medicalpark göztepe-medipol ve çağıner hastanesi arasında kaldım tecrübeleriniz??

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve realisttt tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : realisttt
  1. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tecrübelerinizi paylaşırmısınız 34+1 gebeyim hala hastaneye karar veremedik, medicalpark göztepe-medipol ve çağıner hastanesi arasında kaldım:çok üzgünüm:

2. 28 Kasım 2009
  3. melek_law

melek_law Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    çağıner hastanesini bilmiyorum canım ama ilk önce medical parka gittim sonra doğumu medipolde yaptım. Ben kesinlikle medipol derim. Sema hanımın hastasıydım ama leyla altuntaş daha iyi. Doğumdan sonrası ise mükemmel düşün artık ilgiden sıkılıyorsun. Doğum anını istersen hemşireye kamera verip çektirebilirsin. Bebeği tüm aile afradının önünde camlı bölmenin arkasında ilk banyosuna kadar seyredebiliyorsun. Bebek hemşiresi ile kendi hemşireniz ayrı. Emzirmeye çok önem veriyorlar. Yemeğe düşkün biri olarak söylüyorum yemekleri oldukça iyi. Ben sadece gecenin bir vakti bile herkes elini kolunu sallayarak girmesini beğenmedim. Tabi medical parka göre daha eski ve küçük odalar. Çalışanlar oldukça tecrübeli olduğundan ben medipolü tercih ettim.

4. 30 Kasım 2009
  5. nesibe82

nesibe82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar,
    bende 1 kasımda medipolde dogum yaptım. her seyi cok guzel anlatmıısınız. leyla hanımın hastasıydım ben :)
    bir de medipol medical parka gore fiyat bakımından daha uygun. muayenelerde iki kat daha fazla ucet odemek zorunda kalıyorsun. dogum ucretleri biraz daha farklı tabi.

6. 1 Aralık 2009
  7. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu üç hastane içinde çalıştığım kurumun anlaşması mevcut tüm doğum ve muayene ücretlerini karşılıyor. bu sebeple fiyat sorun değil. medipole gittiğimde çok kalabalıktı ssk hastanesi gibi. odalarda küçücük. ben acil olarak gitmiştim. erken doğum riski vardı, kanamam olmuştu ve rahimde doğum kasılmaları başlamıştı. yarım saat danışmada bekletip ilgilenecek bir doktor aradılar. dr. hakan beyi arıyolar çıkıcam şimdi bakamam dedi, dr. cevahir hanım erken çıkmış yerinde yok. dr. sema hanımı arıyolar randevuları doluymuş alamam diyor. yani ben biraz gerildim açıkçası doğal olarak. aslında şuan 35+1 haftalık gebeyim ve bugüne kadar kadıköy şifaya gittim. ve müthişte memnundum. ancak doğum fiyatları çok yüksek. bu sebeple alternatif arıyorum.

8. 4 Aralık 2009
  9. arii

arii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben 23 kasımda medicalpark göztepede doğum yaptım. dr ve hemşireler güzel ilgileniyor memnun kaldım tek sorunum odalarını iyi temizlemiyorlardı onun dışında herşey çok iyiydi bebek bakımı anne bakımı sonrası kontrol bunlar la çok güzel ilgilendiler. sana hayırlı doğumlar dilerim.

10. 6 Aralık 2009
  11. Ezeldenberi

Ezeldenberi menekşe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm,ben de 34 haftalık hamileyim.başından beri medipol hast.seval hanıma gidiyorum ve memnunum bir sorunla karşılaşmadım,seval hanım çok güler yüzlü moral veriyor insana ve normal doğum taraftarı,bir aksilik olmazsa orada normal doğum yapacağım,geçen gün doğumhaneyi gezdik kafamda büyüttüğüm gibi bi yer değilmiş ayrıca istersek yakınlarımızda doğuma girebiliyormuş bir de doğumun her evresinde istersek epidüral yaptırabiliyormuşuz,ben baştan epidüralsiz deniyeceğim ama dayanamazsam yaptırmayı düşünüyorum.
    bebek bekleyen annelerin sağlıkla,kolaylıkla bebişlerini kucağına almalarını dilerim(tabi kendim için de...)

12. 7 Aralık 2009
  13. zeyon

zeyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    ben 5 ay önce medicalpark da doğum yaptım dr um gökmen beydi süper bir doktor.. ebelerden hemşirelerden son derece memnun kaldım çok ilgili ve içtendiler.. yine doğum yapacak olsam kesinlikle medicalpark..

14. 25 Şubat 2016
  15. Selda53

Selda53 Üye Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    18
    M
    merhaba dogumunuz nasıl gectı hastane doktor memnun kaldınızmı

16. 3 Mart 2016
  17. Selda53

Selda53 Üye Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    18
    Ca
    nım merhaba medıpolde dogum yaptın sanırım memnun kaldınmı sezaryan doguma eslerı alıyorlarmı bı bılgın varmı