Medicalpark Bahçelievler Hastanesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 7 Haziran 2008 başlatılmıştır.

7 Haziran 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar Medicalpark Bahçelievler Hastanesi Giden Vami Ve Oradaki Kadin Dogum Doktoru Tülin Kocatepeye Muayene Olan Varmi....yada Orada O Hastanede Yada O Doktorda Doğum Yapan Varmi...hastane-doktor-odalar Nasil Memnun Kaldinizmi...arti Ve Esksileriyle Yorumlarsaniz Sevinirim...

2. 7 Haziran 2008
  3. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim arkadaşım gidiyo tülün kocatepeye ben tavsiye etmiştim ben internetten araştırmıştım eşinin sitesine bakardım hep oda kadın dogumcu kaan kocatepe tilin hanım bana yakın diye gidicektim ama nasip degilmiş bebegimi düşürdüm ama arkadaşım hamile kalınca tavsiye ettim gitti ve çok memnun burda tülin hanım hakkında daha önce okudugum yorumlarda hep olumluu hastanee yee gelince bence hijyenik bi yerr bence randevu al bi git konuş gör egerr içine sinerse devam edersin gitmeye saglıkla kal ALLAHA emanet ol canım

4. 7 Haziran 2008
  5. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    canım ben polip ameliyatı oldum orada doktorum aysun güneydi ve çok memnundum.tülün hanımı iyi diye duydum ama tanımıyorum.herşeyden önce hastane çok güzel çok ilgililer.tavsiye ederim.

6. 7 Haziran 2008
  7. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım bende tülin kocatepeyi meşhur kadın doğumcu kağan kocatepenin eşi olarak tanıyorum iyi bir doktor diye biliyorum

8. 8 Haziran 2008
  9. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Tsk Arkadaslar.bende Kaan Beye Gidicektim Bana Uzak Kaliyor..levent Oyüzden Gitmedim..eşine Gideyim Dedim..bende

10. 24 Haziran 2008
  11. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba;

ben de Tülin Kocatepe'ye gitmeyi düşünüyorum, aynı hastanede Seçil Güner'i önermişlerdi ama burada okuduklarımdan sonra vazgeçtim. Arkadaşın doğum yaptı mı? Doktoru nasıl değerlendiriyor? Ben bir türlü doktora karar veremedim...:KK43:((

12. 24 Haziran 2008
  13. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Sen gittin mi? Memnun musun?