Medical Park'tan Emine Ergül

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hadimelegim tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : hadimelegim
  1. hadimelegim

hadimelegim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar bir kaç gündür kafayı yiycem. Hamilelik takibi için içime sinen bi doktor bulamadım. Medical Park'tan Emine Hanım'ı ısrarla tavsiye ettiler. Aranızda giden var mı? Nasıl bir doktor?:uhm:

2. 9 Kasım 2009
  3. crocusu

crocusu Rabbim şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben geçen ay gittim hoş bi bayan bende bebiş düşünüyorum konuştuk önce sonra muayene etti smar yapalım dedi miyomum varmış güsece anlattı önemli değil şimdilik falan diye ben ısrar edince tahlil verdi sonra tahlilleri gösterdim bişeyde sorun vardı güselce onuda anlattı memnun kaldım yanii bakalım kısmet bebiş olursa şimdilik ona gitmeyi düşünüyorum

4. 14 Şubat 2010
  5. pinktomato

pinktomato sebnemindunyasi.blogspot. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    internet araştırmalarım sonucu dr. emine ergül'ü buldum, konusunda oldukça deneyimli,güleryüzlü,pozitif, yaklaşımı çok iyi ve ben çok memnunum.. çok soru soran ve her endişesini hemen söyleyen maalesef biraz da nazlı biri olmama rağmen benim güvenimi kazandı.. şunu söyleyeyim gebeliğimin erken haftalarında ultrasonda bakmaya hazırlanırken , inanılmaz rahatlatıcı tavırla "gel hadi bebişe bakalım" deyince işte budur dedim, bebeğimi daha minicikken benimsemesi bile çok güzel bir duygu.. medical park'tan 3-4 hafta önceden randevu almama ve tam saatinde gelmemize rağmen kapısında benden önce gelen çok bekleyen oluyor.. kesinlikle tavsiye ederim.

6. 30 Ocak 2012
  7. sevda28

sevda28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    şimdi şöyle bir durum var bana iyi gelen doktor bir başkasına kötü gelebir başkasına kötü gelen doktor bana iyi gelebilir ama..ortada bariz yapılan hoşlanmayan hareketler olursa bunu hiçbir hasta desteklemeyecektir diye düşünüyorum..medikalpark evet çok büyük ve çok iyi bir hastane ona görede ücreti var ama hamilelik gibi özel bir durumda insan o an herhangi bir işlem için ne gerekiyorsa verir yapar oda ayrı bir mesele imkanlar dahilinde..iyi hizmet almak için paranla konuşuyorsun bu memlekette ama bazen oda yeterli olmuyor öncelikle doktorunda insan olması önemli özellikle kadın doğum doktorlarına o anda bir can değil 2 can birden emanet ediliyor..ekstra bir sorumluluk hissetmeleri lazım hastalarına karşı..ben hamileliğimi ilk öğrendiğim zaman emine hanıma gittim..niçin öyle davrandığı hakkında hiçbir fikrim yok herlade tipimi beğenmedi diyorum çünkü maddi durumuma güveniyorum ki o hastanye gitmişim..paraysa para yani..ama dediğim gibi insanlık daha ön planda..ben kendisinde aradağım güveni bulamadım daha ilk lafa girişinde soğuk geldi bana olabilir tarzı böyledir dedim kadın bir sürü insanla uğrasıyor hassas bir meslek..beni aparyopar muayneye almasıyla kapı dışarı etmesi bir oldu..soru sormaya fırsat bile vermedi..tama 5. hafat 5 günlük şunu yeme içme 15 gün sonra gene gel testlerini yaptır falan filan..neyse dedim zaten daha çok küçük ne yapabilirki daha..ama insan bir güven duysu bir samimiyet hissedeceği tavır arıyor doktorundan..1 hafta sonra şehir dışına çıktım annemin yanına gittim bu güzel haberi paylaşınca benide bir görsünler rahat etsinler diye o gece kanamam başladı şehir dışındayım ne yapacağımı bilemdim aramadığım hastane kalmadı kimse ilgilenmiyor..en son dedim doktorum var ya benim arim en azından bilgi alrım yönlnediri veya bir iki bişey söler rahatlarım..aradım hanfendiiyi..hastanedeymiş nöbetçi..ben derdimi anlattım hiç ilgilenmedi acile gel muayene ol dedi..ne bi elin önemli bişidir ben zaten burdayım bir bakarız ne şundan dır bundandır yat dinlen yok..ben zaten ben zaten beni telefonda muayene et diye aramadım yani doktorum ya bi destek olur bi yönlendiri telaşımı giderir diye..en son dedim ya ne sebep olabilri kanama boyutumu kaçıncı haftada olduğunu hepsini söledim bari ne neden olmuş olabilir bir ihtimal söle be kadın..veya idare et bişi yap olumlu bi tavır takın..bana alelade bir insanmışım gibi davrandı ben orda canımla uğraşırken bana hastane prosedürlerimiz böyle gibi saçma sapan bir açıklama yaptı iyice ayar oldum..yahu sen insan değilmisin ben senin hastanım onca para bayılmışım..sesinde biraz yardımcı olmaya çalışan bir ton hissetsem içim yanmıcak..beni dımdızlak ortada bıraktı..sonra atlarsın arbaya devlet hastanesine..5 kuruş para vermeden gecenin bri yarısı o anda kendi hastasının doğumu için gelmiş doktor hanım benim için özel olarak mauyene odasını açtırdı ve bei muayene etti ve gecenin o vaktinde hamileliğin bozulmuş olduğunu öğrendim..doktor değil önce insan olmak insan hayatına saygılı olmak vicdanlı olmak lazım herşey para değil...lüleburgaz devlet hastanesi kadın doğum doktru özden hanımdan allah razı olsun o da olmasaydı belki şuan benim bile hayatım tehlikede olabilirdi çünkü bir an önce kürtaj olman lazım dedi..hatta yarın gel burda da yaparız ama devlette bir tek iğne vurabiliyoruz canın yanar istersen istanbulda yaptır genel anesteziyle dedi..acı çekmezsen psikolojik olarakta çok ağır geçirmessin bu dönemi dedi..o yzden medikal park emine hanfendiyi asla tavsiye etmiyorum size hastası gözüyle değil gayet soğuk bir tavırla iş ve para olarak bakıyor..