunzamandır taküp ediyorum
    medical parkta tüp bebek tedavisi gören varmı ya da en iyi nereyi tavsiye edrsiniz yardım

8. 28 Şubat 2010
  9. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    geçen sene şubatta medikal parkta dr.latif beyde ilk denememi yaptırdım...bide rapor çıkarttım..raporla bile 8 bin tl ye patlattılar bana..bide yarıda kaldı tedavim..transfer bile olmadı..ben memnun kalmadım...alakaları çok iyi ama fazla gereksiz...dünyanın testlerini istediler ama tedavimi yarıda bıraktılar...yumurtalarım büyümedi....ben bile bunun farkına vardım.sordum yarıda kalırmı diye..yok öyle bişey sonuna kadar gider dedi ama malesef....ikinci denememi raporsuz umut tüp bebek te yaptırdım 3.950 ye mal oldu...gereksiz hiç bir test istemedi..ama en azından doğru doz kullanarak 38 yumurta topladılar...3 transfer oldu..negatif sonuç geldi...mart sonu tekrar umutta 3.yü deneyeceğim...

10. 28 Şubat 2010
  11. baharson

baharson Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk denememi orda yaptım daha yeni şubatta doktorum serkan beydi her şey olumlu gitti kaliteli diye iki ebryo transfer etti ama sonuç negatif çok üzüldüm hala çok üzülüyorum .Aslında doktorlar iyi ama çok gereksiz testler istiyorlar ve sonucu hakkında hiç bilgi vermiyorlar doktorlar çok yoğun genelde hemşireler ilgileniyor belkide benim şanssızlığım bilemiyorum yaza tekrar deniycem orada mı olur başka yerde mi bilemiyorum allah hayırlısını nasip etsin.

12. 10 Mart 2010
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba,
    Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır,bilginize.:a.s.: