Medicana Ankara

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve EgeliFatosh tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EgeliFatosh
  1. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaslar bu hastaneye giden varsa memnun kalip kalmadigini yazabilir mi? haziranda dogum yapacagim ve artik dr bulup yola onunla devam etmek istiyorum..sgk anlasmasi var hastanenin.normal 1250,sezeryan 1600..bana uygun gibi geldi,disaridan cok buyuk ve gosterisli gorunuyor....siz ne dusunuyorsunuz

2. 21 Ocak 2009
  3. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben istanbuldakine gittim arkadaşım sanırım hemen hemen aynıdır,ilgi alaka ii temizlik bakımından da çok güzel ama burda çok kalabalık bütün hastaneler:KK43:

4. 22 Ocak 2009
  5. esenn

esenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende dün ilkkez gittim medicanaya, sabahtan öglene kadar zekai tahir burakta sorularımıza herhengı bı cevap alamayınca apar topar gitme kararı aldık medıcana ya dr.türkan örnek cok yardımcı oldu saolsun, butun gun hıc bı cevap alamayıp stresten delıye dondugumuz anda hızır gıbı yetıstı dıyebılırım ustelık onceden almıs oldugumuz bı randemuz bıle yoktu.. bızde ıyı ızlenımler olusturdu hem doktor hemde hastane ama tabı yınede daha ıyı bılgısı olanlar varsa fıkırlerını almamız ıyı olur

6. 22 Ocak 2009
  7. aljenn

aljenn Guest

cnm nende medıcanada çalışıyorum.ama istanbulda eminim doktorlarından memnun kalırsınız

8. 22 Ocak 2009
  9. memure06

memure06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende medicanaya kontrole gitmeyi düşünüyorum. bende senin gibi devlet memuruyum. ne kadar muayene farkı alıyorlar yazarsan çok sevinirim

10. 23 Ocak 2009
  11. esenn

esenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    normalde gebelık muayenesı 75 lıraymıs ama bız muayene olmak ıcın deılde sorularımızı sorup kendımızı rahatlatmak ıcın gırmıstık ıcerı doktor hanım bı de ben muayene edebılırmıyım dedı kendı teklıf ettı yanı bunu, sonra fark olarak sadece 10 ytl aldılar, ultrasonlu muayene ıcın 75 tl normal takıp ıcın 10 tl ımıs. acaba doktor turkan ornek hkkında bılgısı olan varmı ben sevdım ama daha oncekı tecrubelerden faydalanmak daha ıyı olur

12. 26 Ocak 2009
  13. EgeliFatosh

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hepinizi cevaplariniz icin tesekkur ederim,biraz olsun rahatladim, turkan hanim hakkinda bilgim yok,can bey ve burak bey varmis,onlarinda ozgecmislerine baktim, muayene olmadan anlasilmaz herhalde, bu arada arkadasimiz yazmis gerci ama ben tekrar edeyim,gebelik muayenede sgk farki 75 ytl..............baska giden var mi medicanaya?

14. 20 Şubat 2009
  15. gungor

gungor Guest

hastanemiz ve doktorumuzla ilgili bazi problemler yasadigimiz icin ben de yeni bir doktor arayisina girdim.
    medicana'ya gecen carsamba ugradim. hastane cok guzeldi ama doktorlar yemege cikmislardi. ben gittigim gun doktorlar yemekteydi. ogle saatinde gitmistim.
    ankara'da ozel hastaneler arasinda fiyat olarak uygun gibi geldi. bu nedenle de medicana'ya baslamaya karar verdik esimle. ancak doktor konusunda kararsiz kaldik.

16. 20 Şubat 2009
  17. gungor

gungor Guest

bu arada ben mayis'ta dogum yapacagim. sizler de dogum icin mi gitmeyi dusunuyorsunuz?
    ve dogumunuz ne zaman.

18. 21 Şubat 2009
  19. EgeliFatosh

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim dogumum haziran sonunda....bazi drlar 24.haftadan sonra kabul etmiyorlarmis,eger oyleyse acele etmem gerekir, keske o hastanede dogum yapmis biri fikirlarini paylassaydi bizimle....Allah korusun bebekte bi problem oldugunda yogun bakim unitesi cok onemli, bunlari ve fiyatlari da arastirmak lazim